Краматорськ за тиждень: завершення ЗНО та підготовка до відкриття стаціонарного пункту вакцинації від коронавірусу

15.06.2021, 11:51, 343,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 18 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 47). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 29 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 18, хворих на ШВЛ немає.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 2988 щеплень. Станом на сьогодні залишок вакцини – CoronaVac – 3267,  AstraZeneca – 2180, Pfizer – 90 (сьогодні буде отримано ще 90 доз).

«Найближчими днями у Краматорську на території льодової арени відкриється стаціонарний пункт масової вакцинації населення. В пункті буде можливість робити 300 щеплень на добу», – розповів Андрій Петриченко.

Планується, що пункт розпочне роботу 17 червня. Надалі він працюватиме тільки у  вихідні дні – по суботах та неділях. Тут вакцинуватимуть мешканців міста, які не належать до пільгових категорій.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло 1260 заяв, з них до ЄРДР внесено 96 кримінальних правопорушень. З них крадіжок – 31, шахрайств – 13, самогубств – 1.

З метою припинення неконтрольованого поширення вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин із незаконного обігу, працівниками поліції проводяться оперативні заходи спрямовані на виявлення цих фактів та задокументовано 4 кримінальних правопорушення.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано 657 виклики на лінію «102».  Патрульна поліція зафіксувала 16 ДТП (двоє людей постраждали).

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що протягом минулого тижня підприємствами комунального господарства відпрацьовувалися скарги, що поступали до контакт-центру через несприятливі погодні умови.

Наразі  підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Як розповіла в.о. начальника управління освіти Олена Дрига, у Краматорську сьогодні останній ЗНО – учні складатимуть географію.

Триває конкурсний відбір на посади керівників закладів загальносередньої освіти. Вже визначено переможців у ЗЗСО № 10, 12, 26, 3, 16 та ліцею № 35.

Конкурс проводиться у три етапи: перевірка знання законодавства України у сфері середньої освіти, письмове виконання ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку навчального закладу.

Сьогодні третій етап конкурсу відбудеться для кандидатів на посади керівників шкіл № 17 та 5, завтра – № 21 та 20.