Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

Інформація для власників компаній в сфері бізнесу про проведення міжнародного форуму «Дні польського бізнесу в Україні»!

09.10.2019 17:02       Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


       14 листопада 2019 року у м. Києві за адресою: вул. Інститутська, буд. 4 (готель «Україна») відбудеться ХI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».


       Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON. Співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі і Конфедерація Роботодавців Lewiatan.


       Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці. В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно-економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговорюватимуться питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.


       Ознайомитися з більш детальною інформацією про форум, умови участі та зареєструватися можна за посиланням http://www.euconlaw.com/.


       Контактна особа : Олена Вакулік, тел. +38 (044) 238 09 44, e-mail: office@ukrbizpol.org.

Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політикиВи можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/news/27958