• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • Урядова телефонна
 • енергоефективність
 • Мінрегіон
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг
 • проект ExportUA

Оновлено 12.04.2018 13:42

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідань постійних депутатських   комісій Краматорської міської ради 2018 р.

20 квітня 2018 р. засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 14.12.2017 № 31/VII-508;


2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 № 31/VII-507 «Про міський бюджет на 2018 рік».


3. Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста.
19 квітня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою та інформованості населення


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 15-00


1) Про внесення змін до рішення міської ради від 28.09.2016 №14/VII-391 «Про впорядкування структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів» (зі змінами та доповненнями).


2) Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Краматорської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2015 №46/VI-02.
18 квітня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1.Про припинення права користування земельними ділянками.


2.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у користування.


3.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування.


4.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду.


5.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування.


6.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду.


7.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).


8.Про внесення змін до окремих рішень міської ради щодо регулювання земельних відносин.


9.Про втрату чинності деяких рішень міської ради.


10.Про поновлення договорів оренди землі.


11.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність та користування земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництво індивідуального гаражу громадянам.


12.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництва індивідуального гаражу.


13.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування громадянам.


14.Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність та користування громадянам.


15.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.


16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності.


17.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності.


18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу.


19.Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).


21.Про надання згоди на передачу земельної ділянки у суборенду.


22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності.


23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення.


24.Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичним особам.


25. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.11.2016 № 16/VII-524 «Про затвердження складу міської комісії з розгляду земельних спорів у межах населених пунктів міста Краматорська та положення про неї».
17 квітня 2018 р. засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1) Про створення об'єкту благоустрою.


2) Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Краматорська на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 10.12.2014 №44/VI-266 9 зі змінами та доповненнями.


3) Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Краматорська, затвердженого рішенням міської ради від 13.07.2011 №31/VII-508 (зі змінами).


4) Про погодження договорів про реструктуризацію заборгованості КВП «Краматорська тепломережа «Краматорської міської ради за спожитий газ.


5) Про відміну рішення міської ради “Про припинення Управління капітального будівництва Краматорського міськвиконкому шляхом ліквідації” від 03.01.2018 №32/VII-02.
16 квітня 2018 р. засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

3 поверх


Початок засідання о 11-00


1. Про надання дозволу КП «КТТУ» на укладання договорів фінансового лізингу з ПАТ КБ «ПРВАТБАНК» про придбання тролейбусів моделі «ДНІПРО-Т203» з опцією автономного ходу до 20 км у загальній кількості 10 одиниць з правом подальшого викупу.


2. Про виконання протокольного доручення щодо розробки схеми маршрутів до Городещино та Іванівки.


3. Про виконання протокольного доручення щодо проведення аудиту і визначення кількості гучномовців для обладнання всіх машин комунального транспорту та нагадування приватним перевізникам про умови договору, які стосуються обладнання рухомого складу гучномовцями.


4. Про виконання протокольного доручення щодо визначення обсягів збитків від пошкодження «лежачих поліцейських» їх відновлення, та які заходи будуть вжиті у наступному році щоб запобігти пошкодженню цих засобів.
12 квітня 2018 р. засідання постійної комісії з питань освіти, науки,охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури,фізкультури та спорту


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1. «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №17/VII-580 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки»;


2. «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.10.2015 №57/VI-244 «Про затвердження положення про стипендію Краматорської міської ради провідним спортсменам міста у новій редакції»;


3. «Про введення додаткових ставок до закладів фізичної культури та спорту управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради»;


4. «Про введення додаткових ставок до централізованої бухгалтерії управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради»;


5. «Про присвоєння Краматорській загальноосвітній школі I-III ступенів №22 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області імені Миколи Миколайовича Крупченка»;


6. «Про відкриття додаткової інклюзивної групи та введення додаткових ставок до комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 91 «Лісова казка» комбінованого типу управління освіти Краматорської міської ради»;


7. «Про внесення змін до міських заходів протидії захворюванню на туберкульоз у м. Краматорську на 2017-2019 роки, затверджених рішенням міської ради від 14.12.2016 №17/VІI-541».


22 березня 2018 р. засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

3 поверх


Початок засідання о 14-00


1.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2016 №17/VII-573.


2. Про внесення змін до заходів Програми створення безбар'єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Краматорську на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.11.2017 №30/VII-441»;


3. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 № 31/VII-507 «Про міський бюджет на 2018 рік.


4. Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста.
26 березня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою та інформованості населення


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 15-00


1) «Про затвердження «Кодексу етики депутатів Краматорської міської ради».


2) «Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта-рішення міської ради від 22.02.2017 №19/VII-46 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Краматорськ.


3) «Про затвердження положення про управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради в новій редакції.
23 березня 2018 р. засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1)«Про погодження переліку об'єктів, на яких засуджені виконують суспільно-корисні роботи на 2018 рік».


2) «Про внесення доповнень до Програми підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Краматорську на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.12.2016 №17/VII-543» .


3) «Про внесення змін в додаток 1 до рішення міської ради від 29.03.2017 №20/VII-97 «Про затвердження заходів щодо виконання у 2017 році Програми благоустрою міста на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 10.12.2014, №44/VI-267.


4) «Про внесення змін та доповнень в додаток до Програми благоустрою міста на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 10.12.2014 №44/VI-267 ( зі змінами та доповненнями» .


5) «Про клопотання щодо безоплатної передачі майна у комунальну власність територіальної громади м. Краматорська».


6) Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Сандуленко А.П. щодо надання дозволу на проведення ремонтних робіт (невід'ємних покращень) об'єкта оренди нежитлового вбудованого приміщення вул. Б Хмельницького, 34 за рахунок власних коштів.


7) Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Мінаєва О.О. щодо надання дозволу на проведення ремонтних робіт (невід'ємних покращень) об'єкта оренди нежитлового приміщення вул. Героїв України, 16-105Н за рахунок власних коштів.


8) Про передачу робочого проекту до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні Донецької обласної ради.


9) Про відміну рішення міської ради “Про припинення Управління капітального будівництва Краматорського міськвиконкому шляхом ліквідації” від 03.01.2018 №32/VII-02.
21 березня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-30


1. «Про припинення права користування земельними ділянками»;


2. «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у користування»;


3. «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування»;


4. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду»;


5. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування»;


6. «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду»;


7. «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)»;


8. «Про внесення змін до окремих рішень міської ради щодо регулювання земельних відносин»;


9. «Про втрату чинності деяких рішень міської ради»;


10. «Про поновлення договорів оренди землі»;


11. «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність та користування земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництво індивідуального гаражу громадянам»;


12. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництва індивідуального гаражу»;


13. «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування громадянам»;


14. «Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність та користування громадянам»;


15. «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства»;


16. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності»;


17. «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності»;


18. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу»;


19. «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»;


20. «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у суборенду»;


21. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності»;


22. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення»;


23. «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичним особам».


24. Про розгляд звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акту.
21 березня 2018 р. засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 12-00


1)«Про внесення змін до Програми попередження надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та забезпечення пожежної безпеки на території м. Краматорська на 2017-2020 роки».


2)«Про виконання Програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.02.2017 №19/VII-59 ( зі змінами)»(на сайті 22.02.2018 розробник Кузнецов О.В.)


3)«Про затвердження Програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік» )» (на сайті 09.02.2018 розробник Кузнецов О.В.)


4) «Про внесення змін до Програми розвитку громадського транспорту і дорожньо-транспортної інфраструктури в м. Краматорську на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2017 №31/VII-515» (на сайті 23.02.2018 розробник Бахметьєва О.В.)


Планується:

28.03.2018 о 14.00 зал засідань 2-й поверх – День депутата

30.03.2018 о 14.00 зал засідань 4-й поверх – сесія міської ради
20 березня 2018 р. засідання постійної комісії з питань освіти, науки,охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури,фізкультури та спорту


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

3 поверх


Початок засідання о 14-00


1. «Про припинення шляхом перетворення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Краматорська» в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Краматорської міської ради та комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Краматорська» в комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Краматорської міської ради»;

(Єлисєєв О.В.)


2. «Про затвердження Міської програми «Молодь і сім'я» на 2018-2020 роки».

(Гореславець А.М.)


23 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 13-00


1) Про внесення змін в організацію дорожнього руху по вул. Парковій ( на ділянці від вул. Ювілейної до бул. Краматорського)».


2) Інформація відділу комунального господарства про забезпечення у м. Краматорську виконання законодавства України щодо поводження з відходами.


3) Про хід виконання Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Краматорську.
22 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Краматорська на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 14.12.2017 № 31/VII-508;


2. Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста.


3. Про звернення Національної скаутської організації «ПЛАСТ».
22 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 11-00


1.«Про припинення права користування земельними ділянками»;


2.«Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у користування»;


3.«Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування»;


4. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду»;


5. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування»;


6. «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду»;


7. «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)»;


8. «Про внесення змін до окремих рішень міської ради щодо регулювання земельних відносин»;


9. «Про втрату чинності деяких рішень міської ради»;


10. «Про поновлення договорів оренди землі»;


11. «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність та ко-ристування земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництво індивідуального гаражу громадянам»;


12. «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництва індивідуального гаражу»;


13. «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування громадянам»;


14. «Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність та користування громадянам»;


15. «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства»;


16. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності»;


17. «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності»;


18. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу»;


19. «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»;


20. «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у суборенду»;


21. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності»;


22. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення»;


23. «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичним особам».


24. «Про погодження створення нових ландшафтних заказників місцевого значення»;
21 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою та інформованості населення


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1) Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради у 2017 році.


2) Про роботу постійних комісій міської ради VII скликання за 2017рік.


3) Про затвердження положення про відділ економіки Краматорської міської ради.


4) Про внесення змін до рішень Краматорської міської ради від 28.089.2016 №14/VII-391 «Про впорядкування структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів та від 23.11.2016 №16/VII-495 « Про затвердження положень про архівний відділ Краматорської міської ради та Трудовий архів Краматорської міської ради.


5) Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».


6) Про розгляд листа заступника міського голови Ніконенко С.Є. про надання кандидатури до складу з управління впровадженням стратегії м. Краматорська.
20 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1) Про затвердження статуту комунального підприємства «Міст» у новій редакції.


2) Про надання згоди комунальному підприємству «Міст» на передачу в оренду майна ТОВ «Краматорськтеплоенерго.


3) Про вилучення з оперативного управління Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу художньої школи Краматорської міської ради нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Краматорська та закріплення його на правах оперативного управління за Управлінням з гуманітарних питань Краматорської міської ради.


4) Про погодження переліку об'єктів, на яких засуджені відбувають громадські роботи на 2018 рік.


5) Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства міста Краматорська на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 10.12.2014 №44/VI-266 (із змінами та доповненнями).


6) Інформація щодо підтриманої електронної петиції про проведення перерахунку за послуги централізованого опалення.


7) Про передачу приміщення комунальної власності в безоплатне користування громадській організації «Союз ветеранів АТО Донбасу.


8) Про внесення змін до Порядку набуття територіальною громадою м. Краматорська права комунальної власності на безхазяйні нерухомі речі, відумерлу спадщину та знахідки, затвердженого рішенням Краматорської міської ради від 22.04.2015 № 48/VI-79.


9) Про внесення змін до Порядку відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Краматорська, затвердженого рішенням Краматорської міської ради від 22.04.2015 № 48/VI-80.
14 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань освіти, науки,охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури,фізкультури та спорту


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1. «Про затвердження на 2018 рік заходів щодо виконання міської Програми розвитку культури і туризму на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 11.12.2015 № 2/VІІ-17».(Гореславець А.М.)


2. «Про призначення на 2018 рік щомісячної муніципальної стипендії особам, яким виповнилося сто і більше років ».(Ігнатенко О.М.)


3. «Про призначення на 2018 рік щомісячної муніципальної (міської) стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів і студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»(Ігнатенко О.М.)


4. «Про надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу готівкою».(Ігнатенко О.М.)


5. «Про розгляд електронної петиції щодо пільгового проїзду для школярів міста».(Мозольова М.В.)


6. «Про введення додаткової ставки до комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 92 «Червоні Вітрила» управління освіти Краматорської міської ради»(Мозольова М.В.)


7. «Про розгляд електронної петиції щодо придбання апарату «Білітест»(Мельник В.П.)


8. «Про делегування представників до складу Госпітальної ради Краматорського госпітального округу».(Мельник В.П.)


02 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань освіти, науки,охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури,фізкультури та спорту


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1. Про створення комунальної установи «Перинатальний центр міста Краматорська» шляхом виділу, затвердження розподільчого балансу та Статуту комунальної установи «Перинатальний центр міста Краматорська» (Мельник) на сайті – 05.01.2018


2. Про часткове задоволення електронної петиції щодо перегляду закупівель продуктів харчування у ДНЗ м. Краматорська з метою поліпшення якості харчування вихованців ДНЗ (Мозольова) на сайті – 28.11.2017
01 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1.Про  затвердження звіту про виконання міського бюджету у 2017 році.


2.Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 № 31/VII-507 «Про міський бюджет на 2018 рік».


3.Про продовження терміну дії програми реалізації спільного з ЄС проекту «Забезпечення житловими умовами найбільш вразливих внутрішньо переміщених осіб та жителів міста Краматорська, які опинились під впливом конфлікту в Україні» на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.02.2017 №19/VII-52.
01 лютого 2018 р. засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 10-00


1. «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у користування»;


2.«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у користування»;


3.«Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування громадянам».


19 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-30


1) Про затвердження статуту комунального підприємства «Міст» у новій редакції.


2) Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення міської ради від 22.08.2012 №19/VI-19 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна територіальної громади м. Краматорська».
19 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою та інформованості населення


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 13-00


1) Про внесення змін до рішення міської ради від 28.09.2016 №14/VII-391 «Про впорядкування структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів (із змінами та доповненнями) (розміщено на сайті 30.11.2017 розробник Таран А.О.)
18 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 17/VII-572 «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).


2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 № 31/VII-507 «Про міський бюджет на 2018 рік.
18 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 10-00


1 «Про припинення права користування земельними ділянками»;


2 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у користування»;


3 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування»;


4 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в оренду»;


5 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в постійне користування»;


6 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок в оренду»;


7 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)»;


8 «Про внесення змін до окремих рішень міської ради щодо регулювання земельних відносин»;


8 «Про втрату чинності деяких рішень міської ради»;


9 «Про поновлення договорів оренди землі»;


10 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу у власність та ко-ристування земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництво індивідуального гаражу громадянам»;


11 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та будівництва індивідуального гаражу»;


12 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування громадянам»;


13 «Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність та користування громадянам»;


14 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства»;


15 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності»;


16 «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності»;


17 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу»;


18 «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»;


19 «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у суборенду»;


20 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності»;


21 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення»;


22 «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичним особам».
15 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 16-00


1) Про затвердження Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Краматорську на 2018-2020 роки»


2) Інформація відділу транспорту, зв'язку та енергетики (Бахметьєва) щодо виконання протокольних доручень постійної комісії від 12.12.2017 № 27


3) Про забезпечення у м. Краматорську виконання законодавства України щодо поводження з відходами з січня 2018 року.
15 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою та інформованості населення


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 14-00


1) Про внесення змін до рішення міської ради від 28.09.2016 №14/VII-391 «Про впорядкування структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів


2) Про затвердження Положення про управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради у новій редакції.


3) Про розгляд електронної петиції щодо звільнення заступника начальника Управління освіти Полупана І.І.


4) Про звіти депутатів Краматорської міської ради VII скликання.
15 січня 2018 р. засідання постійної комісії з питань освіти, науки,охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту


зал засідань виконкому Краматорської міської ради,

2 поверх


Початок засідання о 13-30


1. Про затвердження списку спортсменів на одержання стипендії Краматорської міської ради провідним спортсменам міста у 2018 році. (Гореславець)


380 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 26.04.2018

  09.00-12.00
  Проведення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  зала засідань виконкому,2 поверх
  начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

 • 26.04.2018

  10-00
  Єдиний день Чорнобильської трагедії «Від мирного атома – до катастрофи»
  бібліотека ім. У. Громової
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 26.04.2018

  13-30
  Тематичний вечір «Гірчить Чорнобиль крізь роки»
  клуб «Зоря»
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 26.04.2018

  16-00
  Засідання громадської ради
  зала засідань виконкому, 2 поверх

 • 26.04.2018

  17-30
  Святкова програма МПК «Будівельник» до Дня ромів «В минулому роми були птахами»
  Школа мистецтв №1
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


 • Контакт центр
 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • ОСББ
 • бджет-візуалізація
 • Громадський бюджет
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • police
 • Я маю право
 • Програм
 • Портал відкритих даних
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Розрахунок субсідій
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?