Печать

Краматорська міська рада офіційний сайт

11.04.2019 08:30

Комунальне виробниче підприємство «Краматорський водоканал» ЄДРПОУ 05524251


Директор– Яковенко Валентин Володимирович

Головний інженер


Адреса:84313, вул. Південа, 6


Телефон приймальної:+380 (626)48-97-00


Email:kppkw@kppkw.krm.net.ua


Адреса веб-сайту: http://kramvoda.com/


Прийом громадян: понеділок з 10-00 до 16-00


Цілі

Комунальне виробниче підприємство «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» засноване на власності територіальної громади міста Краматорська. Засновником підприємства є Краматорська міська рада. Власником підприємства є територіальна громада міста Краматорська. Управління підприємством здійснює Краматорська міська рада, яка представляє спільні інтереси територіальних громад  міста Краматорська.


Основною метою діяльності підприємства є забезпечення водопостачання, водовідведення та очистка стічних вод абонентів в населених пунктах в зоні діяльності підприємства, з забезпеченням вимог щодо якості питної води, нормативного очищення стічних вод і охорони навколишнього середовища.


Предметом діяльності підприємства є:


- забезпечення водопостачання і водовідведення міста Краматорськ;


- господарська діяльність пов’язана із створенням об’єктів архітектури: будівництво водопроводу, будівництво каналізації, приєднання до водопроводу, приєднання до каналізації;


- діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг консультування в цих сферах: проектні роботи на під’єднання до мереж водопроводу та каналізації; виготовлення технічних умов на водопостачання та водовідведення; виготовлення технічних умов на встановлення засобів обліку; погодження проектів;


- послуга діагностування водопровідно-каналізаційних мереж;


- послуга з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем);


- та інші незаборонені Законом види господарської діяльності, за умови їх беззбитковості.


Споживачами послуг є: населення міста, комунальні та промислові підприємства міста, бюджетні установи, садівничи товариства.


Фактори ризику, які можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального підприємства


Винагорода керівника підприємства


Порядок формування оплати праці директора КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» визначений постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств» (далі по тексту – постанови №859).


Відповідно до вказаної постанови керівники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, які укладають контракти з керівниками підприємств, заснованих на державній та комунальній власності встановлюють:


- розмір посадового окладу керівника підприємства залежно від середньооблікової чисельності працівників в еквіваленті повної зайнятості за рік у кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії;


- умови, диференційовані показники та розміри преміювання за підсумками роботи за квартал.


Додатком до постанови №859 визначені показники для визначення розміру посадового окладу керівника підприємства, заснованого на державній, комунальній власності, зокрема – максимально допустимий розмір посадового окладу керівника підприємства у кратності до мінімального посадового окладу працівника основної професії. Якщо середньооблікова чисельність працівників підприємства до 500 осіб, максимально допустимий розмір посадового окладу керівника підприємства – 10 мінімальних посадових окладів працівника основної професії.


Згідно контракту керівнику підприємства передбачено:

- преміювання на підставі розпорядження міського голови.

- інші додаткові виплати, надбавки або винагороди, передбачені чинним законодавством України та Колективною угодою, що діє на підприємстві.


Статут:

2013

2017


Показники роботи підприємства за перше півріччя 2018 року


Фінансовий план:

2018


Виконання фінансового плану:

2018

2017

2016


Фінансова звітність:

2018

Форма 1

Форма 2

Форма 3

Форма 4

Аудиторський звіт


2017

Форма 1

Форма 2

Форма 3

Форма 4


2016

Форма 1

Форма 2

Форма 3

Форма 4


Відомості про договори, інформація про операції та зобов'язання


Ви можете знайти цю сторінку за адресою: http://www.krm.gov.ua/print/article/605