• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 28.05.2019 09:54

Про результати освітніх закладів міста в 2018-2019 навчальному році в контексті завдань цільової програми розвитку освіти на території м. Краматорськ 2018-2020 роки

Реалізація конституційного права громадян на одержання повної загальної освіти здійснюється через усі форми її здобуття: у місті функціонують 31 загальноосвітній навчальний заклад, з яких 3 – І-ІІ ступенів, 28 – І-ІІІ ступенів, у яких навчається 17501 учні, відповідно 626 та 16875. Три заклади освіти є закладами нового типу: Краматорська українська гімназія, у якій навчається 539 учні, навчально-виховний комплекс-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 - дитячий навчальний заклад, у якому навчається 479 учні, навчально-виховний комплекс-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – 1026 учнів. При ЗОШ № 8 організовано екстернатне навчання, де у 2018- 2019 році здобувають освіту 112 учнів: 11-х класів – 62, 9-х класів – 50. Протягом усього року замовляються й видаються свідоцтва й атестати учням, які навчалися за екстернатною формою. За дистанційною формою навчання працює ЗОШ № 8. На дистанційному навчанні перебуває 373 учні: 1-4 класів – 81, 5-9 класів – 177, 10-11 класів – 115.


Нещодавно до нашого міста приєдналися заклади освіти Андріївської ОТГ, які приймають дуже активну участь в масових заходах та організації освітнього процесу.


Дошкільну освіту у місті забезпечують 34 комунальні заклади дошкільної освіти та 2 групи для дітей дошкільного віку навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» на базі ЗОШ № 32, в яких у 2018 році виховується 5600 дітей дошкільного віку. Мережа груп цього року незначно збільшилася. З 01.06.2018 р. у комунальному дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 91 «Лісова казка» комбінованого типу розпочала функціонування додатково одна інклюзивна група для дітей молодшого віку. З 01.09.2018 р. розпочала роботу спеціальна група для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, а саме з захворюваннями на дитячий церебральний параліч.


Мережа закладів освіти міста в основному задовольняє потреби населення, окрім закладів дошкільної освіти старої частини міста, селища Ясногірка, № 47 для дітей з порушеннями зору, черга до яких складає 131 дитина, що на 189 дітей менше, ніж у минулому році. Зниження черги сталося за рахунок: зниження чисельності дитячого населення у місті, зниження чисельності дітей дошкільного віку у місті із сімей внутрішньо переміщених осіб, а також, завдяки відкриттю додатково 3-х груп для дітей дошкільного віку у ДНЗ № 91, 92. Вже четвертий рік поспіль усі загальноосвітні навчальні заклади приймають на навчання внутрішньо переміщених осіб (дітей-переселенців). Станом на кінець 2018 року 1081 дитина із сімей вимушених переселенців навчаються в закладах загальної середньої освіти міста.


Протягом 2018-2019 року відкрито 8 класів з інклюзивним навчанням в закладах загальної середньої освіти, в цьому році функціонують вже 13 інклюзивних класів, в них дітей з особливими освітніми потребами 24 особи. Протягом останнього року для оснащення інклюзивних класів було витрачено 150 тис.грн


З 06.07.2018 року створено нову Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» - ІРЦ, обрано директора (на конкурсних засадах),проведено конкурс на спеціалістів центру. Закуплено більшу частину обладнання( на суму 327 тис. грн), розроблено ПКД для проведення капітального ремонту приміщень із врахуванням елементів доступності, передбачено бюджетного фінансування в розмірі


У межах здійснення повноважень управління освіти забезпечує реалізацію конституційного права громадян на одержання повної загальної середньої освіти державною мовою, у т. ч. профільної.


Реалізація чинного мовного законодавства знаходиться на постійному контролі управління освіти та керівників загальноосвітніх навчальних закладів.


Навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста організовано відповідно до вимог законодавства про мови. Згідно з частиною третьою статті 20 Закону України «Про засади державної мовної політики» потреба громадян у мові навчання в закладах освіти міста визначається за заявами про мову навчання, які подаються учнями (батьками або особами, які їх замінюють); у всіх школах міста також проводиться анкетування учнів та їх батьків щодо потреби у мові навчання.


Поступово збільшується кількість закладів дошкільної освіти з українською мовою навчання за рахунок зміни мови виховання у групах. У місті працює 9 (на 1 більше ніж у 2017 році) закладів дошкільної освіти зі статусом україномовних. Функціонує 169 груп з україномовним режимом навчання і виховання (на 3 більше ніж у 2017 році). Це дає мож-ливість навчати державною мовою 3894 дитини (на 105 дітей більше ніж у 2017 році), і складає 69% дітей від загальної кількості. На сьогоднішній день серед 31 закладу загальної середньої освіти міста функціонують 24 з українською мовою навчання (ЗОШ № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 35, Краматорська українська гімна-зія,, 7 – російськомовних шкіл з українськими класами навчання (ЗОШ № 5, 9, 15, 17, 19, 21, 24).


У 2018-2019 навчальному році в закладах освіти міста Краматорська відкрито 72 перших класів. Із них 71 клас з українською мовою навчання та 1 клас (ЗОШ № 22) з російською мовою навчання.


Успішному старту та реалізації завдань Нової української школи активно сприяє система методичної роботи з учителями початкових класів, яка має на меті реалізацію проблеми «Формування професійної компетентності педагогів як загальної здатності вирішувати нагальні проблеми початкової освіти та готовності працювати в умовах функціонування Нової української школи».


За сприяння Міністерства освіти і науки України усі заклади освіти отримали набори LEGO «6 цеглин», однак не всі класи мають в повному обсязі LEGO, для класів шкіл міста в цілому не вистачає 53 набори. Усе дидактичне забезпечення, яке було придбано управлінням освіти протягом 2018 року надійшло в заклади освіти, використовується вчителями в навчально-виховному процесі. До створення сприятливого освітнього середовища, орієнтованого на потреби дитини, долучились батьки, виробничі колективи заводів.


У місті відбувся 100% перехід старшої школи на профільну, передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2000 № 1717 «Про перехід загальноосвітніх навчальних за-кладів на новий зміст навчання» і здійснюється в 28 закладах; усього профільною освітою охоплено 2057 старшокласників (100%).


У школах міста створено належні умови для розвитку творчих здібностей мовно і літературно-обдарованих учнів та їх самовизначення через учнівські предметні олімпіади, конкурси і таке інше. Доведено. Що формування національно-свідомого громадянина, виховання у нього любові до рідного краю, державної мови і культури відбувається різними шляхами, але системний підхід дає більш відчутні результати.


Мова – душа народу, тому залучення школярів до позакласних тематичних заходів (відзначення ювілеїв письменників, видатних українців, Дня Соборності України, Героїв Крут, днів української і рідних мов тощо) доповнюють і закріплюють набуті на уроках знання, вміння, навички. У 2018 році продовжуються всеукраїнські Франківські читання, інші тематичні заходи до ювілеїв письменників (Л.Глібов, В.Стус, О.Тихий,В.Стус, І.Карпенко-Карий, Т.Шевченко, Г.Сковорода, Л.Українка і інші)


Тісна співпраця з обласним товариством імені Олекси Тихого і активна, результативна участь старшокласників у Олексиних читаннях (ЗОШ № 16,15,26, 8, 26, 25, 33,19) дали змогу більше пізнати про видатного земляка, доторкнутися до його життя, творчості, а «Думки про рідний Донецький край», написані ще у 70-х роках ХІХ століття, поставили наголос на сут-тєвості громадянської позиції автора, його патріотизмі. Проведено заходи в рамках міського проекту « Нові імена на мапі Краматорська» (дослідницькі проекти і бікборди) довели, що про великих українців В. Стуса, О.Тихого, Я.Мудрого, Б.Хмельницького, М.Приймаченко та видатних земляків М. Древетняка, Л.Хохленко, В.Шеймана, М. Крупченко, І. Пантєлєєва школяри знають і пишаються ними.


Серйозно відзначили учителі міста та учні Краматорської ЗОШ № 8 (учитель Чача-нідзе Н.Г.) ювілей Василя Стуса (вистави «Птах душі», тематичні вечори, організовують зустріч з рідними). Вони започаткували до ювілею поета-земляка обласний фестиваль.


Четвертий рік поспіль Краматорські школи – активні учасники Європейського проек-ту «Уся Україна читає дітям» (ініціатор і координатор О.О. Проселкова, учитель Краматор-ської ЗОШ № 11), у ході якого проведено «Зимові читання-2018», «Літні читання-2018» (охоплення дітей становить 70% від контингенту). Українські видавництва, письменники щорічно дарують школам сучасні україномовні книги, які учні читають, а потім складають відгуки на них. Ці відгуки відсилаються письменника, авторам книг або перекладачам і ті визначають переможців. Церемонія нагородження за підсумками «Літніх читань-2018» на базі міської бібліотеки ім.. О.Пушкіна стала міським святом української книги, культури та була приурочена до ІІІ регіонального конкурсу-фестивалю «Кальміюс».Вперше 4 команди від освітніх округів брали участь у Літературній кавалєрці, після якої команда кращих гравців запрошена до Івано-Фраківська.


У школах міста створено належні умови для розвитку творчих здібностей мовно і літературно-обдарованих учнів та їх самовизначення через учнівські предметні олімпіади, конкурси і таке інше.


Масовість учасників конкурсів щорічно зростає, що свідчить про їх популярність. Від 14% до 47% учнів конкретних вікових груп беруть активну участь у конкурсах, олімпіадах, фестивалях, тематичних заходах. Так, у 2018 році більше 70 краматорських школярів стали переможцями ІІ(міського) і ІІІ(обласного) етапів Всеукраїнських олімпіад школярів ( Смирнов Іван, НВК-ЗОШ №32 посів ІІ місце на всеукраїнській олімпіаді) і конкурсів Міжнародному знавців української мови ім.. П. Яцика та Всеукраїнському мовно-літературному ім.. Т.Шевченка, причому у останньому маємо переможців ІV етапу (ЗОШ №№ 4,22,КУГ, 10, 6, 8,3, 35).Популярним є Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», щорічно виборюють титул переможців на усіх етапах учні Краматорських ЗОШ № 8, 10,17,26.


Слід відзначити творчу активність вихованців КУГ, бо цей заклад є базовим в області і місті з мовно-літературних конкурсів, олімпіад, МАН і у 2018 році гімназія приймала конкурси (обласний і всеукраїнський етапи) Міжнародного знавців української мови ім.. П.Яцика та Всеукраїнського мовно-літературного ім.. Т.Шевченка, а ЗОШ №22, 25,5, КУГ стали кращими у місті за підсумками ЗНО з української мови.


Слід відзначити активність учительської та учнівської спільноти міста в написанні Диктанта національної єдності: із майже 4 тис. учасників 3,0 тис. надіслали роботи до Українського радіо. Після перевірки 311 учасників по Україні майже 33 тис. стали абсолютними переможцями, серед них 9 краматорців: 7 учителів( ЗОШ № 4,8,32,КУГ, 1 держслужбовець Департаменту освіти,1 методист облІППО.


Відповідно до чинного законодавства, цільової комплексної програми «Освіта Крама-торська. 2017-2020 роки» в місті організовано підвіз школярів з віддалених селищ Василівська Пустош і Комишуваха до шкіл № 10, 26 та 13, 33 відповідно, який здійснюється автобусами ПрАТ “Краматорське АТП-11410” на підставі договору №40-3 від 09.01.2018р. (перевізника визначає щорічно тендерна процедура). Відповідно до рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради здійснюється пільгове (безкоштовне) перевезення учнів ЗОШ № 19, 21, 28, 30, 31, НВК- ЗОШ №32 до місць навчання й додому автобусами загального користування, згідно договорів № 40-1 від 10.01.2018р. з ПрАТ «Краматорське АТП-11410» та №40-2 від 10.01.2018р. з ТОВ «Юмвоса». (усього 354 учні).


З метою здоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій управління освіти Кра-маторської міської ради щорічно сприяє повноцінному відпочинку та оздоровленню дітей означених категорій у пришкільних та профільних таборах. Так, у 2018 році особлива увага забезпеченням повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей приділялась пільговим категоріям, зокрема дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які мають два і більше статусів, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей. Оздоровлення та відпочинок дітей та учнівської молоді здійснювався через мережу наступних закладів освіти:


ЗОШ №Кількість дітей
Непільгова категоріяПільгова категорія
ЗОШ № 22826
ЗОШ № 36524
ЗОШ № 510123
ЗОШ № 910630
ЗОШ № 103923
ЗОШ № 122711
ЗОШ № 152624
ЗОШ № 164323
ЗОШ № 14932
ЗОШ № 2415724
Всього – 10 таборів641240


Всього у десяти пришкільних таборах відпочило 881 учнів.


Пришкільні табори на базі ЗОШ № 2,3,5,9,10,12,15,16,1,24 працювали з 1 по 30.06.2017 р.


Шість профільних таборів працювали з 1 по 15.06.2017 року (10 днів), в них відпочило 200 учнів:

- у ЗОШ № 8 три табори –юних журналістів «Лицарі пера» (30 учнів ) та військово-спортивний «Джура» ( 30 учнів );

- у ЗОШ № 22 – хіміко- біологічний «Ерудит» (30 учнів ), харчування у ЗОШ № 24;

- у ЗОШ № 25 - англомовний «Джерело талантів» (30 учнів), українознавчо-правовий «Світоч» (25 учнів ), супільно-правовий (25 учнів)

- у ЗОШ № 35 – фізико-математичний «Інтелект» (30 учнів ), харчування здійснювалося у ЗОШ № 24.


Щороку учні пільгових категорій беруть участь у конкурсах-оглядах дитячої худож-ньої творчості «Дерзайте, ви талановиті!», «Повір у себе!», конкурсі-виставці дитячих робіт декоративно-прикладної творчості «Ми все можемо!», а також у різноманітних заходах ДО Державних і народних свят: День Соборності України; День пам’яті, присвячений героям Крут, Міжнародний день рідної мови, святкова програма «У променях жіночої любові», тиждень, присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка, свято Масляної, години спілкування, присвячені мужності захисників Вітчизни, воїнів-інтернаціоналістів тощо.


У результаті своєчасних управлінських рішень щодо забезпечення підручниками в умовах зростання контингенту учнів в україномовних класах у загальноосвітніх навчальних закладах міста, відповідно до укладених угод управлінням освіти Краматорської міської ради з видавництвами у 2018 році, до навчальних закладів міста надійшло 2488 невистачаючих підручників для учнів 2-4-х класів на суму 208681,00 грн. відповідно до наказу департаменту освіти від 31.08.2018 № 289/163 «Про перерозподіл підручників у 2018-2019 навчальному році» отримані підручники з інших міст: Слов’янська, Дружківки, у кількості 180 примірників. Організовано доставку до навчальних закладів підручників для учнів 1,5,10 класів, які надходили з книжкової бази «Альфа».


Станом на кінець 2018 року забезпеченість підручниками учнів 1-9-х класів шкіл міста з українською та російською мовами навчання з основних предметів становить 98%. Всі учні 1-х класів м. Краматорськ забезпечені підручниками за новою програмою на 100%, лише підручник «Математика» з російською мовою навчання у кількості 31 примірник ще не надійшов до міста. Учні 2-4-х класів з українською мовою навчання з основних предметів мають майже повний комплект підручників, забезпеченість складає 98,3%. Учні 5-х класів забезпечені повними комплектами підручників, не отримали лише підручник «Інформатика», який був своєчасно замовлений, діти навчаються за підручниками минулих років видання. Учні 10-х класів забезпечені підручниками повністю, окрім таких підручників: «Біологія» (рівень стандарт) – 1234 прим., «Хімія» (рівень стандарт) – 1234 прим., «Захист Вітчизни» - 1839 прим., «Всесвітня історія» ( проф. рівень) – 532 прим. Надходження цих підручників, відповідно до замовлення, очікується у ІІ півріччі 2018-2019 навчального року. Для учнів 11-х класів відповідно до профілю навчання цей показник складає лише 89%. Учні використовують електронні версії підручників, конспекти та матеріали виставлені на електронних ресурсах з тих дисциплін за якими не вистачає підручників.


У 2018-2019 році виконано поточних та капітальних ремонтів у закладах освіти на суму 14 241,740 тис.грн:


- у дошкільних закладах освіти: замінена каналізація у ДНЗ № 8 ,9, 56, 60, 67, 71, 84, 96, 97; відновлено електропостачання у ДНЗ № 5,47, 49, 72; встановлено освітлення у ДНЗ № 64,96; відремонтована покрівля у ДНЗ № 48, 56,60, 88; відремонтовано огорожу у ДНЗ № 68; виконано ремонт пральні та сушильні у ДНЗ № 87,91; виконано ремонт харчоблоку у ДНЗ № 92; ремонт туалетів, портамийок у ДНЗ № 47,60,67,80,96,97, ремонт у групових кімнатах ДНЗ № 51,84, сходинки у ДНЗ № 2, 68,72, встановлені дверні блоки у ДНЗ № 9,68, 96; встановлені вікна та вхідний вітраж у ДНЗ № 84, вентиляційної системи ДНЗ № 92, частково опалення ДНЗ № 64,71, овочесховищ ДНЗ № 53, приміщення котельні з його оснащенням ДНЗ № 15. Завершуються роботи з виконання капітального ремонту басейну у ДНЗ № 71. Встановлена протипожежна сигналізація у ДНЗ № 2,9,15,34,39,47,68. Частково виконаний капремонт системи опалення ДНЗ № 49. Розроблені проектно-кошторисні документації на капремонт басейну ДНЗ № 92, на капремонт будівель ДНЗ № 6,69. Проведено обстеження спортивної зали ДНЗ № 64 та будівлі ДНЗ №11 для проведення капітальних ремонтних робіт.


- у загальноосвітніх школах: відновлено пожежний водогін у ЗОШ № 1,18,23,6; відремонтована електропроводка у ЗОШ № 4,6,15, відновлене зовнішнє освітлення ЗОШ № 18, відремонтоване освітлення у спортзалі та електрощитовій ЗОШ № 8; встановлені вікна у класні кімнату ЗОШ № 12,15 та у коридори, сходові марші ЗОШ № 22; відновлено вогнезахисне покриття дахів ЗОШ № 6,15,23,31; замінена каналізація ЗОШ № 9,16,18; виконаний ремонт санвузлів ЗОШ № 10, відремонтовано приміщення майстерні ЗОШ № 24; виконано ремонт покрівель ЗОШ № 3,9,17,24,25,26,35, холів та сходів ЗОШ № 21, головного входу ЗОШ № 24, виконана гідроізоляція фундаменту ЗОШ № 25; ремонт актової зали НВК № 32, тамбуру ЗОШ № 8, системи опалення НВК № 32, харчоблоку ЗОШ № 26, вентиляція харчоблоку ЗОШ № 30, відремонтовано відмостку ЗОШ № 3, відновлене асфальтове покриття ЗОШ № 21, частково відремонтована огорожа ЗОШ № 15, відновлене освітлення на футбольному майданчику ЗОШ № 16. Завершені роботи по капітальному ремонту (термомодернізації) ЗОШ № 16.


Встановлена протипожежна сигналізація у ЗОШ № 3,6,13,23,31. Розроблена проектно-кошторисна документація на капремонт будівлі ЗОШ ЗОШ № 16 для розміщення на її базі інклюзивно-ресурсного центру для учнів, які потребують особливих освітніх потреб. Обстежені будівлі ЗОШ № 4,35 та НВК №6 для коригування ПКД з метою можливості завершення капремонту (санації) будівлі ЗОШ № 4 та ЗОШ №35, та завершення ремонту НВК №6 для відкриття дошкільних груп, розроблена ПКД для капремонту майстерні у ЗОШ № 17, розроблена ПКД для капремонту зовнішнього електропостачання КУГ та капремонту КУГ з благоустроєм території. У будівлі управління освіти капітально відремонтована покрівля та виконаний капітальний ремонт входу будівлі та її лівої частини.


Протягом 2018-2019 року оздоровлено 143 дитини працівників освіти, для яких за рахунок профспілкового комітету придбано путівки у дитячий табір «Шахтар».


У 2018-2019 році 306 обдарованим учням шкіл міста виплачена стипендія на суму 130,0 тис.грн з міського бюджету (стипендія складала 406 грн за обласні досягнення та 540 грн за досягнення Всеукраїнського рівня). 11 учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад нагороджено стипендією, це учні ЗОШ № 4, 8, 22,26, 35, НВК № 32 та КУГ.


На зміцнення матеріально-технічної база закладів освіти витрачено 4790,8 тис.грн. Для Краматорської Української гімназії, яка бере участь у Всеукраїнському експерименті з метою запровадження Концепції Нової української школи (далі - НУШ), придбано засоби навчання для початкових класів (наочно-дидактичні матеріали, демонстраційні набори, килимки-конструктори, глобуси, комплекти для навчання, танграми, набори геометричних моделей, терези, мікроскопи), меблі (пуфи, шафи, пенали, столи комп’ютерні, столи, стільці, стінку дитячу), а також придбані у кожний початковий клас КУГ інтерактивні мультиме-дійні комплекси, принтери кольорові та візки для зберігання дидактичного матеріалу. Для початкових класів шкіл в рамках НУШ придбано дидактичні матеріали, мольберти, пуфи, парти, стільці, ноутбуки, принтери, інтерактивні мультимедійні комплекси. Для шкіл-ювілярів ЗОШ № 6, 17, 22 та НВК № 32 придбано ноутбуки, проектори та музичну апаратуру, у т.ч.: радіосистеми з мікрофонами, мікшерні пульти, колонки, підсилювачі. Для учнів шкіл закуплено підручники на суму 208,7 тис. грн. Було придбано обладнання для оснащення лінгафонного кабінету ЗОШ №4 на суму 85,3 тис. грн.


Для дошкільних закладів придбано та оновлено посуд (у т.ч. для дошкільних груп НВК-32) - тарілки, чашки, чайники, каструлі, миски, відра тощо. Також придбано опромінювачі бактерицидні, бактерицидні лампи та LED лампи. Для підготовки ігрових майданчиків ДНЗ до літнього сезону було придбано різнокольорову фарбу. Закуплено технологічне обладнання на суму 367,6 тис. грн. у т.ч.: 24 холодильники, 1 електротеплова шафа, 2 теплолічильники (для ДНЗ №№68,89) та музична апаратура для ДНЗ №96.


За 2018-2019 рік заклади освіти отримали благодійної допомоги на 58 739 562,65 грн., в тому числі: від піклувальної ради та батьків на суму 1 317 772,01 грн було отримано меблі, господарський матеріал і інвентар, література, костюми, будівельні матеріали, література канцтовари, іграшки. ПрАТ НКМЗ надало благодійної допомоги на суму 27 180 871,88 грн (ремонтні роботи, меблі, комп’ютерна техніка, будівельні матеріали, класні дошки). Від благодійного фонду «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні» були отримані плакати з протимінної безпеки на суму 31360 грн. Громадська організація «Фонд розви-тку громади» встановили комплексні системи відеоспостереження загальною вартістю 562 252 грн. Від департаменту капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації були отримані футбольні поля на суму 8 508 284,93грн. Донецький обласний центр фі-зичного здоров'я населення «Спорт для всіх» надав благодійну допомогу в якості встановлення спортивних майданчиків зі штучним покриттям на суму 6 857 073,66 грн. Благодійний фонд М.Єфімова «Наш Краматорськ» надав закладам проектно-кошторисну документацію, меблі та комп’ютерну техніку на 1 605 372 грн. Від благодійного фонду Бориса Колеснікова були отримані подарунки на 397 202 грн. Від Save the Children забезпечили групу ДНЗ №91 меблями, постільною білизною, килимами на суму 115 444 грн. Від департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації були отримані меблі, комп’ютерна техніка, література, комплекти обладнання для кабінетів на суму 6 466 907,38грн.


Від благодійного фонду М.Єфімова «Наш Краматорськ» обладнано кабінет фізики ЗОШ № 22 За рахунок коштів департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації обладнано кабінет географії ЗОШ № 4 та кабінет біології ЗОШ № 25.ПАТ «НКМЗ» обладна-но кабінет фізики у ЗОШ № 35 та кабінет хімії у ЗОШ № 22.


На зміцнення матеріально-технічної бази позашкільних закладів освіти за звітний пе-ріод 2018-2019 року витрачено 429,8 тис.грн, а саме: оснащені матеріалами для роботи гуртків Станція юних техніків (придбані двп, фанера, наждачний папір, пінопласт, лак, маса для ліплення, тканина для повітряних зміїв, фотопапір тощо) та центр позашкільної роботи (придбані канцтовари, пряжа, нитки, бісер, папір, фарба, лак, фліс, стрічки, радіоконструктор, дерев’яний манекен тощо). Також для ЦПР придбано 10 ноутбуків, 2 багатофунціональних пристріїв (далі – БФП), у т.ч. кольоровий та комплект динамічних світлових пристроїв, для СЮТ - муфельну піч, гончарне коло, 6 ноутбуків, ламінатор та БФП. Для гуртків ДЮК придбаний велотренажер, орбітрек та спортивний інвентар (м’ячі, ракетки, каремати, сітки баскетбольні та волейбольні, гантелі, груші, рукавиці, мішки боксерські тощо).


Відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту» заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

В листопаді 2018 року нами було підписано Меморандум про співпрацю щодо впровадження веб – платформи «Єдина система відкритих бюджетів закладів освіти» Освітяни міста вже дізнались про переваги та функціональні особливості використання відповідної програми для підготовки фінансових звітів, як щодо бюджетного фінансування, так і благочинних внесків з боку батьків.


Інформацію про надходження бюджетних та благодійних коштів коштів в закладах освіти міста вже розміщено на порталі «Єдиної системи відкритих бюджетів».


На виконання чинного законодавста в сфері освіти всі керівники закладів освіти мають прийматися на посади на конкурсній основі, наразі ми маємо гарні новини, ажде першого в місті директора на конкурсній основні було відібрано в Краматорський ЗЗСО № 22, конкурс пройшов відкрито та максимально прозоро. За результатами конкурсу директором Краматорського ЗЗСО № 22 ім. М.М. Крупченка буде призначено Малахову Н.В., заступника директора цього закладу.
М.В.Мозольова

Начальник управління освіти437 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 22.01.2020

  10-00
  Покладання квітів присвячене Дню Соборності України
  сквер ім.Т.Шевченка
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 22.01.2020

  12-00
  Проведення урочистого заходу до Дня Соборності України «Країна в нас з тобою єдина»
  ЗОШ № 12
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 22.01.2020

  14-00 16-00
  Особистий прийом громадян
  громадська приймальня, каб.1а
  керуючий справами виконкому Давискиба А.М.

 • 22.01.2020

  14-00
  Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  Начальник управління Гришичева П.В.

 • 23.01.2020

  09-00 10-00
  Підготовка та проведення засідання міської комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
  учбовий клас управління з питань ЦЗ
  начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


 • Громадський бюджет 2020
 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • Фондсоц страхування
 • Я маю право
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?