Міський голова Краматорська відвідав управління праці та соціального захисту населення

22.09.2021, 13:36, 464,

Олександр Гончаренко перевірив роботу управління праці та соціального захисту населення та обговорив питання, які допоможуть покращити надання послуг мешканцям Краматорська.

Міський голова побачив, в яких умовах ведеться прийом громадян та як працюють співробітники підрозділу. Він виступив з ініціативою проробити питання переїзду частини співробітників, які здійснюють прийом, в нову будівлю ЦНАПу після його відкриття, аби краматорці мали можливість отримати найбільшу кількість послуг, звернувшись лише в одне місце.

Крім того, Олександр Гоначренко звернув увагу на доцільність поступового переведення архіву з паперових носіїв на цифрові. Наприклад, зараз УП та СЗН здійснює виплати по 110 000 справам осіб, що мають право на різноманітні пільги та допомогу. Усі вони зберігаються у паперовому вигляді. Згідно з законодавством, деякі справи, навіть після закінчення виплат, повинні зберігатися ще певний час – в окремих видах цей строк складає цілих 75 років. Тобто підрозділ повинен мати великі площі для збереження архіву. В сучасних умовах технології вже дозволяють оцифровувати інформацію та зберігати її в електронному  вигляді. Він дав доручення опрацювати це питання з технічної точки зору для подальшого втілення.