• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 12.12.2016 10:39

Склад постійних комісій громадської ради при виконкомі Краматорської міської ради

I. Комісія з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, звернення громадян та регуляторної політиці (скорочено - Комісія з правопорядку):

1.  Борозенцев Сергій Вікторович – Голова Комісії.

2.  Нижник Сергій Григорович.

3.  Подибайло Володимир Олексійович.

4.  Поляков Сергій Семенович.



ІІ. Комісія з питань житлово-комунального господарства, використання комунального майна, впровадження енергозберігаючих технологій (скорочено - Комісія з ЖКГ):

1.  Іванов Олександр Олександрович - Голова Комісії.

2.  Власенко Сергій Андрійович.

3.  Коцаренко Володимир Федорович.

4.  Мельников Едуард Михайлович.

5.  Онищук Євген Васильович.



ІІІ. Комісія з питань промисловості, транспорту та зв’язку, з економічних питань, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування (скорочено - Комісія з транспорту):

1.  Сергієнко Володимир Олександрович - Голова Комісії.

2.  Гаков Сергій Олександрович.

3.  Косенко Олександр Васильович.

4.  Смирнов Сергій Володимирович.



ІV. Комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, містобудування та архітектури (скорочено - Комісія з архітектури):

1.  Проніна Анастасія Ігорівна - Голова Комісії.

2.  Бондарев Вадим Анатолійович.

3.  Зуяков Андрій Іванович.

4.  Тітомир Наталія Вікторівна.

5.  Хейфец Вікторія Дмитрівна.



V. Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім`ї та молоді (скорочено - Комісія з культури):

1.  Олійник Олег Валерійович - Голова Комісії.

2.  Агурєвніна Юлія Генадіївна.

3.  Карабутка Наталія Василівна.

4.  Ковалевський Сергій Вадимович.

5.  Устименко Віра Іванівна.



VI. Комісія з питань соціального захисту (скорочено - Комісія з соц.захисту):

1.  Черногор Станіслав Анатолійович - Голова Комісії.

2.  Володченко Юлія Миколаївна.

3.  Зубенко Володимир Антонович.

4.  Лісковий Сергій Дмитрович.

5.  Сидоренко Ірина Василівна.



VII. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів (скорочено - Комісія з фінансів):

1.  Кондратюк Сергій Іванович - Голова Комісії.

2.  Джулай Валентина Анатоліївна.

3.  Любович Ігор Володимирович.

4.  Романцова Марина Миколаївна.

5.  Стрєльников Роман Миколайович.

3594 перегляди

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 29.04.2017

    10-00
    IX регіональний конкурс дитячо-юнацького вокального і хореографічного мистецтва «Весняні барви»
    МПК ім. Леоніда Бикова
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 29.04.2017

    13-00
    Регіональний турнір з боксу
    вул. Центральная 5, зал боксу
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 29.04.2017

    16-00
    Спортивні естафети на свіжому повітрі
    ДЮСК «Спартак», вул. Біляєва, 121
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 29.04.2017

    17-00
    Проведення конкурсно-розважальної програми до Всесвітнього дню танцю «Dance Qween Kramatorsk»
    МПК «Будівельник»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 30.04.2017

    10.00
    IX регіональний конкурс дитячо-юнацького вокального і хореографічного мистецтва «Весняні барви»
    МПК ім.Л.Бикова
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 30.04.2017

    15-00
    Спортивно-розважальна програма «Веселий м’яч» для дітей середнього шкільного віку
    КП «Лідер»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • Контакт центр
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Декларування 2017
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • police
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?