• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • Урядова телефонна
 • енергоефективність
 • Мінрегіон
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг
 • проект ExportUA

Оновлено 20.04.2016 09:41

Шановні підприємці!


Донецька торгово-промислова палата запрошує до участі у IX щорічному конкурсі інвестиційних проектів «Інвестуй в Донбас - інвестуй в майбутнє 2016».


Історія конкурсу починається з 2006 року. За цей час учасниками конкурсу стали більш 400 підприємств-членів Донецької ТПП. Всі учасники отримали від Донецької ТПП інформаційну підтримку та спеціальні можливості просування проектів на заходах, в тому числі і міжнародних. Переможці конкурсу були нагороджені діловими поїздками в наступні країни: Австрію, Чехію, Італію, Польщу і Скандинавські країни для встановлення ділових контактів з зарубіжними компаніями відповідних сфер діяльності.


Мета конкурсу - підвищення інвестиційної активності підприємства і залучення інвестицій в Донецьку область.


Завдання конкурсу:

- навчити підприємства представляти свій інвестиційний потенціал;

- поліпшити інвестиційний клімат Донецької області шляхом поширення інформації про перспективні інноваційні проекти серед потенційних інвесторів.


Переможці будуть визначені в таких номінаціях:

- Виробництво;

- Послуги.


Етапи проведення конкурсу:


4 квітня - 30 травня подача заявок на участь
1 – 31 червня консультації та семінари з написання інвестиційних проектів
1 липня - 31 серпня написання і подача інвестиційних пропозицій
1 - 30 вересня розгляд інвестиційних пропозицій членами журі
1 грудня оголошення і нагородження переможців конкурсу


Учасники конкурсу матимуть можливість:

- Взяти участь в семінарі з написання інвестиційних проектів.

- Отримати консультації фахівців з підготовки інвестиційних пропозицій.

- Презентувати свій інвестиційний проект під час підбиття підсумків конкурсу на урочистому заході з нагоди нагородження переможців.

- Отримати інформаційну підтримку на всіх заходах Донецької ТПП в 2016-2017 рр .

- Розмістити інвестиційний проект на сайті Донецької ТПП і інвестиційному порталі ТПП України.


Кожен проект буде розміщений в каталозі Конкурсу. Каталог поширюється на всіх заходах Донецької ТПП, а також знаходиться в постійному доступі для потенційних інвесторів на сайті Донецької ТПП.


Всі учасники конкурсу нагороджуються дипломами, для переможців розробляється програма із просування проекту.


Переможців конкурсу визначає незалежна експертна комісія.


Результати конкурсу будуть широко висвітлюватися в регіональних ЗМІ, на сайтах Палати і наших партнерів.


Термін подачі заявок на участь в конкурсі - до 31 травня 2016.


Організаційний комітет конкурсу: тел. 050-477-51-00 або e-mail: folomeeva@dtpp.donetsk.ua (Вікторія Фоломєєва).Відділ економіки та регуляторної політики міської ради пропонує жителям міста, тимчасово переміщеним особам, громадським організаціям, підприємцям надати свої бізнес-пропозиції, які після їх розгляду експертами і захисту можуть бути профінансовані.


Пріоритет віддається виробникам, які створюють робочі місця.


Інформацію необхідно оформити на 3-4 аркушах формату А4, де коротко описується бізнес-пропозиція, де буде закуповуватися обладнання, по якій ціні, вказати суму необхідну на весь проект, скільки буде створено робочих місць, затребуваність на ринку, фото обладнання.


Дуже важливо, створення якомога більше робочих місць, на які підбираються тимчасово переміщені особи (приблизно до 80%-90%).


Розглядається питання будівництва соціального житла з низькою собівартістю, передбачені кластери: медичний, бджолярів, виробників, агроіндустріальний парк.


Партнерами співпраці є «Українсько-Канадська торгова асоціація», «Українсько-польський економічний альянс», Союз підприємців Німеччини, Союз промисловості Чехії, Комітет східного партнерства Польщі.


Просимо надсилати пропозиції на електронну адресу: ekoot_krm@ukr.net (бажано до 08.04.2016).30.03.2016 Краматорською міською радою прийнято рішення про приєднання до пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель ProZorro.


Затверджено Положення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг виконавчими органами, структурними підрозділами, комунальними закладами, установами та підприємствами Краматорської міської ради у системі електронних державних закупівель ProZorro.


З метою удосконалення процесу здійснення електронних закупівель відділ економіки та регуляторної політики міської ради організовує участь суб‘єктів малого та середнього бізнесу, початківців, молоді у навчальних семінарах.


Семінар-практикум на безоплатній основі на тему: «Система електронних державних закупівель: практичні поради» проводить Міжнародний інститут підприємництва при Донецькій торгово-промисловій палаті.


Семінар триває протягом 3 годин. Програма додається.


Викладач: Меркулова Тетяна Вікторівна, начальник навчально-методичного відділу «Міжнародного інститута підприємництва» Донецької торгово-промислової палати.


Для участі в семінарі необхідно обов‘язково зареєструватися, направивши заявку на електронну адресу: merkulova.tv@gmail.com .


У разі виникнення будь-яких запитань або коментарів, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Меркулової, координатора заходу, за електронною адресою: merkulova.tv@gmail.com , або за тел.: +38099-217-89-59Визначено умови та механізм фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва шляхом часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.


Порядок часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництваІнформація про програму «Стратегії зростання приватного сектору»


Відділ економіки та регуляторної політики міської ради повідомляє про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектору «Стратегії зростання приватного сектору».


Програма розрахована на державних посадових осіб, представників напівурядових організацій та інституцій, громадських організацій та бізнес-асоціацій, організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.


Учасники програми отримають поглиблені знання з просування та стимулювання розвитку приватного сектору, навички щодо впровадження змін у розвиток приватного сектору, а також оволодіють інструментами розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині.


Цей план розроблятиметься у співпраці з учасниками пов’язаної навчальної програми «Стратегічне управління бізнесом» («Strategic Business Management»).


Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.


Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів можна знайти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі «Private Sector Growth Strategies».


Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі – 2 травня 2016 року.Інформація про програму «Стратегічне управління бізнесом»


Відділ економіки та регуляторної політики міської ради повідомляє про можливість взяти участь у міжнародній навчальній програмі для розвитку приватного сектору «Стратегічне управління бізнесом».


Програма розрахована на бізнес-лідерів та підприємців, організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) й орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.


Учасники програми отримають навички з успішного ведення власного бізнесу, розуміння механізмів зі стимулювання розвитку приватного сектора, а також оволодіють інструментами для розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині. Цей план дій розроблятиметься у співпраці з учасниками пов’язаної навчальної програми - «Стратегії розвитку приватного сектору» («Private Sector Growth Strategies»).


Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.


Всю детальну інформацію щодо умов програми та вимог до кандидатів та способів складання документів можна знайти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі «Strategic Business Management».


Кінцевий термін складання заявок на участь у програмі – 2 травня 2016 року.Інформація про можливість стажування у Німеччині за програмою ділового партнерства

Відділ економіки та регуляторної політики міської ради повідомляє про можливість стажування у Німеччині за Програмою ділового партнерства «Fit for Partnership with Germany».


Дана Програма розрахована на українських підприємців і менеджерів, сприяє підвищенню їх кваліфікації завдяки отриманню нових знань в сфері ведення бізнесу німецькими та іншими іноземними партнерами та допомагає українським компаніям виходити на міжнародні ринки.


У 2016 році українським менеджерам, підприємцям і підприємствам пропонується стажування за напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація за галузевою специфікою (у сфері енергоефективності в промисловості, енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд, поновлюваних джерел енергії, у секторі охорони здоров’я, природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів, у аграрному секторі).


Стажування проводиться англійською мовою (лише у виняткових випадках – російською) і триває впродовж місяця. Програма фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина.


Детальна інформація про Програму та умови участі розміщені за посиланням: http://ukraine.managerprogramm.de.27-28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND - 2015 (далі - форум).


Ініціаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України, Всеукраїнська громадська організація «Жива планета», та інші громадські організації, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України й інших органів державної влади.


Відмінна риса GREEN MIND - формат бізнес-форуму і чітка спрямованість на інтеграцію екологічної складової в практичне виробниче середовище з метою сталого розвитку підприємств різних галузей економіки.


Завдяки спільним зусиллям органів влади, громадськості та бізнесу, заходи форуму у 2012 - 2014 рр. відбулись на високому організаційному та представницькому рівні, мали багато позитивних відгуків серед його учасників та у засобах масової інформації.


Тематика форуму за текстом додається. З більш детальнішою інформацією, форматом, напрямами та звітами заходів минулих років можна ознайомитись на його офіційному сайті http://www.greenmind.com.ua ">www.greenmind.com.ua


Згідно протокольного рішення засідання Оргкомітету форуму, що відбулося 24 квітня 2015 року на базі Торгово-промислової палати України, за участі представників органів державної влади, бізнесових структур та громадських організацій, в рамках форуму передбачено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» (далі – Конкурс).


Метою Конкурсу є відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.


Детально про умови участі зазначено у Положенні про Конкурс.ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ:


стратегія екологічної політики та національний план дій на період до 2020 року;


енергоефективність та ресурсозберігаючі технології більш чистого виробництва: економічні стимули, інновації та інвестиції;


екологічні податок та збори: необхідні реформи для забезпечення еколого-економічної ефективності;


можливості та ризики для бізнесу, пов'язані з імплементацією окремих Директив і Регламентів ЄС: оцінка впливу на навколишнє середовище, запобігання забруднень, торгівля викидами парникових газів, управління відходами;


інновації в маркетингу та комунікаціях.


Програма заходів форуму передбачає доповіді представників органів влади та провідних експертів України, Європейського Союзу, міжнародних міжурядових і фінансових організацій, в т.ч. організацій системи ООН та ОЕС.


Реєстрація доповідачів та учасників здійснюється в режимі online на офіційному сайті форуму http://greenmind.com.ua/">http://greenmind.com.ua/">http://greenmind.com.ua/">http://greenmind.com.ua/">http://greenmind.com.ua/Контактна особа:

Інна Яреськовска

+38 (093) 457-02-03

info@greenmind.com.uaВ межах проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», які фінансуються Урядом Японії, триває конкурсний відбір на участь у навчальній програмі ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької на Луганської областей». Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «Територія Бізнесу».


Програма покликана підтримати учасників у їх прагненнях розпочати, відновити, розширити власну справу та допомогти сформувати необхідну психологічну, економічну і правову платформу для створення ефективного бізнесу і отримання прибутків. У межах даної програми, протягом вересня-грудня 2015 року буде проведено 48 тренінгів в містах: Київ, Полтава, Кременчук, Харків, Сєверодонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Запоріжжя, Бердянськ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Одеса. Тривалість одного навчання – 5 днів.


Детальнішу інформацію про програму можна отримати на сайті http://vpo-study.org/, а також за телефонами: +38 050 814-55-54, +38 097 141-53-53.


Про програму


Державна регуляторна служба пропонує суб’єктам господарювання надати зауваження та пропозиції до проектів постанов КМУ про затвердження Ліцензійних умов провадження видів господарської діяльності


До Державної регуляторної служби України як спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування надійшли на погодження проекти наступних постанов Кабінету Міністрів України:


- «Про деякі питання ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення» - ДСНС;


- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунд; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу» - МВС;


- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності» - МВС;


- «Про деякі питання ліцензування господарської діяльності з ветеринарної практики» - Держветфітослужба;


- «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини» - МОЗ;


- «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» - МОЗ;


- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення за переліком, що визначається КМУ» - Держгірпромнагляд;


- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації» - Держспецзв'язку;


- «Про затвердження переліку послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації, господарська діяльність щодо надання яких підлягає ліцензуванню» - СБУ;


- «Про затвердження Переліку послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню» - ДСНС.


Перелічені проекти розміщено на офіційних веб-сайтах вказаних органів ліцензування.


З метою недопущення прийняття регуляторних актів, які створюють зайві перешкоди у започаткуванні та веденні бізнесу, Державна регуляторна служба України пропонує суб’єктам господарювання, які мають намір започаткувати провадження ліцензованих видів господарської діяльності, ліцензіатам та іншим зацікавленим особам надсилати зауваження та пропозиції на електронні адреси: dyatel@dkrp.gov.ua; kovalchuk@dkrp.gov.ua; ignatiy@dkrp.gov.ua.Україна вперше в ТОП-100 рейтингу Doing Business


У рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business-2015 Україна зайняла 96 місце.


Експерти Світового банку і Міжнародної фінансової корпорації відзначили ряд покращень у бізнес-кліматі України.


У рейтингу Doing Business-2015 Україна досягла суттєвого успіху, піднявшись за рік з 112-ї позицію на 96-ту. Нагадаємо, що всього в рейтингу враховуються дані 189 країн.


За індикатором «Початок підприємницької діяльності» Україна посіла 76 позицію. Експерти відзначили, що для того, щоб почати свою справу в Україні, необхідно пройти близько 6 дозвільних процедур, що займе у підприємця не менше 21 дня і потребує 1,2% від початкового капіталу підприємства.


За індикатором «Початок будівництва» наша країна на 70-му місці. У цьому сегменті кількість дозвільних процедур збільшується до 8, сам процес отримання дозволів розтягується на 64 дні, а вартість досягає 10,2% від вартості майбутнього приміщення.


За індикатор «Підключення до електромереж» Україна зайняла 185 місце. Кількість дозвільних процедур у цьому секторі досягає 10, процес отримання дозвільних документів розтягується на 277 днів, а вартість перевищує 165,5% від доходу на душу населення.


Варто зазначити, що дані, враховані в Doing Business-2015, збиралися з липня 2013 року по липень 2014 року.


Нагадаємо, за дослідженням Doing Business-2014, Україна піднялася на 28 позицій у рейтингу - на 112-е місце.


Підприємці Краматорська, які висловили свою думку в процесі анкетування, вважають, що умови ведення бізнесу у 2014 році:

стали гіршими (53% респондентів);

в цілому залишилися стабільно поганими (36% респондентів);

залишилися стабільно хорошими (0,5% респондентів).Станьте учасником анкетування з оцінки стану здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності


Один з пріоритетних напрямків діяльності виконавчих органів Краматорської міської ради в 2015 році - дерегуляція підприємницької діяльності, суть якої – зняття адміністративних бар’єрів та максимальне спрощення умов ведення бізнесу.


В регуляторній політиці це постійний та послідовний курс виконавчих органів міської ради на впровадження оптимального управління в економічній та соціальній сферах, на зменшення їх втручання у діяльність суб’єктів підприємництва, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у розвитку господарської діяльності.


До речі, всі проекти регуляторних актів подаватимуться на розгляд до новоствореної Державної регуляторної служби України, яка є відповідальним органом влади за активізацію процесу дерегуляції підприємницького середовища (Стратегія дій Державної регуляторної служби.pdf).


Першочерговими для оперативного дерегулювання господарської діяльності Служба визначає такі сфери:

- охорона праці та промислова безпека;

- санітарний, фітосанітарний та ветеринарний контроль;

- пожежна безпека;

- переробка вторинної сировини (утилізація відходів тари і упаковки).


Ці сфери переглядатимуться в частині процедур отримання документів дозвільного характеру та здійснення контрольно-наглядових функцій.


Наразі Служба проводить електронне опитування підприємців.


Для усунення надмірного нагляду (контролю) з боку держави у сфері господарської діяльності проводиться анкетування суб’єктів господарювання, метою якого є збирання інформації про кількість та ефективність заходів державного нагляду (контролю), які проводились уповноваженими на їх здійснення органами.


Першочергово в анкеті пропонується вказати дані про державний нагляд (контролю) у сферах охорони праці та промислової безпеки, санітарного контролю, фітосанітарного контролю, ветеринарного контролю, пожежної та техногенної безпеки.


Однак, учасникам анкетування надається можливість самостійно вказати в анкеті інформацію про стан державного нагляду (контролю) і в інших сферах господарської діяльності.


Для того, щоб взяти участь в анкетуванні, необхідно завантажити з сайту файл з анкетою, заповнити його, зберегти зміни та відправити на електронну адресу: udnk_dkrp@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «Анкетування».


Обробка даних буде проводитись автоматизовано, тому просимо уважно поставитись до заповнення анкети з урахуванням зазначених в ній інструкцій.


Опитування буде проводитись до 20.02.2015 року.


«Це попередній перелік проблем, які потребують оперативного дерегулювання. Ми чекаємо від усіх зацікавлених (підприємців, ініціативних груп, об’єднань) також пропозицій щодо інших галузей, які потребують невідкладного розчищення. Влада сама себе не дерегулює, навіть якщо й ставить перед собою таке завдання», – повідомила Ксенія Ляпіна - Голова Державної регуляторної служби України.


Анкета (xls):
[pdf]- 37kb2066 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 26.04.2017

  10-00
  СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ
  Порядок денний
  зала засідань виконкому,4 поверх
  пл. Миру 2, зала засідань виконкому,4 поверх
  міський голова Панков А.В.

 • 26.04.2017

  9-00 14-00
  Проведення занять із спеціалістами підприємств, установ та організацій міста, на яких покладено виконання завдань у сфері цивільного захисту
  учбовий клас управління з питань ЦЗ
  начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

 • 26.04.2017

  9.00 17.00
  Виставка-застереження «Позбав Чорнобильського лиха народи всі»
  бібліотека ім.Т.Шевченка
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 26.04.2017

  12-00
  Мітинг з покладанням квітів з нагоди річниці Чорнобильської трагедії
  Сквер Слави
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 26.04.2017

  12-00
  Інформаційна година «Чорна дата України.» до дня Чорнобильської трагедії
  КП «Молодість»
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 26.04.2017

  15-00
  Інформаційна година «Чорна дата України» до дня Чорнобильської трагедії
  КП «Лідер»
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 26.04.2017

  16-00
  Тематична бесіда «Ми пам’ятаємо» до дня Чорнобильської трагедії
  КП «Мир»
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 27.04.2017

  10-00
  Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  зала засідань виконкому, 2 поверх
  заступник міського голови Боєвський С.О.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


 • Контакт центр
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • ОСББ
 • бджет-візуалізація
 • Декларування 2017
 • Громадський бюджет
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • police
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Розрахунок субсідій
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?