Вікторія Савченко

Оновлено: 09 Липня 2020, 21:41

Від невеликого офісу до відкриття спеціалізованого магазину самообслуговування 

Здавалось би, ринок канцелярських товарів досить насичений – придбати портфелі, зошити, олівці можна як у численних магазинах, так і в Інтернеті. Проте, незважаючи на це Вікторії Савченко за 16 років  підприємницької діяльності вдалося створити компанію однодумців, яка впевнено зайняла свою нішу і отримала довіру покупців.  

        Що ж стало запорукою такого розвитку сімейного бізнесу? Читайте у розмові із засновником ТОВ «УМТС-Донбас».

         Все розпочалося із відкриття невеликого офісу, основним видом діяльності якого була продажа канцелярських товарів оптом і в роздріб, обслуговування офісів.

        З часом асортимент товарів  і обсяг продажів збільшився, що привело до розширення бізнесу: відкриття роздрібного магазину канцелярських товарів і приладдя в центрі міста Краматорська.

        Попит на канцелярське приладдя офісного призначення сприяв розширенню іншого асортименту канцелярських товарів – шкільного, хоббі, подарункового, ділових аксесуарів, товарів для художників.

        Саме це привело до покупки нового приміщення. Після реконструкції  та проведеного благоустрою прилеглої території, з квітня 2019 року запрацював ще один спеціалізований магазин з продажу канцтоварів, тепер вже магазин самообслуговування, що пропонує ще більше зручностей та можливостей для покупців. Додатково створено 5 робочих місць.

        Крім канцтоварів, в продажу з’явились і супутні товари, такі як, побутова хімія, комп’ютерні аксесуари, сувеніри. Також, спеціалістами компанії здійснюється обслуговування офісів, підприємств, бюджетних організацій по доставці товарів офісного асортименту, продаж через Інтернет-сайт.

        Головною перевагою даної продукції є високий попит. Важко уявити дім або офіс, в яких немає канцелярського приладдя. Навіть в непростих економічних умовах роздрібні магазини зберігають свої обсяги продаж.

        Основною запорукою успішного бізнесу Вікторія Савченко (економіст, бухгалтер, управлінець) вважає свій колектив – колектив однодумців, яким довіряє, на яких можна покластися навіть в самих важких ситуаціях. Це – професіонали з 10-15 річним досвідом роботи в компанії, які уважно і чутко поводяться з клієнтами, тому клієнти повертаються знову і знову.

        Те, що компанія розвивається, підприємець вважає не фінансовим успіхом, а результатом наполегливої праці.

         Вікторія Савченко займає активну громадську позицію, є членом громадської організації «Клуб підприємців Краматорська», підтримує та надає допомогу громадській організації «Центр дозвілля дітей з інвалідністю «Дивосвіт», Донецькій обласній федерації кікбоксингу і спорту.