• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 20.03.2017 10:58

Перелік громадських організацій, учасників Громадської Ради

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові кандидата   Найменування інституту громадянського суспільства
1. Агурєвніна Юлія Генадіївна - громадська організація “Народжені вільними”
2. Бондарев Вадим Анатолійович - Краматорська міська громадська організація “Українська спілка ветеранів Афганістану” (воїнів-інтернаціоналістів)
3. Борозенцев Сергій Вікторович - громадське об’єднання “Вітчизна”
4. Власенко Сергій Андрійович - Донецька обласна громадська організація ветеранів повітряно-десантних військ “Союз десантників”
5. Володченко Юлія Миколаївна - Краматорська міська дитяча громадська організація “Центр дозвілля дітей-інвалідів Дивосвіт”
6. Гаков Сергій Олександрович - відокремлений підрозділ громадської організації “Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО”
7. Джулай Валентина Анатоліївна - місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації “Асоціація ветеранів державної податкової служби України” м. Краматорська
8. Зубенко Володимир Антонович - релігійна громада церква божа “Ісуса Христа” м. Краматорська Донецької області
9. Зуяков Андрій Іванович - громадська організація “Екологія промислового регіону”
10. Іванов Олександр Олександрович - громадська організація “Центр розвитку майбутнього”
11. Карабутка Наталія Василівна - Краматорська міська організація профспілки працівників освіти і науки України
12. Ковалевський Сергій Вадимович - Краматорська міська громадська організація “Асоціація випускників та друзів КІІ-ДДМА”
13. Кондратюк Сергій Іванович - громадська організація “Клуб підприємців Краматорська”
14. Косенко Олександр Васильович - громадська організація “Донецьке обласне козацьке з’єднання Українського реєстрового козацтва”
15. Коцаренко Володимир Федорович - Краматорська міська громадська організація “Клуб Краєзнавець”
16. Лісковий Сергій Дмитрович - громадська організація “Клуб випускників Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів”
17. Любович Ігор Володимирович - громадська організація “Донецька обласна федерація альпінізму”
18. Мельников Едуард Михайлович - громадська організація “Союз ветеранів АТО Донбасу”
19. Нижник Сергій Григорович - первинна профспілкова організація публічного акціонерного товариства “Новокраматорський машинобудівний завод”
20. Олійник Олег Валерійович - релігійна організація “Релігійна громада Християнська церква ”Нове життя” м. Краматорськ Донецької області”
21. Онищук Євген Васильович - громадська організація “Антикризовий медіа-центр”
22. Подибайло Володимир Олексійович - громадська організація “Рідна країна”
23. Поляков Сергій Семенович - громадська організація “Центр правової допомоги та консультацій”
24. Проніна Анастасія Ігорівна - громадська організація “Чесний Краматорськ”
25. Романцова Марина Миколаївна - громадська організація “Хто, якщо не ти”
26. Ростовська Наталія Миколаївна - благодійна організація “Благодійний фонд ”Спасіння”
27. Сергієнко Володимир Олександрович - громадська організація “Школа реального бізнесу”
28. Сидоренко Ірина Василівна - громадська організація “Краматорські бджілки”
29. Смирнов Сергій Володимирович - громадська організація “Наш Краматорськ”
30. Стрєльников Роман Миколайович - громадська організація “Краматорський центр громадянських ініціатив при Донбаській державній машинобудівній академії ”СЛОН”
31. Тітомир Наталія Вікторівна - місцевий благодійний фонд допомоги бездомним тваринам “Друг”
32. Устименко Віра Іванівна - Краматорська міська громадська організація “Світоткаля”
33. Чепелєва Світлана Олександрівна - громадська організація “Асоціація жінок ПАНІ”
34. Черногор Станіслав Анатолійович - Краматорська міська громадська організація “Фонд розвитку громади”
35. Хейфец Вікторія Дмитрівна - громадська організація “Районне інвалідно-пенсіонерне товариство “Данко”

33 перегляди

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 29.03.2017

    09-00 - 14-00
    Проведення занять із спеціалістами підприємств, установ та організацій міста, на яких покладено виконання завдань у сфері цивільного захисту
    учбовий клас управління з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 29.03.2017

    10-00
    СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ
    Порядок денний
    пл. Миру 2, зала засідань виконкому, 4 поверх
    секретар міської ради Ошурко Д.В.

  • 29.03.2017

    10-00
    XV обласний конкурс скрипічної музики «Срібна струна»
    Школа мистецтв № 1
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 29.03.2017

    12-00
    Розважальна програма «Той, хто козаків оживив», до 85-річчя від дня народження В. Дахно
    центральна міська публічна бібліотека
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 29.03.2017

    15-00
    Міська комісія у справах альтернативної (невійськової) служби
    пл. Миру 2, зала засідань виконкому, 2 поверх
    заступник міського голови Чукова Н.В.

  • 30.03.2017

    15-00
    Конкурсна гра «А якщо подумати»
    бібліотека ім.У.Громової
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 31.03.2017

    12-00
    Конкурс на найкраще виконання вірша К.І. Чуковського (до 135-річчя від дня народження)
    бібліотека ім.І.Франка
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 31.03.2017

    14-00
    Засідання міської комісії по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    начальник управління Ігнатенко О.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • Контакт центр
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Декларування 2017
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • police
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?