• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 21.09.2015 14:59

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА
СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ


ВІДОМОСТІ
про місцезнаходження територіальних виборчих комісій


Донецька область, м. Краматорськ


Код територіальної виборчої комісії Виборча комісія Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної виборчої комісії Поштова адреса та місцезнаходження виборчої комісії Контактні телефони виборчої комісії (із зазначенням коду міжміського зв’язку)
398 Краматорська міська виборча комісія пл. Леніна, 2, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313 (приміщення міської ради) +380 (6264)5-91-88



Розрахунковий рахунок для зарахування грошової застави та її розмір


Для зарахування грошової застави на ім'я Краматорської міської виборчої комісії Донецької області (ЄДРПОУ 33407796) відкрито депозитний рахунок 37328002022412 МФО 834016 ГУДКСУ у Донецькій області.


Розмір грошової застави політичної партії, місцевої організації партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду міського голови, або організацією відповідної політичної партії вищого рівня, а також особою, яка висувається кандидатом на посаду міського голови шляхом самовисування - 7 393 грн.



ВІДОМОСТІ
про утворення територіальних виборчих округів
з виборів депутатів


Краматорська міська рада Донецької області


Номер територіального виборчого округу Опис меж територіального виборчого округу Орієнтовна кількість виборців в окрузі
1         м.Краматорськ – вул.Кришталева: 4–10; вул.Леоніда Бикова: 1, 5, 9–12 (виборча дільниця 140970); 3 414
м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 119, 123; вул.Леоніда Бикова: 13–15; (виборча дільниця 140971)
2         м.Краматорськ – вул.Кришталева: 2; вул.Леоніда Бикова: 17–25 (виборча дільниця 140972) 3 930
м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 109–115; вул.Хабаровська: 32–38 (виборча дільниця 140973);
3         м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 117, 121, 127; вул.Хабаровська: 40 (виборча дільниця 140974); 3 863
м.Краматорськ – вул.Леоніда Бикова: 2–4, 6; вул.Ульянівська (виборча дільниця 140975);
4         м.Краматорськ – вул.Водобуд, вул.Дніпропетровська: 2–9, 15; вул.Коксобуд, вул.Прилуцька: 1–12; вул.Сахалінська (виборча дільниця 140976); 2 950
смт Ясногірка – вул.Андрія Рубльова, вул.Баженова, вул.Вороніхіна, вул.Космонавтів, вул.Марка Бернеса, вул.Оксани Петрусенко, вул.Парникова, вул.Теплична, вул.Уборевича, пров.Тепличний (виборча дільниця 140985);
5         м.Краматорськ – вул.Архангельська, вул.Дніпропетровська: 10–12; вул.Прилуцька: 16–18 (виборча дільниця 140977); 2 361
6         смт Біленьке – вул.Байкальська, вул.Бєляєва: 1–45; вул.Василькова, вул.Волоколамська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Грушевського, вул.Джамбульська, вул.Дніпропетровська: 15–162, 164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Єнісейська, вул.Заводська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–185; вул.Зарічна, вул.Земнухова, вул.Кокчетавська, вул.Кривоноса, вул.Кручковського: 1–44, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68; вул.Леонова, вул.Львівська, вул.Мостова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пензенська, вул.Прилуцька, вул.Саркісова, вул.Сахалінська, вул.Саянська, вул.Соборна, вул.Таджицька, вул.Ульянівська: 1–143, 145, 147, 155, 159, 161, 163, 165; вул.Чукотська, пров.Вологодський: 3–17; пров.Гродненський, пров.Ізюмський, пров.Курганський, пров.Нахічеванський, пров.Парниковий, пров.Соціалістичний: 1–24; пров.Цимлянський (виборча дільниця 140978); 3 980
 
смт Біленьке – вул.Архангельська: 2–238, 240; вул.Астраханська: 1–206, 208, 210; вул.Барнаульська, вул.Бєляєва: 79–105; вул.Бородіно: 1–177, 179; вул.Брянська: 1–194, 196, 198; вул.Заводська: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 188–190, 192; вул.Кобзаря, вул.Пугачова, вул.Ульянівська: 144, 146, 148–154, 156–158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196; вул.Хабаровська, пров.Вологодський: 36; пров.Соціалістичний: 38–49 (виборча дільниця 140979).
7         смт Біленьке – вул.Абая, вул.Архангельська: 239, 241–310; вул.Астраханська: 207, 209, 211–278; вул.Бєляєва: 49; вул.Бородіно: 178, 180–271; вул.Брянська: 195, 197, 199–272; вул.Ванди Василевської, вул.Ветеранів, вул.Волоколамська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–50; вул.Галілея, вул.Дмитра Донського, вул.Дніпропетровська: 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195–290; вул.Доватора, вул.Заводська: 191, 193–285; вул.Іркутська, вул.Камська, вул.Кручковського: 47, 49–51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–116; вул.Новий Світ, вул.Пирогова, вул.Ульянівська: 167, 169, 171, 173–175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–201 (виборча дільниця 140980); 4 098
 
смт Біленьке – вул.Аджарська, вул.Айвазовського, вул.Артемівська, вул.Багряна, вул.Блока, вул.Грабовського, вул.Естонська, вул.Золотиста, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Лугова, вул.Новосибірська, вул.Підгірна, вул.Райкіна, вул.Ровенська, вул.Родникова, вул.Серафимовича, вул.Титова, вул.Тютчева, вул.Челябінська, вул.Читинська, вул.Шаляпіна, пров.Тайшетський, пров.Тополиний, с-ще Василівська Пустош (виборча дільниця 140981).
8         смт Ясногірка – вул.Алма-Атинська, вул.Багратіона, вул.Бєлова, вул.Бонівура, вул.Брусиловича, вул.Буйка, вул.Вінницька, вул.Гайдара, вул.Казахська, вул.Кисловодська, вул.Кірова: 302, 304–306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 354, 356, 360–699; вул.Краматорської правди, вул.Любові Шевцової, вул.Марини Раскової, вул.Подвойського, вул.Радгоспна, вул.Старицького, вул.Тухачевського, вул.Херсонська, вул.Якіра, вул.3 З’їзду Колгоспників, пров.Рязанський, пров.Тамбовський, пров.Томський (виборча дільниця 140984). 2 306
9         смт Ясногірка – вул.Адлерська, вул.Волховська, вул.Горна, вул.Карельська, вул.Карпенка-Карого, вул.Кірова: 1–301, 303, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333–337, 339, 341, 343, 345, 347, 349–353, 355, 357–359; вул.Купріна, вул.Литовська, вул.Пермська, вул.Плотинна, вул.Постишева, вул.Рилєєва, вул.Уссурійська, пров.Волинський, пров.Кіровоградський, пров.Криворізький, пров.Ладозький, пров.Ярославський (виборча дільниця 140982) 3 883
 
смт Ясногірка – вул.Братська, вул.Вацетіса, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Маршала Рокосовського, вул.Миколаївська, вул.Петровського (виборча дільниця 140983)
10     смт Шабельківка – вул.Виборзька, вул.Кедрова, вул.Котляревського, вул.Перспективна, вул.Франка, пров.Піщаний, смт Ясна Поляна (виборча дільниця 140986); 5 177
 
смт Шабельківка – вул.Березова, вул.Биковського, вул.Вавілова, вул.Горгуля, вул.Клушина, вул.Псковська, вул.Чичеріна, вул.Шаталова, вул.Шевченка, пров.Красноводський, пров.Робочий, смт Олександрівка, смт Софіївка (виборча дільниця 140987);
 
смт Шабельківка – вул.Абхазька, вул.Акулова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільямса, вул.Волгодонська, вул.Гребенюка, вул.Докучаєва, вул.Ковпака, вул.Краснодарська, вул.Латвійська, вул.Мальцева, вул.Мариніна, вул.Полєтаєва, вул.Рудзутака, вул.Селянська, вул.Семеренка, вул.Сочинська, вул.Тичини, вул.Трактористів, вул.Фадєєва, вул.Фермерська, вул.Челюскінців, вул.Чернівецька, вул.Шабельківська, вул.40 років Перемоги, пров.Верхоянський, пров.Городній, пров.Металістів (виборча дільниця 140988).
11     смт Малотаранівка – вул.Аврори, вул.Бубнова, вул.Володимирська, вул.Гречка, вул.Гур’ївська, вул.з/д Казарма 1054 км., вул.Киргизька, вул.Командарма Федька, вул.Комбайнерів, вул.Мельнична, вул.Нікопольська, вул.Радянської міліції, вул.Семипалатинська, вул.Станіславського, вул.Чучупалова, вул.Юних Комунарів, пров.Світлий, пров.Тюменський (виборча дільниця 140989); 2 760
 
смт Комишуваха, смт Малотаранівка – вул.Абрикосова, вул.Балтійська, вул.Барвінківська, вул.Бірюзова, вул.Гая, вул.Глинки, вул.Дагестанська, вул.Довженка, вул.Жовтнева, вул.Кольцова, вул.Липецька, вул.Малиновського, вул.Маршака, вул.Місячна, вул.Перепелиці, вул.Першотравнева, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Сєрова, вул.Червона, вул.Чубаря, вул.Чуваська, пров.Луначарського, пров.Червоний (виборча дільниця 140990).
12     смт Красноторка, с.Привілля (виборча дільниця 140991). 2 254
13     м.Краматорськ – вул.Азовська, вул.Гамарника, вул.Героїв Союзу: 124–124А, 126–200; вул.Горлача, вул.Дивногірська, вул.Добровольського, вул.Економічна, вул.Єлісєєва, вул.Заслонова, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кемеровська, вул.Корнійчука, вул.Корольова, вул.Ніжинська, вул.Озерна, вул.Пацаєва, вул.Саратовська, вул.Філатова, вул.Червонофлотська, вул.Ширшова, вул.Шкуріна, вул.Юліуса Фучика, пров.Брюллова, пров.Прудний (виборча дільниця 140992); 4 355
 
м.Краматорськ – вул.Брестська, вул.Бугайова, вул.Верхня, вул.Гармонійна, вул.Героїв Союзу: 2–17, 20, 22–24, 30–32, 34, 36, 38; вул.Гомельська: 1–11; вул.Клари Цеткін: 1–30, 32, 34–42, 44, 46–48, 52, 54–56А, 58, 60–78, 80–88; вул.Кленова, вул.Курортна, вул.Ляпідевського, вул.Манлива, вул.Надії, вул.Нижня, вул.Оборонна, вул.Одеська, вул.Омська, вул.Перекопська, вул.Самарська, вул.Світла, вул.Сохрякова, вул.Степова, вул.Сумська: 1, 3, 5, 7, 11, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–41, 43–45, 47, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Тіниста, вул.Челюскінців, вул.Шарабана, пров.Барикадний, пров.Омський, пров.Онезький, пров.Роздільний, пров.Трудовий, пров.Шепетівський (виборча дільниця 140993);
 
м.Краматорськ – вул.Бобруйська, вул.Гастелло, вул.Героїв Союзу: 19, 21, 25, 33, 35, 37, 41–122, 124Г; вул.Гомельська: 14–66; вул.Дружби Народів, вул.Іванівська, вул.Каракумська, вул.Клари Цеткін: 31, 33, 43, 45, 51, 53, 57А, 59, 79, 94–138; вул.Костромська, вул.Крамського, вул.Люботинська, вул.Мусоргського, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Подільська, вул.Старобельська, вул.Сумська: 2, 4, 6, 8, 12–14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 46, 48–50, 52–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–86; вул.Тургенєва, вул.Ударників, вул.Урожайна, вул.8 Березня, пров.Закарпатський, пров.Молодогвардійський, пров.Робочий (виборча дільниця 140994).
14      м.Краматорськ – вул.Акмолінська, вул.Балаклавська, вул.Баумана, вул.Водобаки, вул.Ворошилова: 1–35; вул.Декабристів: 2–13; вул.Дзержинського: 2–44, 49, 51; вул.Карла Лібкнехта, вул.Комінтерну: 69, 90–205; вул.Краєвидна: 1–9, 19; вул.Крилова, вул.Крупської: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 87–89, 91, 93, 95, 97–106, 108, 110, 112, 116, 118, 120–122, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 146; вул.Курако, вул.Магаданська, вул.Орловська, вул.Польова, вул.Пржевальського, вул.Проїзна: 81, 83–151; вул.Сімферопольська, вул.Тверська, вул.Трьохгірна, вул.Фрунзе: 1–19; вул.Шиферна, вул.Шкільна: 59–61, 67, 71, 81–166; вул.Ялтинська, вул.Ямська, вул.Ярославська, вул.3 Інтернаціоналу: 81, 83, 85–87, 89, 91–93, 95, 99, 101, 103, 105–107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123 (виборча дільниця 140995); 4 003
 
м.Краматорськ – вул.Алтайська, вул.Артема: 3–97; вул.Байдарська, вул.Будівельна, вул.Воровського: 6–91, 95, 97; вул.Дарвіна: 3–59, 61, 63, 65, 67, 69, 73–75, 79, 81, 85–89; вул.Калініна: 1–96, 98, 100, 102; вул.Комуністична: 64, 66–109; вул.Конституції: 1–21; вул.Крупської: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76–78, 80, 82, 84–86, 90, 92, 94, 96; вул.Педагогічна, вул.Проїзна: 82А; вул.Рєпіна, вул.Серпухівська, вул.Тарна, вул.Тульська, вул.Ціолковського, вул.Червона Скала, вул.Чикериса, вул.Шаумяна, вул.26 Бакінських Комісарів, вул.3 Інтернаціоналу: 1–80, 82, 84; пров.Прохідний, пров.Таймира (виборча дільниця 140996).
15      м.Краматорськ – вул.Блінова, вул.Дитяча: 4–20, 23; вул.Клубна, вул.Комуністична: 3–63, 65; вул.Лассаля: 5–80; вул.Союзна: 1–11, 17; вул.Шкільна: 14–17, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 45, 47, 51–53А, 57; вул.17 Партз’їзду, пров.Крутий (виборча дільниця 140997); 4 142
 
м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 1–61; вул.Гвоздильна, вул.Годуванцева, вул.Голубіна, вул.Горлівська, вул.Дитяча: 22, 24–70; вул.Залізнична, вул.Кагатна, вул.Карла Маркса, вул.Комарова, вул.Лассаля: 3; вул.Луначарського, вул.Мала Садова, вул.Місцепрому, вул.Охрова, вул.Проїзна: 3–79; вул.Рози Люксембург: 3–32, 44, 50; вул.Салтикова-Щедріна, вул.Сінна, вул.Шкільна: 1–6А; пров.Вітебський, пров.Вузький, пров.Горняцький, пров.Емалевий, пров.Затока, пров.Макіївський, пров.Сормовський, пров.Тихий (виборча дільниця 140998).
16      м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 73, 79–81Б, 83; вул.Дем’яна Бєдного: 1, 3–3А, 5, 7, 9; вул.Комінтерну: 3–6, 12, 14; вул.Комсомольська: 13; вул.Косіора: 1–6, 8; вул.Краєвидна: 22; вул.Союзна: 16, 18, 20, 22; вул.Спортивна: 3, 9–14; вул.Шкільна: 12, 18; просп.Жовтневий: 2–8, 10, 12 (виборча дільниця 140999); 3 709
 
м.Краматорськ – вул.Артема: 98–225; вул.Будаєва: 21–45; вул.Войкова, вул.Воровського: 94, 96, 98–219, 221–229, 231, 235, 237; вул.Ворошилова: 37–54; вул.Дарвіна: 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 76–78, 80, 84, 97–135; вул.Декабристів: 14–39, 41, 43; вул.Дем’яна Бєдного: 2, 4, 6, 8, 10–49; вул.Дзержинського: 48, 50, 52–109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–129, 131; вул.Доменщиків: 1–25, 27, 31, 33, 35–35А; вул.Калініна: 97, 99, 101, 103–205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Комінтерну: 9–11, 13, 15–68, 74; вул.Комсомольська: 19–59; вул.Конституції: 22–59; вул.Кооперативна, вул.Косіора: 7, 9–40; вул.Краєвидна: 14–18, 20, 24–53, 55–57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Крупської: 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 123–129, 131, 133–135, 137, 139, 141, 143–145, 149–236; вул.Металістів, вул.Моріса Тореза: 59, 69, 75, 77, 81–88, 94, 104–110; вул.Пролетарська: 17–44; вул.Союзна: 19, 21, 23–29, 31–33, 37, 39, 41–41А, 43–47, 49, 53–69, 71, 73, 75–77, 81–83, 95–195; вул.Спортивна: 17–46; вул.Тувінська, вул.Фрунзе: 20–53; вул.Шкільна: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–38, 40–44, 46, 50, 54–56, 64–66, 68, 74–78; вул.3 Інтернаціоналу: 88, 90, 94, 96–98, 100, 102, 104, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–216, 218, 220–222 (виборча дільниця 141001).
17      м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 62–70, 74–78А, 82; вул.Далекосхідна, вул.Островського, вул.Рози Люксембург: 41, 49, 51–88; вул.Червона Зоря, вул.Червона Пушка, вул.Шкільна: 10; вул.Шури Назаренка, вул.1 Травня, вул.20 років Жовтня (виборча дільниця 141000). 3 118
18      м.Краматорськ – вул.Алейна: 3, 9–25; вул.Артема: 228–247; вул.Будаєва: 12, 14, 16; вул.Водоп’янова, вул.Воровського: 220, 230, 232–234, 236, 238–267; вул.Ворошилова: 55–86; вул.Декабристів: 40, 42, 44–85; вул.Дзержинського: 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 133–162; вул.Доменщиків: 26, 28–30, 32, 34, 36–87; вул.Калініна: 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–253; вул.Квітуча, вул.Краєвидна: 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68–125; вул.Леваневського, вул.Лікарняна: 54, 56, 58, 60–66; вул.Моріса Тореза: 45, 47, 49–51, 53, 96–102, 114–156; вул.Райдужна: 1–9, 11; вул.Руденка, вул.Союзна: 34–36, 38, 40, 42, 48, 50, 70, 72, 74, 78–80, 88, 197–215; вул.Фрунзе: 54–113; вул.Черняховського, вул.3 Інтернаціоналу: 217, 219, 230–236; пров.Дубравінський, пров.Лікарняний, пров.Луговий, пров.Муравйова, пров.Печерський (виборча дільниця 141002); 3 362
 
м.Краматорськ – вул.Адміністративна, вул.Алейна: 4; вул.Будаєва: 3–10, 13, 15, 17; вул.Велика Садова: 84–116; вул.Каширіна, вул.Комсомольська: 3–8, 14–16; вул.Лікарняна: 3–53, 55, 57, 59; вул.Моріса Тореза: 5–44, 46, 48, 52, 56, 62–68, 70–74, 76, 78–80, 90–92; вул.Пролетарська: 3–14; вул.Райдужна: 10, 12–23; вул.Свердлова, вул.Свободи, вул.Союзна: 30; вул.Спартаківська, вул.Спортивна: 2, 4–6; вул.Юних Ленінців, просп.Жовтневий: 9, 11, 14–20 (виборча дільниця 141003).
19      м.Краматорськ – вул.Зої Космодем’янської: 1–44; вул.Керченська, вул.Коротка, вул.Кременчуцька, вул.Кронштадська, вул.Куйбишева: 1–34, 36, 38–42; вул.Куликовська, вул.Макарова: 9–81; вул.Марка Вовчка, вул.Миргородська: 2–39, 41, 43, 47, 49; вул.Можайського, вул.Мурманська, вул.Нахімова, вул.Невельського, вул.Нестерова, вул.Осипенка: 3–22; вул.Плеханова: 1–114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; вул.П’ятигорська, вул.Софії Ковалевської: 3–124; вул.Танкістів: 3, 5, 7–9, 11–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41Б, 43, 45, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 107, 109–111, 113, 115, 123, 127, 129, 131; вул.Тбіліська, вул.Ушакова: 2–19; вул.Черкаська, вул.Чорноморська, вул.3 Вересня, вул.9 Травня (виборча дільниця 141007); 3 477
 
м.Краматорськ – вул.Амурська, вул.Бадаєва: 38; вул.Блюхера, вул.Депутатська: 1, 5, 17, 19, 21, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 61, 67; вул.Єсеніна, вул.Жигулівська: 11–34; вул.Житомирська, вул.Запорізька, вул.Зої Космодем’янської: 50–68; вул.Кишинівська, вул.Красноярська, вул.Кубанська, вул.Куйбишева: 35, 37, 43–74; вул.Кутузова, вул.Макарова: 85; вул.Миргородська: 40, 42, 44–46, 48, 55–67; вул.Мордовська, вул.Невська, вул.Новоросійська, вул.Осипенка: 27–54; вул.Пархоменко, вул.Сєдова, вул.Смоленська, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Танкістів: 4, 6, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46–50, 52–54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100–106, 108, 112, 114, 116–122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152; вул.Хасанівська, вул.Червоної кінноти: 56–66; вул.Чернігівська, пров.Поліський (виборча дільниця 141009).
20      м.Краматорськ – вул.Воронезька, вул.Ворошиловградська, вул.Дружківська, вул.Іскри, вул.Каменєва, вул.Красіна, вул.Кримська, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Остапенка, вул.Уманська, пров.Луганський, с-ще Ашуркове, с.Семенівка (виборча дільниця 141004); 3 090
 
м.Краматорськ – вул.Бадаєва: 1–26; вул.Депутатська: 2–4, 6–16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54–56, 60, 62, 68–142; вул.Епрону, вул.Київська, вул.Коперника, вул.Красногорська, вул.Миру, вул.Нова Зоря, вул.Плеханова: 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–154; вул.Скрипника, вул.Софії Ковалевської: 128–152; вул.Танкістів: 133, 135, 137, 139, 141–145, 147, 149, 151, 153–169; вул.Ушакова: 20–68; вул.50 років ВЛКСМ, пров.Водний, пров.Лиманський, пров.Машинобудівний (виборча дільниця 141008);
21      м.Краматорськ – вул.Аеродромна, вул.Астрономічна, вул.Барабінська, вул.Башкирська, вул.Громова, вул.Єрмака, вул.Заломова, вул.Ілліча: 48А, 72–76, 78–84, 86–88, 101–151; вул.Котовського, вул.Ленінградська, вул.Менделєєва, вул.Механізаторська, вул.Микити Ржавського, вул.Потьомкіна: 1–11, 13, 15, 17, 21; вул.Прогресивна, вул.Урицького, вул.Уфимська, вул.Харківська, вул.Шахтарська, вул.Шота Руставелі: 2–16, 22; (виборча дільниця 141005); 3 404
 
м.Краматорськ – вул.Актюбінська: 16–18, 20–121, 123, 125, 127, 131–133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155–157; вул.Біломорська, вул.Благоєва, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Двинська, вул.Дібровна, вул.Загірська: 1–49; вул.Іртишська: 1–45, 47; вул.Маріупольська, вул.Могилевська, вул.Некрасова, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Полтавська, вул.Потьомкіна: 12, 14, 16, 18, 22–89; вул.Сальська: 47, 49, 54–94; вул.Стратосферна, вул.Східна, вул.Тимирязєва, вул.Ферганська, вул.Центральна: 137, 139, 143, 147, 149, 151–153, 155, 157, 160–242; вул.Чкалова, вул.Шота Руставелі: 21, 23–42А; вул.Щаденка (виборча дільниця 141006);
22      м.Краматорськ – вул.Гоголівська: 1–28; вул.Димитрова, вул.Кіма: 5–42; вул.Лікарська, вул.Новгородська, вул.Остапа Вишні: 2–2А, 4–8, 14, 22, 38; вул.Правди, вул.Тельмана: 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59–61, 63, 67, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 133; вул.Чернишевського, вул.12 Грудня, вул.26 Червня: 4–25; вул.7 Конгресу: 3–18; пров.Український (виборча дільниця 141011); 4 194
 
м.Краматорськ – вул.Актюбінська: 122, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 146, 148, 150, 152–154, 159–195; вул.Анрі Барбюса: 41, 43, 45–47, 49–166; вул.Гоголівська: 29–80; вул.Донецька: 36–148; вул.Загірська: 51–88; вул.Іртишська: 46, 48–81; вул.Кіма: 49–100; вул.Кремінна, вул.Литвинова: 3, 5, 7, 9, 11–125; вул.Остапа Вишні: 50–72; вул.Рибінська: 22–26, 28, 30–173; вул.Ромена Роллана: 47, 49, 51–178; вул.Сальська: 3, 5, 11, 13, 17–19, 25–27, 29, 35, 45; вул.Севастопольська: 57, 59, 61, 63–180; вул.Тельмана: 2А–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64–66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–124, 126, 128–132; вул.Шмідта: 59, 61, 63–198; вул.Щорса: 35, 37, 41–168; вул.26 Червня: 26–87; вул.7 Конгресу: 24–60 (виборча дільниця 141012).
23      м.Краматорськ – вул.Авіаційна, вул.Актюбінська: 1–15, 19; вул.Анрі Барбюса: 2–40, 42, 44, 48; вул.Бєлінського, вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Донецька: 3–35; вул.Дунаєвського, вул.Енгельса, вул.Ілліча: 1–35, 53–71, 77, 85, 93–99А; вул.Індустріальна, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Литвинова: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Мартенівська, вул.Металургійна, вул.Механічна, вул.Мічуріна, вул.Орджонікідзе: 45–59, 61–87; вул.Профінтерну, вул.Радищева, вул.Рибінська: 1–21, 27, 29; вул.Ромена Роллана: 1–46, 48, 50; вул.Сальська: 4, 6, 12, 14, 20–22, 28, 30, 38, 48, 50; вул.Севастопольська: 1–56, 58, 60, 62; вул.Тевельова, вул.Толстого, вул.Центральна: 4, 6, 8–136, 138, 140–142, 144–146, 148, 150, 154, 156, 158; вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Шмідта: 1–57, 60, 62; вул.Щорса: 1–34, 36, 38–40; вул.9 Січня, пров.Ангарський, пров.Дубового, пров.Слюсарний: 12–14, 16–46 (виборча дільниця 141010); 4 257
 
м.Краматорськ – вул.Білянська, вул.Горького, вул.Железняка, вул.Карнаухова, вул.Московська, вул.Новикова-Прибоя, вул.Орджонікідзе: 4–35, 60, 88–152; вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Центральна: 1–3, 5, 7; пров.Річний, пров.Слов’янський, пров.Слюсарний: 1–9, 15; пров.Тупиковий (виборча дільниця 141013);
 
м.Краматорськ – вул.Бабушкіна, вул.Басіна, вул.Більшовицька, вул.Верещагіна, вул.Весняна, вул.Володарського, вул.Гаражна, вул.Дачна, вул.Достоєвського, вул.Жигулівська: 2–8; вул.Краматорська, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Полярна, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Радянська, вул.Сільськогосподарська, вул.Солікамська, вул.Тагільська, вул.Фіолетова, вул.Фурманова, вул.Чайкіної, вул.Червоних маршалів, вул.Червоних партизан, вул.Червоної кінноти: 6–50; вул.Шишкіна, вул.Щукіна, пров.Берегового, пров.Західний, пров.Орський, пров.Сиваський (виборча дільниця 141014).
24      м.Краматорськ – вул.Леніна: 48; вул.Магнітогорська: 4–6, 8–10; вул.Маяковського: 19; вул.Рум’янцева: 12–13; вул.Шкадінова: 5–12, 14 (виборча дільниця 141016); 3 348
 
м.Краматорськ – вул.Білоруська, вул.Лагоди, вул.Лазо: 20; вул.Леніна: 3–5, 7, 11, 13–15, 17; вул.Маяковського: 16, 18, 22–29; вул.Рум’янцева: 18–27; вул.Сакко і Ванцетті, вул.Соціалістична: 2, 4, 9–14; вул.Транспортна: 16–26; вул.Шкадінова: 13, 15–19 (виборча дільниця 141017).
25      м.Краматорськ – вул.Кирилкіна, вул.Лазо: 2–7; вул.Магнітогорська: 3, 7; вул.Маяковського: 8–15, 17; вул.Рум’янцева: 9–11; вул.Транспортна: 3–7; вул.Щербакова 4 045
(виборча дільниця 141015);
 
м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 16–19; вул.Карпинського: 1–4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28–30, 32, 34; вул.Лазо: 22–26; вул.Леніна: 19, 24–37; вул.Марата: 17; вул.Маяковського: 31–35; вул.Соціалістична: 21–23; вул.19 Партз’їзду: 19–27, 33; пров.Науковий (виборча дільниця 141019).
26      м.Краматорськ – вул.Леніна: 40–47, 49–55; вул.Об’їзна: 16–36; вул.Ювілейна: 2–16, 18, 20, 22, 24; вул.19 Партз’їзду: 35, 37; (виборча дільниця 141020). 3 572
 
м.Краматорськ – вул.Двірцева: 27, 29, 31, 33, 35–37, 39–41, 43, 45, 47; вул.Ювілейна: 26; вул.19 Партз’їзду: 28–32 (виборча дільниця 141021).
27      м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 5, 7, 11; вул.Двірцева: 54–56, 61–67 (виборча дільниця 141022); 3 985
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 1–3, 6, 8; вул.Леніна: 70 (виборча дільниця 141023).
28      м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 2–12; вул.Карпинського: 5–7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21, 23–25, 27, 31, 33; вул.Лазо: 29–48; вул.Об’їзна: 4–14; вул.Рум’янцева: 30–33; вул.Соціалістична: 1, 3, 5–7; вул.Уральська, вул.19 Партз’їзду: 1–14 (виборча дільниця 141018); 4095
м.Краматорськ – вул.Гвардійців Кантемирівців: 1–11; вул.Двірцева: 53, 57 (виборча дільниця 141024).
29      м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 19; вул.Катеринича: в/ч А3546; вул.Паркова: 99–105 (виборча дільниця 141026); 4 164
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 27; вул.Миколи Рибалка, вул.Паркова: 54, 56–58, 60, 62, 107 (виборча дільниця 141027).
30      м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 36, 38; вул.Наді Курченко: 10, 12, 14, 16–20, 22–24, 26, 29, 36–37; вул.Остапа Вишні: 21 (виборча дільниця 141028); 4 440
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 40–44; вул.Остапа Вишні: 1, 3, 11–13, 17–19, 25–33; вул.Ювілейна: 33 (виборча дільниця 141029).
31      м.Краматорськ – вул.Наді Курченко: 9, 11, 21; вул.Паркова: 30–32, 36, 38, 40–44, 46, 85, 91 (виборча дільниця 141030); 4 244
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 29–35, 37, 39, 81; вул.Наді Курченко: 15, 25, 27, 31–35; вул.Паркова: 48, 50 (виборча дільниця 141031).
32      м.Краматорськ – вул.Гвардійців Кантемирівців: 25, 29; вул.Паркова: 20, 22–24, 26, 28, 83; вул.Ювілейна: 17; 4 376
(виборча дільниця 141032);
 
м.Краматорськ – вул.Наді Курченко: 3–8, 13; вул.Ювілейна: 19, 21, 23, 25, 27–29, 35, 62 (виборча дільниця 141033);
33      м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 13–15, 21; вул.Двірцева: 58 (виборча дільниця 141025); 3 729
 
м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 16–18, 24; вул.Паркова: 93–95 (виборча дільниця 141034).
34      м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 10, 12; вул.Двірцева: 44, 46, 48 (виборча дільниця 141035); 3 886
 
м.Краматорськ – вул.Гвардійців Кантемирівців: 17–19, 27; вул.Паркова: 87–89 (виборча дільниця 141036).
35      м.Краматорськ – вул.Паркова: 16, 63–79; вул.Ювілейна: 52–56; вул.19 Партз’їзду: 63 (виборча дільниця 141037); 3 392
 
м.Краматорськ – вул.Двірцева: 42; вул.Ювілейна: 34, 36–50; вул.19 Партз’їзду: 51, 53, 65 (виборча дільниця 141038)
36      м.Краматорськ – вул.Паркова: 14, 59, 61; вул.19 Партз’їзду: 57–59, 61, 64, 66–67, 72; (виборча дільниця 141039); 3 380
 
м.Краматорськ – вул.Двірцева: 34, 38; вул.19 Партз’їзду: 44–50, 52, 54; (виборча дільниця 141040).
37      м.Краматорськ – вул.Двірцева: 4–8, 12, 16, 18, 20, 22–26, 28, 30, 32; вул.Соціалістична: 45, 51–53, 55, 57 (виборча дільниця 141041); 3 283
 
м.Краматорськ – вул.Паркова: 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51–53, 55; вул.Соціалістична: 67; вул.19 Партз’їзду: 60, 68–70 (виборча дільниця 141042).
38      м.Краматорськ – вул.Богдана Хмельницького: 34; вул.Паркова: 25, 27, 29, 33; вул.Соціалістична: 61–66, 69–74 (виборча дільниця 141043); 3 334
 
м.Краматорськ – вул.Богдана Хмельницького: 20–32; вул.Паркова: 9, 15, 17–19, 21; вул.Шкадінова: 56, 62–63, 65, 69–71, 75 (виборча дільниця 141044).
39      м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 39–47; вул.Паркова: 1–3, 8, 10; вул.Шкадінова: 74, 76–84 (виборча дільниця 141046); 2 630
 
м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 16–20, 24–35; вул.Богдана Хмельницького: 2, 4, 10–12, 14, 16–18; вул.Паркова: 5–7; вул.Шкадінова: 58, 64, 66–68 (виборча дільниця 141047).
40      м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 49–63; вул.Південна, вул.Шкадінова: 88–121 (виборча дільниця 141045); 3 789
 
м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 12, 14, 21–23; вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 7–9, 13, 15; вул.Соціалістична: 54, 56; вул.Шкадінова: 48–50, 52, 57, 59; просп.Миру: 2, 6, 10 (виборча дільниця 141048).
41      м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 10, 13, 15; вул.Катеринича: 1–8; вул.Шкадінова: 34–42; пл.Леніна, просп.Миру: 1, 3–5, 9; (виборча дільниця 141049). 3 045
 
м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 2; вул.Леніна: 6, 10; вул.Марата: 1–6; вул.Піщаного, вул.Шкадінова: 30; (виборча дільниця 141050).
42      м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 25–31; вул.Двірцева: 9–11, 13–15, 17, 19, 21; вул.Катеринича: 14, 18–22, 24, 28, 34–48; вул.Соціалістична: 35–37, 46–50; вул.19 Партз’їзду: 34, 36, 40; (виборча дільниця 141051). 4 142
 
м.Краматорськ – вул.Вознесенського: 23; вул.Катеринича: 13, 15–17, 23, 25–27, 29; вул.Леніна: 12, 16, 18, 20–22; вул.Марата: 7–14; вул.Соціалістична: 29–34; вул.Шкадінова: 47, 51; пров.Інтернату (виборча дільниця 141052).

2536 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 26.03.2017

    14-00
    Музично-театралізована вистава для дітей
    Клуб «Надія»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 26.03.2017

    15-00
    Показові виступи секції кікбоксингу та тайського боксу
    КП «Лідер»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 26.03.2017

    17-00
    Проведення вечора відпочинку «Від і до…»
    МПК «Будівельник»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 27.03.2017

    08-00 10-00
    Проведення інструктажів відповідальних чергових щодо контролю за обстановкою на території міста, забезпечення готовності засобів оповіщення, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими (диспетчерськими) службами
    учбовий клас управління з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 27.03.2017

    10-00 16-00
    Прийом громадян з особистих питань
    відділи та управління міської ради
    керівники структурних підрозділів

  • 27.03.2017

    10-00
    Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
    Порядок денний
    Управління праці та соціального захисту населення
    начальник управління Ігнатенко О.М.

  • 27.03.2017

    10-00 - 14-00
    Проведення занять з гуманітарної та професійної підготовки зі спеціалістами та працівниками управління
    учбовий клас управління з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

  • 27.03.2017

    11-00
    Засідання адміністративної комісії
    зала засідань виконкому, 2 поверх
    заступник міського голови Боєвський С.О.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • Контакт центр
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • police
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?