Радченко Валерій Васильович

заступник міського голови

Основний напрямок діяльності: питання щодо захисту державної таємниці, територіальної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та інформатизації населення, діяльності адміністративної комісіїДодаток
до розпорядження міського голови
від 15.02.2021 № 24p

Заступник міського голови

(питання у сфері оборони, мобілізації, режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами; цифрової трансформації та діджиталізації, інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення; протидії корупції та цивільного захисту; протидії адміністративним правопорушень)

Заступник міського голови є підзвітним і підконтрольним міському голові, а з питань, що виносяться на розгляд ради та контроль виконання рішень ради – також секретарю міської ради.

Координує діяльність: відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення, відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, управління з питань цивільного захисту.

Забезпечує взаємодію: з Краматорською місцевою прокуратурою, головним управлінням Служби Безпеки України в Донецькій та Луганській областях; Краматорським районним управлінням поліції, Батальйоном патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ, Краматорським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, Головним управлінням ДСНС України в Донецькій області.

Несе відповідальність за підготовку матеріалів і рішень та дотримання процедури погодження з відповідними органами та посадовими особами по реалізації повноважень виконавчих органів міської ради у відповідній сфері.

Відповідає за виконання рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, в яких вказується про особистий контроль.

Контролює виконання мобілізаційних завдань, зберігання та обслуговування мобілізаційного резерву матеріально-технічних та сировинних ресурсів на підприємствах, установах та організаціях.

Організовує роботу, спрямовану на поширення внутрішніх та міжнародних зв’язків виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ і організацій, підпорядкованих йому у сфері цифрової трансформації та діджиталізації; розробляє пропозиції щодо втілення завдань державної інформаційної політики та пропонує шляхи її реалізації в місті.

Розробляє та сприяє реалізації програми SMART CITY на території Краматорської територіальної громади, організовує покрокове впровадження модулів цієї програми.

Реалізує державну політику у сфері інформатизації, формування і використання інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства міста.

Контролює запровадження сучасних інформаційних технологій для автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації, її обміну між відділами та управліннями виконкому, органами місцевого самоврядування та самоорганізації населення, створення умов для узагальнення і поширення позитивного досвіду роботи в цьому напрямку.

Формує та реалізує програми інформатизації міста, практичне використання інформаційних даних для аналізу та прогнозування соціально-економічного стану місту.

Координує роботу щодо запобігання корупції.

Забезпечує впровадження та реалізацію системи захисту інформації сучасними комп’ютерними засобами у відділах та управліннях виконкому.

Готує матеріали на розгляд виконавчого комітету міської ради, міської ради та її постійних комісій з питань своєї компетенції.

Організує розгляд запитів депутатів у частині, віднесеній до своєї компетенції, забезпечує прийняття рішень по запитах.

Веде особистий прийом громадян.

Розглядає звернення громадян відповідно до покладених на нього обов’язків.

Несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому повноважень.

Бере участь в роботі комісій, рад та робочих груп в межах своїх повноважень за напрямками діяльності.

Забезпечує взаємодію з структурними підрозділами Донецької обласної державної адміністрації, Міністерств та відомств в межах своїх повноважень.


Щорічна декларація особи, уповноваженої на виконання місцевого самоврядування:

2020

Контакти:

84313 м.Краматорськ пл. Миру 2, каб. 310
тел. +380 (626)

Графік прийому:

 

84313 м.Краматорськ пл. Миру 2, Громадська приймальня, каб. 101а:
Дні прийому – I п’ятниця      з 14:00 – 15:45
Заміна на випадок відсутності – Зенов Р.М., Смирнов С.В., Безсонний А.О.