Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

Звернення колективу КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» до мешканців міста Краматорська

25.03.2020 08:41     КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ», незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, цілодобово надає мешканцям міста воду, забезпечуючи відведення стічних вод та їх очищення на міських очисних спорудах.


     Фахівці Водоканалу – слюсарі, електрогазозварники, оператори насосних станцій, водії автотранспорту, контролери, лаборанти, ІТР – так само, як і лікарі та соціальні працівники, під час карантину повинні виконувати свої обов’язки. Аварійні ситуації на мережах трапляються без поправки на карантин. Підприємству необхідно щодня підтримувати безперервний виробничий технологічний процес для забезпечення роботи інфраструктури міста.


     Дякуємо усім, хто з розумінням ставиться до працівників Водоканалу та сплачує за водопостачання та водовідведення. У цей складний час, коли нам усім так потрібна вода, оплата за те, що вона є у наших оселях безперебійно, це повага до тих, хто це забезпечує.


     З огляду на складну ситуацію, у якій ми разом опинилися, просимо Вас знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, потурбуватися про своїх близьких і рідних старшого віку та допомогти їм оплатити рахунки за допомогою он-лайн сервісів:


     Приват24 – https://www.privat24.ua/


     Ощад 24/7 – https://www.oschadbank.ua/


     Зареєструвавшись в Особистому кабінеті споживача на сайті підприємства ви можете безперешкодно сплатити за послуги Водоканалу.


     Також для тих споживачів, у яких не має можливості сплатити за послуги он-лайн нами буде організована робота по прийманню оплати послуги без комісії через касовий апарат поруч з Вашою оселею. Заявку щодо оплати можна оформити за телефонами: 48-97-46, 48-97-29.


     Бережіть себе та сплачуйте за воду вчасно.

Прес-служба

Ви можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/news/29321