Павло Зайцев

Оновлено: 09 Липня 2020, 21:30

Павло Зайцев – один з перших в Україні здійснив запуск біллінгової системи на комунальних підприємствах Краматорська та Донецької області

У 1994 році Павло Зайцев після служби в армії почав працювати програмістом в компанії «Ареал» (тоді це був кооператив «Ареал»). Він і не передбачав, що це стане його покликанням на багато десятиліть поспіль.

Сьогодні він – керівник цього одного з перших ІТ-підприємств країни. Компанія, невдовзі, відзначатиме свій 32-річний день народження.

А в чому ж секрет успіху?

А в тому, що Павло разом з однодумцями поставили собі амбітну мету – 50% бухгалтерського обліку в країні повинно вестись на їхніх програмах. Для цього потрібно було не просто пливти у фарватері за конкурентами, а бути лідером, бути кращим, задавати тренди в галузі, багато працювати.

І на сьогодні ця мета досягнута.

Компанія займає перші позиції серед українського бухгалтерського софту в області, запустила першу біллінгову систему на комунальних підприємствах Краматорська та Донецької області. Зараз ця Програма обраховує комунальні послуги, сумарно біля 900 тис. особових рахунків по всій Україні.

Серед успіхів – розробка та запуск першого в регіоні онлайн-кабінету споживача комунальних послуг та мобільного додатку для підприємств, які надають послуги населенню; запуск першого у регіоні онлайн-сервісу надання адміністративних послуг «iGov» у місті Краматорську.

І це далеко не повний перелік досягнень компанії.

Сьогодні підприємство працює над впровадженням сучасних технологій: облачні вирахування, штучний інтелект, Open Data.

Павло задається питанням: чи можуть вони бути кращими? І сам відповідає, що так. Тому що, в країні недостатньо розробників в ІТ-сфері їх рівня. В сучасних економічних умовах кваліфіковані програмісти працюють на іноземних замовників, а молодь бажає їхати працювати за кордон.

Компанія «Ареал» під керівництвом Павла Зайцева орієнтована на внутрішнього споживача. Отже, працює на розвиток української економіки.

Павло брав участь у виставках «Схід-Експо 2017» (м. Київ) та «Схід-Експо 2017» (м. Львів), «IT-Connect 2018-2019» (м. Краматорськ), презентував свій досвід роботи на обласних семінарах, конференціях.

Активно співпрацює з молоддю з питань підвищення знань та навичок у сфері інформаційних технологій.