• Президент України
 • Верховна рада
 • Урядовий портал
 • Урядова телефонна
 • енергоефективність
 • Мінрегіон
 • Донецька ОДА
 • Донецкий областной совет
 • Донецький обласний контактний центр
 • Національної дитячої «гарячої лінії»
 • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
 • Донецька обласна служба зайнятості
 • Державний реєстр виборців
 • Веб-портал електронних послуг
 • проект ExportUA

Оновлено 24.05.2017 09:26

Грантові програми підприємницю міста

Гранти в рамках проекту «Відновлення джерела коштів для існування» (Донецька область)
ГО «Людина в біді» готова надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі. Цей проект створений з метою підтримки людей, які втратили у результаті конфлікту на сході України свої звичайні джерела коштів для життя: працю, малий бізнес, хобі, яке приносило постійний дохід. Наша підтримка направлена на відновлення таких джерел. Дедлайн – 31 травня 2017 р.


ГО «Людина в біді» готові надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі, та які проживають у цей час в одному з міст, або на території районів Донецької області, на які розповсюджується дія проекту: Олександрівський, Бахмутський, Великоновоселівський, Добропільский, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнский, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський райони а також міста: Краматорськ, Селідове, Торецьк, Вугледар.


Умови участі у проекті


Гранти надаються на конкурсній основі – рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Ефективність, з якою ви плануєте витратити грант – є основним критерієм відбору: використання гранту повинно якомога краще вплинути на зростання вашого доходу.

етапи та загальні умови участі у проекті


1 . Для участі у проекті вам необхідно заповнити Заявку на отримання гранту: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeacWlAvGYQY_ySTtTBGWclIAIRj0Zlqz6kccIBVPrtXiPUA/viewform?c=0&w=1.


2. Будь ласка, приймайте участь у проекті тільки після того, як будете мати продуманий та обґрунтований план організації/розширення вашої діяльності. Максимальна сума гранту становить 25 000 гривень.


3. Виходячи з наданої вами інформації, оціночна комісія прийме рішення о продовженні/зупинці подальшого розгляду заявки. З усіма заявниками, які пройдуть цей етап, будуть проведені телефоні консультації та виїзні інтерв’ю для більш докладного вивчення ваших планів.


4. Результати цих інтерв’ю також будуть оброблені оціночною комісією, яка прийме остаточне позитивне чи негативне рішення о наданні гранту. У випадку позитивного рішення – ви будете повідомлені за допомогою СМС повідомлення. Після цього ви зможете отримати грант у одному з відділень банку.


Усі питання відносно даного проекту ви можете надіслати на електрону адресу проекту livelihoods.ua@pinf.cz Ви також можете використати цю адресу для відправлення нам будь-яких матеріалів або повідомлень.


Увага! «Людина в біді» ніколи не вимагає платні за надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стануть відомі випадки таких вимог (у будь-якому вигляді) від співробітників «Людина в біді, просимо вас сповістити за номером  гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).Джерело: https://www.clovekvtisni.cz/cs/humanitarni-a-rozvojova-pomoc/zeme/ukrajina
Відділ економіки та інвестицій
800 тисяч від Київстар на розвиток освітніх ідей
Компанія «Київстар», у рамках своєї загальнонаціональної соціально-освітньої ініціативи Make Your Mark , запрошує вчителів разом зі своїми учнями взяти участь в освітньому проекті та отримати 800 000 грн на розвиток своїх ідей.


Телеком-оператор вирішив підтримати талановитих викладачів, які:
докладають максимум зусиль, аби діти полюбили математику, фізику та інші точні й природничі науки;
готові проводити з дітьми час навіть влітку, аби навчити їх чомусь корисному;
вірять у те, що стандартна програма – це не єдине, що потрібно знати школярам.


Компанія виділяє кошти на реалізацію найкращих проектів, яких немає в шкільній програмі. Ці проекти не фінансує держава, вони створені для найталановитіших старшокласників.


Київстар готовий підтримати 3-4 найкращі освітні проекти.


Якщо у вас, шановні педагоги, є класні ідеї та сили на їх втілення, подавайте заявку на makeyourmark@kyivstar.ua.


За додатковою інформацією звертайтеся: makeyourmark@kyivstar.ua.


Детальніше: https://kyivstar.ua/uk/promo/makeyourmark
Відділ економіки та інвестицій
Тренінги з бізнес-планування від ПРООН
Протягом квітня-травня 2017 року Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії проведе 12 бізнес-тренінгів з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів.


В кінці травня – на початку червня 2017 року ПРООН проведе черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців і місцевого населення Донбасу, які планують реалізувати свої бізнес-ідеї на підконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей. Інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН. http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/


Хто може стати учасником тренінгів: внутрішньо переміщені особи (ВПО) та місцеве населення Донецької та Луганської областей, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку бізнесу.

Чого ми намагаємось досягти?
Надати можливість учасникам виробити бізнес-ідею для розвитку бізнесу та покращити спроможність до розвитку бізнесу.
Допомогти бажаючим підготувати бізнес-плани для подання на конкурс бізнес-грантів ПРООН.
Надати інформацію щодо діяльності згідно вимог чинного законодавства (реєстраційні процедури, ведення бухгалтерського обліку, юридичні процедури), яка необхідна для ведення власної справи.
Підвищити поінформованість про маркетингові інструменти та способи розширення ринків збуту.Умови та вартість участі Участь у тренінгах– безкоштовна. Ці видатки покриваються за рахунок ПРООН , а саме:
забезпечується житло на період тривалості тренінгів для осіб, які проживають за межами міста проведення тренінгу;
забезпечується харчування на час проведення тренінгів;
іногороднім особам, які бажають взяти участь у тренінгу, витрати на проїзд будуть відшкодовуватися лише в рамках області, в якій проводиться тренінг, за наявності проїзних документів (фіскальних квитків з датою виїзду);
учасники забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.


Не допускатимуться до участі в тренінгу особи, які вже брали участь в тренінгах з бізнес-планування, які організовувалися ПРООН, або учасники, які вже отримали бізнес-грант від ПРООН.


Кількість учасників кожного тренінгу – до 20 осіб.


Де і коли  


Краматорськ/Святогірськ: 13 – 15 травня

Сєверодонецьк: 10 – 12 травня

Сєверодонецьк: 16 – 18 травня

Сєвєродонецьк: 22 – 24 травня

Краматорськ/Святогірськ: 25 – 27 травня


Як подати заявку


Для участі в бізнес-тренінгу учасники мають заповнити до 7 травня 2017 року (або не менше ніж за 5 календарних днів до дати чергового тренінгу) онлайн-анкету:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc32d4nvTzGvyRwhy-Yh0FZigSTNGx8hynNtOiWBe8cTbuQEQ/viewform?c=0&w=1


Контактні особи ПРООН


Організаційно-технічні питання щодо проведення тренінгів адресувати:


- учасникам з Донецької області – координатору ПРООН Івану Мукомелу (095-205-19-00, mykomel@gmail.com);


- учасникам з Луганської області – координатору ПРООН Володимиру Іщенку (066-766-95-85, ischenko3001@gmail.com).


Учасники, які будуть відібрані для участі в тренінгу, будуть проінформовані про місце та час початку тренінгів, а також інші організаційно-технічні питання щонайменше за 3 дні до їхнього початку.


Ця ініціатива реалізується Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії.


Джерело : https://www.facebook.com/UNDPUkraine/?fref=ts
Відділ економіки та інвестицій
2017 Seif Awards: запрошує європейців для соціального підприємництва!
Прийом заявок на «2017 Seif Нагорода» з метою подальшого втілення і заохочення інновацій рушійних сил для змін на національному та міжнародному рівні.


Seif Нагорода для соціального підприємництва підприємств – це нагорода для заохочення, застосування інноваційної бізнес-ідеї в поточному соціальному підприємництві і / або для вирішення екологічних проблем.


Номінації:


В цілому 50,000 франків може бути розділено між переможцями в кожній з наступних п’яти категорій:

Інтеграція та профілактика

Підприємницькі інновації

Майбутні тенденції

Соціальне підприємництво


Переваги нагороди:


Заявники можуть виграти 10 000 швейцарських франків для свого підприємства


Переможці, а також фіналісти отримують підвищену популярність в громадськості як через присутність в ЗМІ, а також публікації в Seif брошури Нагороди +2017


Seif Нагорода має великий авторитет та високий рівень процесу відбору і може бути використана як знак якості Вашого підприємства перед фондами, корпоративними партнерами та потенційними інвесторами


Можливість збільшити мережу партнерів і зустрітися з потенційними інвесторами


Критерії:


Соціальні європейські підприємства


Заявки подавати на англійській чи німецькій мові


Дедлайн: 30 червня 2017 року


Заявку можна заповнити тут http://seif.org/en/awards


Джерело :

https://www2.fundsforngos.org/awards-and-prizes/2017-seif-awards-inviting-europeans-for-social-entrepreneurship/
Відділ економіки та інвестицій
Програма Еразмус для молодих підприємців
Мінекономрозвитку інформує про програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців», яка є частиною програми ЄС COSME.


Програма «Еразмус для молодих підприємців» – програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (мається на увазі не вік підприємця, а час з моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3х років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME. Детальну інформацію щодо участі у програмі дивіться у прикріпленому файлі.


http://sbiz.club/wp-content/uploads/2017/05/Informuvanna_Erazmus-dlya-molodyh-pidpryyemtsiv.pdf
Відділ економіки та інвестицій
Європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу
09 березня 2017 року Президентом України підписано Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)», прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.


Програма COSME – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу, яка включає набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд.євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюються та викладається в окремому документі – Робочій програмі.


Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.


Робоча програма доступна на офіційному веб-сайті Європейської Комісії за посиланням: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624.


Участь у програмі COSME можуть брати український малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, органи державної влади, освітні заклади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.


Більш детальна інформація про програму COSME розміщена на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах «Головна» - «Пріоритетні реформи» - «Програми підтримки підприємців», або за посиланням http://bit.ly/2mBWHiG. Також інформація про програму COSME доступна на офіційному веб-сайті Європейського виконавчого агентства з МСП http://ec.europa.eu/easme/en/cosme .
Відділ економіки та інвестицій10447 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

 • 27.05.2017

  17-00
  Проведення театралізованого концерту до Дня сім`ї - «Квітни, моя Родино!»
  МПК «Будівельник»
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 28.05.2017

  17-00
  Вечір відпочинку «Від … і до …»
  ПКіВ «Ювілейний»
  начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

 • 29.05.2017

  08-00 10-00
  Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
  учбовий клас управління з питань ЦЗ
  начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

 • 29.05.2017

  10-00
  Засідання міської комісії з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім`ям
  Порядок денний
  Управління праці та соціального захисту населення
  начальник управління Ігнатенко О.М.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


 • Контакт центр
 • СБУ Інформує
 • Петиції
 • ОСББ
 • бджет-візуалізація
 • Громадський бюджет
 • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
 • police
 • Центр допомоги учасникам АТО
 • Пільги учасникам АТО_2
 • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
 • Реєстрація документів на субсідію
 • Розрахунок субсідій
 • Пільги учасникам АТО
 • Інформанція для переселенців
 • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?