Про затвердження Міської цільової соціальної програми «Молодь» на 2021-2025 роки

Оновлено: 29 Вересня 2021, 15:54

1.Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проект рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми «Молодь» на 2021-2025 роки».

3. Дія прийнятого рішення поширюватиметься на усіх мешканців територіальної громади м. Краматорська.

4. Наслідком прийняття рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми «Молодь» на 2021-2025 роки» стане:

  • підвищення рівня компетентностей молоді , збільшення кількості молоді, залученої до програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня громадянської свідомості молоді;
  • збільшенню чисельності молоді, залученої до популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я;
  • створення цілісної системи неформальної освіти молоді;
  • підвищення рівня самоорганізації і самоврядування інститутів громадянського суспільства та їх осередків;
  • зменшення асоціальних проявів серед молоді, передусім насильства, підвищення престижу сім’ї

5. Проведення електронних консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього оголошення на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (https://krm.gov.ua/). Строк подання пропозицій та зауважень: до 17.02.2021 року.

6.Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі електронного листування: Kramatorsk.molod@krm.gov.ua

7.Електронні консультації з громадськістю проводяться в наступному порядку:

Пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі на  електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення публічного громадського обговорення.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

8. Контактна особа: начальник відділу молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Мацків Вероніка Валеріївна (тел.48-99-93)

9. Строки та спосіб оприлюднення результатів консультацій визначені діючим Порядком проведення консультацій з громадскістю в місті Краматорську, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2016 №16/VII-486


Звіт

про результати проведення електронних консультацій з громадськістю

 

  1. Дата та місце проведення консультацій:

З 02.02.2021 по 17.02.2021 проводились електронні консультації з громадськістю по наданню пропозицій до проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми «Молодь» на 2021-2025 роки».

 2.Виконавчий орган міської ради, що проводить електронні консультації з громадськістю:

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради

  1. Зміст питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

Проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми «Молодь» на 2021-2025 роки»..

  1. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: Кузьмин Л.О.

 Інформація про пропозиції, що надійшли до виконавчого органу міської ради:

1) надання фінансової допомоги громадським ініціативам;

2) встановлення податків ставкі для фізичних осіб підприємців від 18 до 35 років;

3) положення про надання стипендії на навчання;

  1. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

1) внесене питання є недоцільним, у зв’язку з існуванням програми «Громадський бюджет м. Краматорськ на 2020-2021 роки»;

2) управління з гуманітарних питань не має повноважень щодо розгляду та внесення будь-яких рішень з питань податків та пільг територіальної громади;

3) стипендії присвоюються відповідно до критеріїв навчання ВНЗ. В підпорядкування управління з гуманітарних питань не входять навчальні заклади. Виходячи з цього, управління не має права надавати стипендії студентам навчальних закладів.

Винести на розгляд на засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради проєкту рішення Краматорської міської ради «Про затвердження Міської цільової соціальної програми «Молодь» на 2021-2025 роки».