Данило Плахін

Оновлено: 09 Липня 2020, 21:37

У Краматорську молодий спортсмен-підприємець створив дитячу футбольну академію для дошкільнят  «Footystar»

 Данило Плахін з самого дитинства займався футболом, грав за різні українські клуби, брав участь у чемпіонатах. Але через травму ноги у 2012 році Данилі прийшлося покинути спорт та долучитися до родинного агробізнесу.

        Але й агробізнесом займатися довелося недовго. У 2016 році господарство, яке розташовувалось під Авдіївкою, потрапило під артобстріл і йому довелося повернутися знову до футболу.

        Наразі, молодий підприємець розвиває мережу футбольних академій «Footystar», де за власною авторською методикою Данили дошкільнята навчаються гармонійному розвитку. Крім занять з футболу та гімнастики дітлахи вивчають англійську мову та знайомляться з йогою. Додатково створено 5 робочих місць для тренерів.

        Вихованці академії – це діти віком від 3 до 7 років. Зараз в академії 13 груп, в яких навчаються по 10 дітей в кожній. Особливу увагу в академії приділяють дітям з інвалідністю та ментальними вадами, для яких створено окремі безкоштовні групи.

        З метою розвитку спортивного бізнесу, Данило прийняв участь у регіональному конкурсі бізнес-проектів і отримав грант. Ці кошти було спрямовано на оснащення спортивної зали, придбання штучного футбольного покриття, необхідного інвентаря, меблів, обладнання.  Встановлення в спортивній залі сучасної системи відеоспостереження дозволяє батькам маленьких спортсменів спостерігати за їх тренуванням.

       Підприємець займає активну громадську позицію – активно допомагає дітям з інвалідністю, приймає участь в соціальних проектах, культурних та спортивних заходах міста та регіону.