Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

Краматорськ приєднався до акції «Серце до серця»

11.04.2019 11:54

Представники краматорського самоврядування на чолі з міським головою Андрієм Панковим долучилися до збору коштів на кардіологічне дитяче медичне обладнання.


З 1 по 30 квітня по всій Україні триває 14 акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», що супроводжується масовим збором коштів. У цьому році вперше обрано проблематику дитячої  кардіології. Загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду. Лікарням необхідні  апарати УЗД із спеціальними датчиками, ангіографи, КТ – і МРТ – установки, кардіографи, апарати для добового запису ЕКГ(холтери). Для лікування пацієнтів після найскладніших хірургічних втручань необхідні кардіомонітори, апарати штучної вентиляції, реанімаційні столики з обігрівом, монітори цілодобового спостереження в дитячій реанімації, інфузійні помпи, пульсоксиметри та багато іншого.


Як зазначають у ВБФ «Серце до серця», кожен може долучитись до збору коштів у своїй області. Для цього працюють представники (https://sercedoserca.com.ua/oblasni-predstavnyky/).


Сьогодні вони завітали до Краматорської міської ради – де усі охочі мали змогу допомогти підтримати ініціативу закупівлі обладнання, що врятує дитячі життя. Кервіники структурних підрозділів, працівники виконкому та міський голова Краматорська долучилися до всеукраїнської акції. Кожному, хто приєднався, волонтери на знак подяки подарували наліпку - логотип фонду – червоне серце.


Довідка. Фонд «Серце до серця» був створений у 2006 році. Щороку навесні організовується акція по збору коштів, яка дає можливість закупити медичне обладнання у дитячі лікарні, що у свою чергу сприяє лікуванню та діагностиці на новому, якісному рівні. Результатом акцій «Серце до Серця» є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю.
Прес-службаВи можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/news/26398