• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • Урядова телефонна
 • енергоефективність
 • Мінрегіон
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг
 • проект ExportUA

Оновлено 05.10.2017 08:44

Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Краматорську

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 11 жовтня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на 25 жовтня 2017 року.


Інформація щодо умов участі у конкурсі та перелік документів розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу». Перший день форуму пройде у Києві (готель «Київ», «Тріумфальна зала», вул. М. Грушевського, 26/1), другий день форуму – в Одесі (Будинок прийомів Одеської обласної ради, провулок Санаторний, 2).


Проведення щорічних міжнародних бізнес-форумів в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій.


Форуми традиційно проходять за підтримки Міністерства розвитку Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.


Для участі у форумі запрошуються представники бізнес-кіл міста, які зацікавлені в роботі з країнами ЄС та з Республікою Польща.


Деталі та реєстрація за посиланням: https://goo.gl/A9w7nU.


Контактна особа – Олена Вакулік, тел. (044) 238 09 44, e-mail: events@eucon.ua
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики


До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!18-19 жовтня 2017 року у м. Маріуполь (вул. Харлампіївська, 17, ДК «Молодіжний») відбудеться Бізнес-форум «Business4Women».


Захід організовує Центр підтримки бізнесу у місті Краматорськ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи EU4 Business Європейського союзу.


Учасники Форуму обговорять питання щодо новітніх національних та європейських ініціатив, ролі громадських та бізнес-об’єднань у розвитку жіночого підприємництва, актуальних програм фінансової підтримки бізнесу, можливостей та викликів на шляху підприємницької діяльності жінок.


В рамках Форуму будуть презентовані історії успіху жінок-підприємців, відбудеться нагородження за кращі конкурсні роботи «Чому я вибираю власний бізнес», а також проведені майстер-класи для бажаючих.


Більш детальну інформацію щодо проведення та участі у Форумі можливо отримати за телефонами: (06264) 7 10 76, (0629) 52 33 96, 050 471 44 40 або за електронною адресою: business4women.ua@gmail.com . Контактна особа – Наталя Іванова.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики


До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Подовжено термін прийому документів для участі у черговому четвертому конкурсному відборі проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за результатами якого буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами та безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.


Заявки на участь подаються до 05 вересня 2017 року особисто суб’єктом підприємництва до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6 каб. 412.


Конкурсний відбір буде проведено 19 вересня 2017 року.


Додаткова інформація за тел. 050 623 80 08, e-mail:00282@dn.gov.ua
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики


До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий четвертий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються особисто суб’єктом підприємництва до 30 серпня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на 13 вересня 2017 року.


Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики


До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики Краматорської міської ради інформує.


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються особисто суб’єктом підприємництва до 27 липня 2017 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.


Проведення конкурсного відбору заплановано на 15 серпня 2017 року.


Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».


За додатковою інформацією звертатися за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політикиДо уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Про проведення конкурсного відбору проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону та умовами яких передбачається:

– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

– вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

– виробництво будівельних матеріалів;

– виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.


ІІ. Проекти суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка  на реалізацію проекту


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285: Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються до 26 червня 2017 рокудо департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.Конкурсний відбір буде проведено 12 липня 2017 року.


Додаткова інформація за тел. (050) 6238008 або електронною поштою:00282@dn.gov.ua.
Відділ споживчого ринку, підприємництв та регуляторної політикиДО УВАГИ
суб’єктів малого та середньогопідприємництва Донецької області
14 квітня поточного року у м. Краматорськ підписано Меморандум про співпрацю між Донецькою обладміністрацією та ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».


Меморандумом передбачено реалізацію механізму часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за наданими ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» кредитами. Програма дозволить здешевити фінансові ресурси для підприємця. Компенсація надається позичальнику тільки за одним кредитом у розмірі, що не перевищує 125% облікової ставки НБУ, яка діяла на дату нарахування відсотків за користування кредитом, але не більше 70% ставки за кредитом, установленої банком, що надав позичальнику кредит, і не більше, ніж 500 тис. грн на рік на одного позичальника. Програмою компенсацій може скористатися кожен підприємець.


Для підтримки малого та середнього бізнесу ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» розроблені та реалізовані такі програми:


1.«КУБ»– програма беззаставного фінансування на суму від 50 000 до 500 000 грн.


2.Поновлювана кредитна лінія– заставний вид кредитування від 500 000 до 2 млн грн.


3.Лізинг с/г техніки, транспорту, обладнання– від 150 000 до 30 млн грн.


Також ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» пропонує такі програми підтримки підприємництва, як «Кредитний ліміт на розрахунковий рахунок», «Гарантовані платежі», «Кредит під депозит», а також кредит для представників агросектора з особливими умовами у вигляді кредитних канікул.
ПАТ «Ощадбанк» посилює підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ), зокрема підприємств агропромислового комплексу, поліпшивши умови кредитування на придбання транспортних засобів та обладнання (як нових, так і тих, що були в користуванні). Придбати в кредит можна легкові та вантажні автомобілі, автобуси, спецтехніку, дорожньо-будівельні машини, трактори, комбайни, іншу сільськогосподарську техніку та навісне обладнання, виробниче та промислове устаткування.


Мінімальний первинний внесок зменшено з 30 до 25 відсотків вартості транспортного засобу або обладнання, а максимальний строк експлуатації сільгосптехніки, що була у використанні, збільшено з 5 до 10 років. Забезпеченням за кредитом виступає техніка, що придбавається.


Крім того, транспортні засоби та обладнання, що були у використанні, відтепер можна придбати в кредит у будь-якого суб’єкта господарювання, а не лише у спеціалізованих продавців.


Наразі для сільгоспвиробників сегмента ММСБ діють спеціальні умови кредитування на придбання нової та вживаної техніки. Кредити надаються строком до 5 років за акційною ставкою від 17,75% річних.


ПАТ «Ощадбанк» також уклав перші партнерські угоди з національними виробниками та імпортерами сільськогосподарської та іншої техніки. Завдяки цьому можна отримати кредит на пільгових умовах – процентна ставка в цьому випадку становитиме від 12%.


Детальніше про спеціальні умови для аграріїв –на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) та в любому відділенні ПАТ «Ощадбанк»міста.
Відділ споживчого ринку, підприємництв та регуляторної політики

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва


Відділ споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики повідомляє, що в рамках реалізації регіональної та міської програм підтримки підприємництва на 2017 рік суб’єкти малого підприємництва мають можливість прийняти участь у Програмі «Український донецький куркуль».


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466«Про Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів»облдержадміністрацією оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими у 2017 році буде надаватись фінансова підтримка на безповоротній основі.


Метою фінансової підтримки є сприяння розвитку малого підприємництва шляхом спрощення доступу до фінансових ресурсів.


Кошти обласного та місцевого бюджетів спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.


Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького,6, каб. 412.


Проведення першого конкурсного відбору планується на 15 червня 2017 року.


Більш детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Поточна діяльність» підрозділі «Український донецький куркуль».


За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (050) 623 80 08.
Відділ споживчого ринку, підприємництв та регуляторної політикиУ 2014 році завершилася реалізація Програми підтримки малого та середнього бізнесу в м. Краматорську (далі – Програма) на 2012-2014 роки. Представляємо на розглядпроект Програми на наступні 2015-2016 роки.


У процесі формування Програми ми прагнули врахувати та зосередитися на вказаних самими підприємцями аспектах підтримки бізнесу.


Ми вивчали дослідження тенденцій в підприємництві, які проводились на основі опитування різними організаціями серед підприємців країни (одне з таких досліджень було проведено у грудні 2014 року в 38 країнах світу компанієй Amway спільно з Technische Universitaet Muenchen (Технічний Університет Мюнхена) і дослідний інститут GfK):

[ppt]- 11 811kb


Також врахували думку підприємців міста, яка була висловлена в процесі анкетування, що проводилось Краматорським Фондом підтримки підприємництва.

Отже, слід зазначити, основна проблема розвитку малого та середнього бізнесу знаходиться в площині загального бізнес-клімату і має вирішуватись в рамках політикидерегуляції. Що стане одним з пріоритетних напрямків діяльності, зазначених у Програмі.


Наступні напрямки роботи на найближчу перспективу –інформаційна підтримка, освіта підприємців та налагодження діалогу, «зворотного зв’язку» з підприємцями, громадськими організаціями, посилення їх участі у формуванні політики розвитку бізнесу в місті.


На першому етапі нами буде сформовано систему інформаційної допомоги. Це буде інформаційний майданчик підтримки підприємництва. Мета створення цього майданчика - допомога малому бізнесу в пошуку ідей, інвесторів, кадрів, доступність інформації про незадіяні комунальні приміщення, контакти зі службами і організаціями міста, діяльність яких пов'язана з підприємцями.


Ми живемо в час, коли ми можемо повірити, що змінити світ реально, що успіх саме в наших руках. Ми раді, що молоде покоління глобальних технологічних підприємців - стартапів - це усвідомлює. Вони бачать світ можливостей, а не перепон. Саме для них ми розмістили на сайті міської ради, розділ «Підприємцію»,«Корисні інтернет-ресурси»відомості, спрямовані допомогти їм на початку.


В перспективі - створення блоку інвестиційних пропозицій для встановлення зв'язку між авторами ідей, інвесторами та іншими потенційними партнерами, а також сприяння формуванню проектів і залучення зовнішніх консультантів. У вас з'явиться можливість заявити про свої бізнес-проекти та інвестиційні ідеї. Розміщення вашої інформації на сайті міськради дозволить вам розширити свою партнерську базу, звернути увагу інвесторів.


Ми чекаємо на ваші пропозиції та зауваження до Програми. Інформацію просимо надсилати до відділу економіки та регуляторної політики ( пл. Леніна, 2, к. 411;ekoot_krm@ukr.net; тел./факс+380 (626)48-56-70) до 16.02.2015.
Відділ економіки та регуляторної політики6301 перегляд

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 17.12.2017

  11.00
  Інтелектуальні шахові ігри
  ДЦБ ім. О. Пушкіна
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 17.12.2017

  12.00
  Просвітницькі зустрічі з батьками «Школа позитивного батьківства»
  ДЦБ ім. О. Пушкіна
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 18.12.2017

  08-00 10-00
  Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
  учбовий клас управління з питань ЦЗ
  начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

 • 18.12.2017

  10-00
  Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  начальник управління Ігнатенко О.М.

 • 18.12.2017

  11-00
  Засідання адміністративної комісії
  зала засідань виконкому,2 поверх
  заступник міського голови Боєвський С.О.

 • 18.12.2017

  13.00
  Живопис із музейного зібрання-«Зимовий краєвид»
  Художній музей
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 18.12.2017

  14-00
  ДЕНЬ ДЕПУТАТА
  зала засідань виконкому, 2 поверх
  секретар Краматорської міської ради Ошурко Д.В.

 • 18.12.2017

  15-00
  Виставка до Дня Святого Миколая «Новорічна феєрія»
  музей історії міста
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


 • КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОТРИМАЛА ВІД ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ВІДЗНАКУ «РАДА ДРУЖНЯ ДО МЕДІА»
 • Контакт центр
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • ОСББ
 • бджет-візуалізація
 • Громадський бюджет
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • police
 • Програм
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Розрахунок субсідій
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?