• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • енергоефективність
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Асоціація міст України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг

Оновлено 04.01.2019 14:31

Реєстр поданих у 2018 році проектів міської цільової Програми «Громадський бюджет міста Краматорськ на 2016-2020 роки»


пр-ту
Назва Опис Адреса Бюджет, грн. ПІБ
автора
1 Студентсь-
кий
простір -
територія
краси та
креативу
Подвір’я КТТ- це частина мікрорайону, яка впливає на естетичний та культурний світогляд не тільки студентів, а й мешканців міста. В межах реалізації проекту планується реконструкція подвір’я, облаштування зупинки, де очікують транспорт містяни, студенти, люди з обмеженими можливостями. З метою долучення до історико-культурної спадщини міста планується створення муралу на будівлі технікуму. бульв.
Машинобу-дівників, 35, Краматорськ
500000 Маєвська Тетяна Миколаївна
2 Спортивно-
ігровий
майданчик
для
підлітків
Для підлітків, що мешкають в мікрорайоні № 17, нестворені умови для занять спортом на свіжому повітрі. В нашому районі є дитячі ігрові майданчики, але відсутній майданчик для більш дорослих дітей. Тому пропоную у дворі будинків №2, 3 та 6 по вул. Василя Стуса встановити спортивно-ігровий майданчик для підлітків. вул. Стуса
Василя (Соціаліс-тична),
5,
Краматорськ
140000 Ковальова Ірина Вікторівна
3 Здоров'я
кожного -
здоров'я
нації
Машинобудівний коледж - є частиною історії Старого міста, але десятки років поспіль не зазнавало змін та перебудов. Спортивний майданчик з тренажерами дасть можливість мешканцям гуртожитку, житлових будинків та учням двох шкіл, розташованих поряд, членам волейбольної команди та людям з обмеженими можливостями займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, облаштовувати своє дозвілля. вул.
Велика Садова,
91, Краматорськ
205000 Гілімханов Рінат
Рінатович
4 Інклюзив-
ний
відкритий спортивний майданчик
В 2018 році за кошти ГБ було облаштовано перший в місті спортивний майданчик для осіб з інвалідністю на міській території біля Центру «Донбас». До занять на спортмайданчику долучаються місцеві мешканці, що стало ефективним важелем впровадження інклюзії в місті Краматорську. Але майданчик потребує додаткового обладнання спортивними спорудами. бульв. Машинобу-дівників,
32, Краматорськ
100000 Савченко
Олена Вячесла-
вівна
5 Шкільний
двір -
територія
радості.
Спорт без обмежень
Головна ідея проекту - створення шкільного загального та інклюзивного спортивного руху, що об'єднує дітей і дорослих для збереження і зміцнення здоров'я учнів та дітей прилеглої території, в тому числі дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Потрібно на ділянку землі біля школи покласти штучне покриття та встановити елементи для спортивно-ігрового майданчика. вул.
Маяковсь-
кого,
19, Краматорськ
134400 Анацька
Надія
Віталівна
6 Озеленення міської
території
по вул.
Паркова
Метою даного проекту є оздоровлення навколишнього середовища, створення комфортних умов проживання населення Краматорська, збагачення ландшафту міста та збільшення привабливості і мальовничості вулиці Паркова. вул.
Паркова,
75, Краматорськ
100000 бурлей людмила олексіївна
7 «Файна
родина –
файна
дитина»
Проект спрямований на створення сімейного центру спілкування, який дасть можливість об’єднувати родини через дітей, спрямовуватиме виховний процес, підніматиме активну спроможність молоді та їх родин. Планується проводити бесіди виховного та пізнавального характеру, в ігровій формі вивчати українську мову, народні звичаї та традиції, проводити заняття з людьми з інвалідністю та ВПО вул. Стуса Василя (Соціаліс-тична),
62, Краматорськ
96400 Швецов Володимир Анатолі-
йович
8 Інклюзив-
ний
відкритий спортивний майданчик
в Старому місті
Метою проекту є виведення реабілітації та соціалізації людей з особливими фізичними потребами на новий рівень. Даний інклюзивний майданчик зможе збирати в одному місті людей, захоплених спортом незалежно від стану їх здоров'я та віку. вул.
Шкільна,
14, Краматорськ
100000 Рубан
Микола Юрійович
9 Облаштуван-ня
зон
відпочинку
і естетичне облаштуван-ня міста
Організувати
дитячий
майданчик з лавочками для відпочинку дітей, матусь з колясками
та пенсіонерів.
Двір між будинками величезний, стежка протоптана, велика прохідність по цій стежці, в дощову погоду по бруду неможливо пройти. Очікування - з'явиться прекрасний куточок відпочинку в центрі міста.
Академічна вулиця,
51, Краматорська міська рада, Краматорськ, Донецька область, Україна
100000 борисенко
юлія
юріївна
10 Облаштуван-ня
зон
відпочинку
Організувати дитячий майданчик та куточок відпочинку з лавочками для матусь з колясками та пенсіонерів. Двір в центрі міста. Існуючий майданчик в непридатному стані. вул.
Ярослава Мудрого
(19 Партз'їзду), 54, Краматорськ
130000 Райлян
Клара Альбертовна
11 Облаштуван-ня
дороги
Вулиця Добролюбого пос. Артемівський загальмувалася в минулому. Вулиця невилика. Асфальтової дороги ніколи не було. Дуже незручно в дощову погоду - бруд і бездоріжжя. Очікування - елементарні зручності і соціальні стандарти для жителів і тих, хто ходить цією вулицею на зупинку. вул.
Добролю-
бова,
5, Краматорськ
300000 Райлян Вероника Викторовна
12 Установка "Розумного" павільйону очікування громадсь-кого транспорту На даний момент за адресою Василя Стуса 37 знаходиться зупинка "Двірцева" Дана зупинка громадського транспорту користується популярність у жителів Краматорська, на протязі всього дня. Установка розумного павільйону очікування громадського транспорту дасть мешканця міста які чекають транспорт скористатися безкоштовним інтернетом поповнити заряд батареї свого мобільного або іншого пристрою. вул.
Стуса
Василя (Соціаліс-
тична),
37, Краматорськ
234750 Кузьмін
Леонід Олександ-рович
13 Відкриття культурно-дозвіл-
лєвого простору-майданчика «Читай-
місто»
Створити культурно-дозвіллєвий майданчик «Читай-місто». Його будівництво дозволить облаштувати територію навколо Дитячої центральної бібліотеки ім. О.С.Пушкіна, де будуть проводитися з дітьми та їх родинами культурні заходи, відпочинок на свіжому повітрі та вільний обмін книгами серед мешканців міста. вул.
Паркова,
14, Краматорськ
500000 Бахман
Ганна Леонідівна
14 Благоустрій
зони
відпочинку
та
спілкування
Метою проекту є покращення благоустрою району, а саме: створення зони зручного відпочинку для різних вікових категорій та інтересів. Користь проекту - формування комунікативного спілкування мешканців району. Крім того, проект повинен розбудити громадську свідомість і відчуття господаря рідного міста вул.
Академічна (Шкадінова), 10, Краматорськ
100000 Шевченко Світлана Миколаївна
16 Высадка фруктовых деревьев
в м-не
"Лазурный"
Высадка деревьев возле домов №8,10 по ул. Хрустальная. Поскольку существующий проект строительства будущего сквера ("Скрябина") не предусматривает высадку деревьев, то данный проект является актуальным для микрорайона. Привлечение жителей к процессу голосования за проект и последующей высадки деревьев стимулировал бы проявление гражданской позиции и стал бы залогом бережного отношения к скверу. вул. Кришталева,
8, Краматорськ
80000 Єрмольченко Олександр Юрійович
17 Зона
відпочинку
для всієї
родини у
парку
"Пушкіна".
Зона відпочинку для всієї родини включає в себе: -Бесідки; -Мангали для приготування шашликів. Такий варіант зони для відпочинку, допоможе зберегти природу та зробити відпочинок більш приємним та цивілізованим. Поруч з місцем розташування бесідок знакодится дитячий майданчик, тож місце знаходження зони буде цікаве не тільки дорослим а й дітям. вул.
Академічна (Шкадінова), 20, Краматорськ
181750 Лукоцька Катерина Ігорівна
19 Новорічна ілюмінація мікрорайону "Лазурний" Встановлення світловдіодних перетяжок над центральними дорогами мікрорайону "Лазурний" по вул. Бикова і Хабаровська. Яскрава новорічна ілюмінація дозволить створити яскраву та святкову атмосферу для жителів мікрорайону, а центральні вулиці будуть відповідади назві Лазурний! вул.
Бикова Леоніда,
5, Краматорськ
480000 Апухтін
Олег
Іванович
20 Доступність споруд
для людей
з
інвалідністю
Програма «Нової української школи» передбачає створення безперешкодного доступу до навчальних закладів людей, що мають фізичні вади: 1. діти-інваліди та молодь, які мають права на навчання; 2. батьки-інваліди, які беруть активну участь у житті дітей; 3. виборці, бо саме тут розташовуються виборчі дільниці. У старому місті не облаштовані: ЗОШ №1, МК ДДМА (два входи), Станція юних техніків. вул.
Райдужна,
13, Краматорськ
150000 Стешенко Олександр Вікторович
21 Краматорськ. Сучасні події
(до
5-ї річниці визволення Краматорська
від
незаконних збройних формувань
Оформлення спеціальної експозиційної зали, де будуть представлені матеріали про участь наших земляків у сучасних подіях: - Герої Небесної сотні; - фотодокументальні матеріали про визволення Краматорська 05 липня 2014 р.; - краматорчани – учасники АТО; - волонтерський рух у Краматорску. вул.
Академічна (Шкадінова), 60, Краматорськ
100000 Волошина Наталія Євгенівна
22 Мій друг Краматорськ Мобільний ляльковий інтерактивний міні-театр являє собою конструкцію із ширмою та м’якими іграшками – героями існуючої краєзнавчої казки «Чарівна історія про Місто», що була розроблена науковими співробітниками музею історії міста. Процес театральної вистави включатиме постійний контакт з глядачами у формі нескладних інтерактивних завдань, які матимуть розважальний та освітній характер. вул.
Академічна (Шкадінова), 60, Краматорськ
99999 Гутник
Світлана Віталіївна
23 Реконструк-ція Баскетболь-ного майданчика
на території
ЗОШ №2
Впродовж багатьох років у 2 Школі був баскетбольний майданчик, який з кожним роком ставав все гірше, допоки майданчик не знесли повністю. На території школи залишилася територія для цього майданчику. Також уже багато років працює баскетбольна секція. Тобто реалізація цього проекту не лише дасть можливість підліткам вільно грати в баскетбол, а й дасть поштовх розвитку секції з баскетболу. вул.
Остапа
Вишні,
15/18, Краматорськ
451539 Приходько Богдан Дмитрович
25 Всепогодні антиван-дальні
тенісні
столи
для активного відпочинку
в
місті
Облаштування дворових спортивних майданчиків набирає обертів, але не завжди це спроваджує людей «відірватися» від гаджетів. Тому пропонується урізноманітнити розваги та збільшити змагальний дух в активному відпочинку шляхом встановлення спеціальних вуличних тенісних столів, які є міцними, антивандальними, довговічними, всесезонними. Настільний теніс – спорт без віку, без полу, без спецпідготовки. 489000 Стрєльникова Марина Сергіївна
27 Увеличение жилого фонда В связи с тем, что в городе есть большой износ жилого фонда,построить в городе коммунальные дома с нулевым энергопотреблением, оснащенным солнечным коллектором и использование природных материалов. Место застройки выделить согласно генплана городаю бульв. Краматорсь-кий,
18, Краматорськ
300000 купріянов олександр львович
28 Центр взаимодей-ствия ком-мунальных служб
и жителей
города
(единое
окно)
При взаимодействии с коммунальными службами, как житель города, много времени уходит на подачу заявлений. В связи с этим есть необходимость для создания единого центра в городе. просп.
Миру, 2, Краматорськ
500000 купріянов
ігор
олександ-
рович
29 Callworking
центр
Центр будет местом проведения семинаров, работы фрилансеров и предпринимателей. просп.
Миру,
2, Краматорськ
500000 щаблов
ігор
володими-рович
30 Проект по улучшению инвестици-
онной привлека-тельности города
Втілення інноваційної технології з метою збільшення КПД (теплопункту) в багатоповерхівках: - циклічне подання теплоносія до системи опалення з перенаправленням потоку теплоносія. вул.
Паркова,
8,
Краматорськ
280000 літвінова
ольга
петрівна
31 Будівництво пішохідної доріжки та освітлення
по вулиці
Бєляєва
б.115-119 (уздовж гаражів)
Після ремонту об'їзної дороги по вул. Бєляєва уздовж будинків № 115-119 відсутня пішохідна доріжка та освітлення, що змушує мешканців району рухатися по проїжджій частині. Це може привести до аварійної ситуації та наражає на небезпеку пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Даний проект зайняв 1 місце при опитуванні стосовно благоустрою м-на «Лазурний» на сторінці Facebook депутата Єрмольче вул.
Беляєва,
115, Краматорськ
498350 Палагута
Ірина Григорівна
32 Лавочки
для
отдыха и общения в районе «Кондици-онер»
Установка лавочек возле многоэтажек района и в сквере рядом позволит организовать общедоступные островки для общения и отдыха. Каждый дом получит лавок соответственно количеству подъездов. Расстановка около домов – на усмотрение жителей этого дома. Варианты: 1- у подъездов; 2 – создавая островки для общения. Лавки для сквера должны заменить старые ветхие на аллее у дороги. Проїзна
вулиця, Краматорська міська рада, Краматорськ, Донецька область, Україна
100000 Циганков
Євген Володими-рович
33 Встановлен-ня
розумного освітлення пішохідних переходів
У вечірній та нічний час нерегульовані переходи практично непомітні. Сенсорне освітлення допоможе вирішити відразу дві проблеми: поліпшити освітлення доріг та пішохідних переходів і підвищити економію електроенергії. Адже воно буде включатися датчиком руху і будуть використовуватись економні LED лампи. 499600 Алхимов Алексей Владими-
рович
34 Cтворення і встановлен-ня інформа-
ційних
стендів
Створення і встановлення інформаційних стендів, на котрих буде зображені адреси та схеми проїзду до найбільш відвідуваним соціальних об'єктам міста (лікарні, органи соц. захисту і т.д.) 98000 Алхімова Маргарита Сергіївна
35 Дорога до школи Мій син завжди приходить брудний зі школи у погану погоду, бо він не любить обходити, тому йде по бруду.Це не правильно, що дороги в місті побудовані не для людей, тому пишу цей проект, аби хоч якось поліпшити ситуацію. 95200 Приходько Ганна Володими-рівна
36 Облаштуван-ня
дворового простору
та встановлен-ня
спортивно-ігрового майданчику
Створення умов для гри та розвитку дітей різних вікових груп шляхом облаштування дворового простору та встановлення сучасного спортивно-ігрового майданчику. вул.
Паркова,
46, Краматорськ
150000 Боровська Наталія Миколаївна
37 Будівництво пішохідної доріжки по вулиці Прилуцька Проект передбачає прокладання пішохідної доріжки по вул. Прилуцька від вул. Кулибіна (Прилуцька, буд.№ 51) до буд. №41 та біля буд. №18 та має на меті забезпечити більш комфортне та безпечне пересування мешканців району, оскільки на тій ділянці відсутня будь-яка доріжка з твердим покриттям, що змушує людей (у тому числі - учнів ЗОШ №19), особливо у вологу погоду, пересуватися по проїжджій частині. Прилуцька вулиця, Краматорська міська рада, Краматорськ, Донецька область, Україна 150000 Романко
Сергій Миколайович
38 Роликовый StarTrek Спортивно-просветительная площадка для катания на роликах, велосипедах, скейтах, самокатах в стиле "космос". Макеты планет и размеры солнца пропорциональны реальным, в центре - солнечные часы, вокруг зона отдыха. 4 типа дорожек для езды: 1.Скоростная- по краю солнца 2.Межпланетная- через планеты с перепадами высот 3.Пояс астероидов- криволинейная с препятствиями 4.Черная дыра- петляющий серпантин. бульв. Краматорсь-кий,
21, Краматорськ
500000 Біліченко Геннадій Васильович
39 Уютный
двор
Расширение и углубление существующих парковочных карманов во дворе дома по ул. Дворцовая,44, текущий ремонт дороги возле дома вул.
Двірцева,
44, Краматорськ
500000 Бикова
Ася
Миколаівна
40 Пешеходная дорожка Очень нужная пешеходная дорожка у дороги во дворе. Никогда не было, пропуская машину, отступаешь в грязь. вул. Двірцева,
44, Краматорськ
100000 Іванова
Ніна Миколаївна


Всього подано 36 проектів363 перегляди

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 13.07.2020

  11-00
  Засідання адміністративної комісії
  зала засідань виконкому,2 поверх
  заступник міського голови Боєвський С.О.

 • 14.07.2020

  14-00
  Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності
  зала засідань виконкому, 2 поверх
  Начальник відділу роботи з депутатами Масаликіна О.В.

 • 14.07.2020

  16-30
  Засідання Батьківської ради
  зала засідань виконкому, 4 поверх
  Заступник міського голови Люлька Ю.А

 • 15.07.2020

  10-00
  ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ:
  «Про стан роботи по забезпеченню та реалізації конституційного права громадян на звернення за I півріччя 2020 року (спільне засідання виконкому міської ради та Шабельківської селищної ради)»
  Порядок денний
  зала засідань виконкому, 3 поверх
  керуючий справами виконкому Давискиба А.М.

 • 15.07.2020

  14-00
  СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ
  «Про внесення змін до програми економічного та соціального розвитку міста Краматорська на 2020 рік»
  Порядок денний

  зала засідань виконкому, 4 поверх
  міський голова Панков А.В.

 • 15.07.2020

  14-00
  Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  Начальник управління Гришичева П.В.

 • 15.07.2020

  14-00
  Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  Начальник управління Гришичева П.В.

 • 16.07.2020

  10-00
  Засідання міської комісії з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім`ям
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  Начальник управління Гришичева П.В

 • 16.07.2020

  10-00
  Засідання тимчасової міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
  Порядок денний
  он-лайн засідання на платформі Zoom
  Начальник управління Гришичева П.В

 • 16.07.2020

  14-00 16-00
  Прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги в громадській приймальні
  громадська приймальня, каб.1а
  керуючий справами виконкому Давискиба А.М.

 • 16.07.2020

  15-00
  Засідання комісії по захисту прав дитини
  служба у справах дітей
  Заступник міського голови Люлька Ю.А

 • 17.07.2020

  10-00
  Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  Начальник управління Гришичева П.В

 • 17.07.2020

  14-00
  Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  Начальник управління Гришичева П.В.

Всі подiї


Календар новин


 • інвест паспорт_eng
 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • Громадський бюджет
 • бджет-візуалізація
 • ОСББ
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • Фондсоц страхування
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Безоплатна правова допомога
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?