• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 25.04.2017 21:36

ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКИ КОМІСІЇ


1. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, протидії корупції, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, адміністративно-територіального устрою та інформованості населення


П.І.П. Висунутий від партії Місце роботи, посада
1 Савченко Наталія Миколаївна – голова постійної комісії «Опозиційний блок» Заступник начальника юридичного відділу, ПАТ «НКМЗ»
Члени комісії:
2 Дика Галина Олексіївна «Опозиційний блок» Заст. директора, міжрегіональне вище професійне будівельне училище
3 Омельченко Олена Володимирівна «Опозиційний блок» Завідуюча практикою, Краматорський технологічний технікум
4 Ржавський Володимир Іванович БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» голова правління ГО «Рідна країна»
5 Тука Володимир Іванович «Опозиційний блок» Голова профкому, первинна профорганізація ПАТ "НКМЗ"
6 Фоміна Світлана Олександрівна «Наш край» Директор Донбаського міжрегіонального центру професіональної реабілітації інвалідів
7 Шихов Олександр Валерійович «Наш край» Начальник доменного цеху ТОВ "Краматорський феросплавний завод"


2. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності


П.І.П. Висунутий від партії місце роботи, посада
1 Гончаренко Олександр Васильович- голова постійної комісії «Наш край» Директор з маркетингу та збуту, ПАТ "Енергомашспецсталь"
Члени комісії:
2 Ольховая Ірина Олександрівна «Опозиційний блок» Завідуюча організаційно-масового відділу первинної профорганізації ПАТ «НКМЗ»
3 Придатко Олександр Володимирович БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор ТОВ «Бон-Тон»
4 Рубайло Віталій Вікторович «Опозиційний блок» Головний лікар, КМУ «Стоматологічна поліклініка №1»
5 Суков Геннадій Сергійович «Опозиційний блок» Генеральний директор, голова правління ПАТ «НКМЗ»
6 Тарасевич Михайло Сергійович «Наш край» Директор ТОВ «Донтехінвест»
7 Шорнікова Олена Олександрівна «Опозиційний блок» Провідний інженер з підготовки кадрів відділу розвитку персоналу та управління знаннями, ПАТ "НКМЗ"



3. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності


П.І.П. Висунутий від партії місце роботи, посада
1 Бондаренко Володимир Григорович- голова постійної комісії «Опозиційний блок» Начальник будівельно-монтажного управління, ПАТ"НКМЗ"
Члени комісії:
2 Безсонний Андрій Олександрович «Наш край» Помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України
3 Власенко Валерій Сергійович БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Фізична особа -підприємець
4 Зеленський Сергій Леонідович «Опозиційний блок» Директор виробництва металоконструкцій ПАТ "НКМЗ"
5 Левченко Сергій Андрійович «Опозиційний блок» Начальник комерційного управління ПАТ "НКМЗ"
6 Нечволода Євген Іванович «Наш край» Головний технолог , ПАТ "Енергомашспецсталь"
7 Рибалка Вікторія Петрівна «Опозиційний блок» Юрисконсульт, Краматорське вище професійне училище


4. Постійна комісія з питань промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування


П.І.П. Висунутий від партії місце роботи, посада
1 Кісліцина Лілія Петрівна – голова постійної комісії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор з маркетингу та розвитку, ТОВ «Українські системи кабельних трас»
Члени комісії:
2 Лузгіна Ольга Іллівна «Опозиційний блок» Інженер-хімік 1 категорії газопарового цеху, ПАТ "НКМЗ"
3 Панков Віктор Андрійович «Опозиційний блок» Голова наглядової ради, ПАТ"НКМЗ"
4 Разживін Микола Олексійович «Наш край» Головний інженер ТОВ "Краматорський феросплавний завод"
5 Соболєва Ніна Михайлівна «Опозиційний блок» Старший комірник адміністративне господарське управління ПАТ «НКМЗ»
6 Татьянко Андрій Вікторович «Наш край» Заступник генерального директора ПрАТ «Краматорське АТП – 11410»


5. Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва


П.І.П. Висунутий від партії місце роботи, посада
1 Скачко Віталій Олександрович- голова постійної комісії «Опозиційний блок» Старший викладач кафедри «Історія України та правові дисципліни» ДІТМ ПВНЗ «МНТУ ім.. академіка Юрія Бугая»
Члени комісії:
2 Єрмольченко Олександр Юрійович «Опозиційний блок» Начальник центральної бухгалтерії ПАТ «НКМЗ»
3 Коробкін Євген Геннадійович «Опозиційний блок» Начальник механоскладального цеха №14 ПАТ «НКМЗ»
4 Малишев Олексій Юрійович «Опозиційний блок» Начальник механоскладального цеха №12 ПАТ «НКМЗ»
5 Рубановський Віктор Володимирович БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Заступник директора ТОВ «Мітроль»
6 Сапетко Ігор Валерійович «Наш край» Начальник ливарного цеху, ПАТ «Енергомашспецсталь»
7 Шевченко Олександр Павлович Партія Пенсіонерів України Помічник генерального директора ПАТ "Енергомашспецсталь"


6. Постійна комісія з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту


П.І.П. Висунутий від партії місце роботи, посада
1 Купріков Михайло Григорович - голова постійної комісії «Опозиційний блок» Директор, вище професійне училище (ВПУ №14)
Члени комісії:
2 Андрєєв Олег Вадимович «Опозиційний блок» Завідуючий опіковим відділенням, КМЛ № 3
3 Іоффе Михайло Григорович «Опозиційний блок» Перший заступник голови профкому, первинна профорганізація ПАТ «НКМЗ»
4 Рудаков Олександр Миколайович «Наш край» Проректор з науково-педагогічної роботи, ДІТМ Міжнародного науково-технічного університету
5 Сташкевич Ігор Ігорович Партія Пенсіонерів України Старший викладач кафедри «Комп'ютерні інформаційні технології», Донбаська Державна машинобудівна академія
6 Тесленко Наталія Володимирівна Партія Пенсіонерів України Заступник директора з навчально-виховної роботи, Краматорський навчально виховний заклад (ЗОШ №32)
7 Тітова Надія Євгенівна «Опозиційний блок» Голова комісії з питань жінок та дітей первинної профорганізації ПАТ «НКМЗ»

7751 перегляд

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 28.06.2017

    10-00
    Година-вікторина «Я – громадянин України» до Дня Конституції України
    ДЦБ ім. О.С. Пушкіна
    начальник управліня з гуманітраних питань Гореславець А.М.

  • 28.06.2017

    17-00
    Проведення творчими колективами МПК «Будівельник» святкової програми до Дня Конституції України «Конституційне проміння»
    ПК і В «Ювілейний»
    начальник управліня з гуманітраних питань Гореславець А.М.

  • 29.06.2017

    09-00 - 17-00
    Флеш-моб «Ми збираємо друзів»
    бібліотека ім. Т.Шевченка
    начальник управліня з гуманітраних питань Гореславець А.М.

  • 29.06.2017

    10-00
    Засідання міської комісії з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім`ям
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    начальник управління Ігнатенко О.М.

  • 29.06.2017

    14-00
    ДЕНЬ ДЕПУТАТА
    зала засідань виконкому,2 поверх
    секретар міської ради Ошурко Д.В.

  • 29.06.2017

    14-00
    Пізнавально-ігрова программа для дітей "Ми - маленькі Українці" до Дня Конституції України
    КП "Факел"
    начальник управліня з гуманітраних питань Гореславець А.М.

  • 30.06.2017

    10-00
    СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ
    Порядок денний
    пл. Миру 2, зала засідань виконкому, 4 поверх
    секретар міської ради Ошурко Д.В.

  • 30.06.2017

    10-00
    Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    начальник управління Ігнатенко О.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • Графік викошування амброзії на 2017 рік
  • Контакт центр
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • police
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?