• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • Урядова телефонна
 • енергоефективність
 • Мінрегіон
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг
 • проект ExportUA

Оновлено 27.07.2016 14:06

Додаток
до рішення міської ради
Порядок розгляду електронної петиції у Краматорській міській радіI. Загальні положення


Громадяни можуть звернутися до Краматорської міської ради через її офіційний сайт з електронною петицією. Для цього на офіційному сайті створюється відповідна рубрика "Електронна петиція".


Електронна петиція є особливою формою колективного звернення громадян до органу місцевого самоврядування.


Громадяни можуть також звернутися до Краматорської міської ради з електронною петицією через веб-сайт громадського об'єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.


В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім'я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти.


Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.


Питання, порушене в електронній петиції, має відповідати інтересам всієї територіальної громади і компетенції міської ради.


Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.


Електронна петиція, адресована до Краматорської міської ради, розглядається у порядку, встановленому Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції" і цим Порядком.II. Подання, оприлюднення та розгляд електронної петиції


1. Для подання електронної петиції її автор(ініціатор) заповнює спеціальну форму на офіційному сайті Краматорської міської ради, або веб-сайті громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронних петицій, та розміщує текст електронної петиції.


2. Електронна петиція оприлюднюється на офіційному сайті міської ради протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором).


У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що повідомляється автору (ініціатору) не пізніше строку, встановленого для оприлюднення.


3. Оприлюднення електронної петиції на офіційному сайті, в рубриці "Електронна петиція", здійснює адміністратор (або спеціаліст, який його замінює на період його відсутності) офіційного сайту міської ради у відділі з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором).


Електронна петиція оприлюднюється на веб-сайті громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронних петицій, протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором).


На офіційному сайті обов'язково зазначаються дата початку і дата завершення збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.


Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному сайті міської ради або на веб-сайті громадського об’єднання є датою початку збору підписів на її підтримку.


Розгляд електронної петиції може розпочатися лише за умови виконання збору на її підтримку не менш як 250 пiдписiв громадян протягом не більше тридцяти днів з дня оприлюднення петиції на офіційному сайті міської ради.


Під час збору підписів на підтримку електронної петиції адміністратор офіційного сайту міської ради та громадські об’єднання зобов’язані забезпечити:

- безоплатність доступу та користування інформаційно-телекомунікаційною системою, за допомогою якої здійснюється збір підписів;

- електронну реєстрацію громадян для підписання петиції;

- недопущення автоматичного введення інформації, у тому числі підписання електронної петиції, без участі громадянина;

- фіксацію дати і часу оприлюднення електронної петиції та підписання її громадянином.


Електронна петиція, збір підписів на підтримку якої здійснювався через веб-сайт громадського об’єднання і яка протягом установленого строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після набрання необхідної кількості підписів надсилається громадським об’єднанням до міської ради (а саме до відділу по роботі зі зверненнями громадян), із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату направлення електронної петиції, загальну кількість та перелік осіб, які підписали електронну петицію (чи посилання на джерело такої інформації в мережі Інтернет), строк збору підписів, назву та адресу електронної пошти громадського об’єднання.


4. Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку відділом по роботі зі зверненнями громадян розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян".


5. Інформація про початок розгляду міською радою електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку оприлюднюється на офіційному сайті міської ради не пізніше як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об'єднання – не пізніше як через два робочі дні після отримання такої петиції.


Організація розгляду електронних петицій забезпечується невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.


Якщо електронна петиція містить клопотання про її розгляд на громадських слуханнях територіальної громади, автор (ініціатор) петиції має право представити електронну петицію на таких слуханнях. У такому разі строк розгляду електронної петиції продовжується на строк, необхідний для проведення відповідних слухань.


Відділ по роботі зі зверненнями громадян направляє електронну петицію до відповідного профільного підрозділу міської ради для підготовки відповіді або проекту рішення міської ради.


Відділ по роботі зі зверненнями громадян повідомляє автора (ініціатора) про результати розгляду порушених у електронній петиції питань з відповідним обґрунтуванням, яке надає відповідний структурний підрозділ міської ради.


Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду відділ по роботі зі зверненнями громадян надає відділу з питань преси, інформації та зв'язків з громадськістю для оприлюднюється на офіційному сайті, а також надсилається автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.


У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть реалізовуватися міською радою шляхом прийняття з питань, віднесених до її компетенції, відповідного рішення.


За необхідності сесія міської ради скликається для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів, протягом строку, встановленого для її розгляду.


Інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку електронної петиції, та строки їх збору зберігається адміністратором сайту не менше трьох років з дня оприлюднення петиції.
Секретар міської ради                                                       К.О. Воробйова1397 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 18.12.2017

  08-00 10-00
  Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
  учбовий клас управління з питань ЦЗ
  начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

 • 18.12.2017

  10-00
  Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  начальник управління Ігнатенко О.М.

 • 18.12.2017

  11-00
  Засідання адміністративної комісії
  зала засідань виконкому,2 поверх
  заступник міського голови Боєвський С.О.

 • 18.12.2017

  13.00
  Живопис із музейного зібрання-«Зимовий краєвид»
  Художній музей
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 18.12.2017

  14-00
  ДЕНЬ ДЕПУТАТА
  зала засідань виконкому, 2 поверх
  секретар Краматорської міської ради Ошурко Д.В.

 • 18.12.2017

  15-00
  Виставка до Дня Святого Миколая «Новорічна феєрія»
  музей історії міста
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 19.12.2017

  9-00
  Робоча апаратна нарада:
  «Інформація про стан реалізації чинного законодавства з мови у закладах освіти Краматорської міської ради у 2017-2018 навчальному році»
  Доповідач:
  начальник управління освіти – Мозольова М.В.
  зала засідань виконкому,4 поверх
  керуючий справами виконкому Давискиба А.М.

 • 19.12.2017

  14-00 16-00
  Особистий прийом громадян
  КВП «Краматорський водоканал», вул. Південна, 6
  заступник міського голови Боєвський С.О.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • Контакт центр
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • ОСББ
 • бджет-візуалізація
 • Громадський бюджет
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • police
 • Програм
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Розрахунок субсідій
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?