• Президент України
  • Верховна рада
  • Урядовий портал
  • Урядова телефонна
  • енергоефективність
  • Мінрегіон
  • Донецька ОДА
  • Донецкий областной совет
  • Донецький обласний контактний центр
  • Національної дитячої «гарячої лінії»
  • Офіційний веб-сайт Головдержслужби України
  • Донецька обласна служба зайнятості
  • Державний реєстр виборців
  • Веб-портал електронних послуг
  • проект ExportUA

Оновлено 23.06.2017 13:15

Список комісій та робочих груп Краматорської міської ради


станом на 01.06.2017



№ з/п Найменування комісії (робочої групи) Голова комісії ( робочої групи) Секретар коміссії Періодичність проведення засідань
П.І.Б № тел.
Управління праці та соціального захисту населення
1 комісія з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим особам чи особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції Чукова Наталія Вікторівна Чудненко Олена Петрівна +380 (6264) 6-30-61
згідно графіка
2 комісія з розгляду питань, пов`язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» заступник міського голови Филипенко О.П. +380 (6264)
6-30-59
згідно графіка
3 комісія по розгляду питань, пов`язаних з наданням житлових субсидій
зі змінами
Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Гавриш Наталія Миколаївна +380 (6264)
6-30-43
згідно графіка
4 комісія з питань призначення державної допомоги малозабезпеченим сім`ям
зі змінами
зі змінами
від 01.03.17
Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Кожушко Н.О. +380 (6264)
6-36-08
згідно графіка
5 комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного Фонду та запобігання неплатоспроможності заступник міського голови Гришичева П.В. +380 (6264)
6-30-09
згідно графіка
6 Міська рада з питань безпечної життєдіяльності населення Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Лімішенко Наталія Борисівна +380 (6264)
6-25-49
згідно графіка
7 Комісія з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною заступник міського голови
+380 (6264)
6-35-90
згідно графіка
8 Комісія з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам Чукова Наталья Вікторівна - заступник міського голови Чудненко Олена Петрівна +380 (6264)
6-35-57
згідно графіка
9 Комісія по розгляду документів з питання надання матеріальної допомоги сім’ям, у яких виховуються діти-інваліди та діти з онкологічними захворюванням

зі змінами
Чукова Наталья Вікторівна - заступник міського голови Шпак Олена Володимирівна +380 (6264)
6-35-90
згідно графіка
9-1 Робоча група для перевірки фактичного місця проживання /перебування внутрішньо переміщених осіб Чукова Наталья Вікторівна - заступник міського голови Савінська Наталія Вікторівна +380 (6264)
6-30-43
згідно графіка
9-2 Комісія з питань призначення та виплати муніципальної (міської) стипендії учням і студентам професійно-технічних та вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування (та осіб з їх числа) Чукова Наталья Вікторівна - заступник міського голови Дегтярьова Крістіна Олександрівна +380 (6264)
6-30-57
згідно графіка
9-3 Комісія з розподілу матеріально їпідтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів війни та праці, ветеранів Афганістану, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Ніконенко Світлана Євгенівна - заступник міського голови Гришичева Поліна Володимирівна +380 (6264)
6-36-09
згідно графіка
9-4 Комісія у справах альтернативної (невійськової) служби Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Абашева Ірина Григорівна +380 (6264)
6-36-09
згідно графіка
9-5 Комісія щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації Боєвський Сергій Олександровича - заступник міського голови Д'яченко Олена Леонідівна +380 (6264)
6-30-57
згідно графіка
9-6 Комісія з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади та внутрішньо переміщеним особам - учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, які зареєстровані в м. Краматорську Ніконенко Світлана Євгенівна - заступник міського голови Шпак Олена Володимирівна +380 (6264)
6-30-57
згідно графіка
Управління містобудування та архітектури
10 Архітектурно-містобудівна рада при управлінні містобудування та архітектури Панков Андрій Вікторович - міський голова Єрмоленко Наталія Олександрівна +380 (6264)
5-02-02
1 раз на квартал
11 Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті міської ради

зі змінами

зі змінами

зі змінами
Панков Андрій Вікторович - міський голова Рудич Олена Анатоліївна +380 (626)
48-55-64
1 раз на квартал
Відділу економіки та інвестицій
12 Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Ніконенко Світлана Євгенівна - заступник міського голови Рубайло Ярослава Сергіївна +380 (626)
48-56-70
згідно графіку
13 Комісія з питань науково-технічної діяльності та інтелектуальної власності заступник міського голови Гончарова В.В. +380 (626)
48-55-17
за необхідністю
14 Комісія по розробці проекту Програми економічного і соціального розвитку Краматорська на рік міський голова - +380 (626)
48-55-57
за необхідністю
15 Комісія з питань прискореного перегляду регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування заступник міського голови
+380 (626)
48-55-46
за необхідністю
16 Міська рада підприємців з питань промисловості Суков Г.С. - +380 (626)
48-55-57
за необхідністю
17 Міська рада підприємців з питань діяльності ринків Нескородь Л.І. Гончарова В.В. +380 (626)
48-55-57
за необхідністю
18 Робоча група по розробці проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м.Краматорську на 2015-2016 роки заступник міського голови Рубайло Ярослава Сергіївна +380 (626)
48-55-46
за необхідністю
19 Комісія з питань визначення розміру пайової участі замовників будівництвау розвитку інфраструктури м. Краматорська Ніконенко Світлана Євгенівна - заступник міського голови Рубайло Ярослава Сергіївна +380 (626)
48-55-46
за необхідністю
Відділ охорони здоров’я
20
Міська рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Затверджена рішенням виконкому Краматорської міської ради від 16.07.2008 № 373зі змінами заступник міського голови Прийменко О.Л. +380 (626)
3-44-51
один раз на квартал
21 Міська координаційна рада боротьби з наркоманією. Затверджена рішенням виконкому Краматорської міської ради від 01.12.2010 № 815 заступник міського голови Шевчук Н.М. +380 (626)
41-79-85
2 рази на рік
22 Міська рада з питань охорони здоров’я при міському голові Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Католікова Наталія Вікторівна +380 (626)

Сектор кадрового забезпечення та з питань нагород
23 Комісія для організації та проведення конкурсу при прийомі посадових осіб на роботу в органи місцевого самоврядування керуючий справами ОвсюковаТ.М. +380 (626)
48-55-18
при наявності вакансій
Відділ культури і туризму управління з гуманітарних питань
24 Комісія з питань встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок на території міста Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Савіна Ірина Анатоліївна +380 (626)
42-18-90
за необхідністю
25 Комісія по визначенню технічного стану пам’яток культурної спадщини Літвіненко Андрій Петрович Толстогузова Ірина Юріївна +380 (6264)
5-55-22
за необхідністю
26 Склад комітету по визначенню кандидатів на здобуття щорічної разової премії Краматорської міської ради у сфері культури та мистецтв «Обдарованість» Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Паршина Ольга Валеріївна +380 (6264)
за необхідністю
27 Склад комітету по визначенню кандидатів на здобуття щорічної разової премії Краматорського міського голови у сфері культури і мистецтва "За вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва міста Краматорськ" Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Паршина Ольга Валеріївна +380 (6264)
за необхідністю
Відділ молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань
28 Міська рада з питань молодіжної політики
зі змінами
від 01.03.17
заступник міського голови Велика Є. І. +380 (626)
48-99-93
не рідше одного разу на квартал
29 Міська Координаційна рада з питань патріотичного виховання молоді Чукова Наталія Вікторівна - заступник міського голови Маєвська Тетяна Миколаївна +380 (626)
48-99-93
не рідше одного разу на квартал
30
Дорадчий орган по роботі з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах Карпенко В.А. Молодюк Я.І. +380 (626)
48-99-93
не рідше одного разу на квартал
31 Координаційний комітет з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в місті заступник міського голови Височина Г.В. +380 (626)
48-99-94
1 раз на квартал
32 Координаційна рада з питань ліцензування фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності в місті заступник міського голови Колеснікова Е.В. +380 (626)
48-99-94
1 раз на квартал
33 Міська рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми
зі змінами
від 01.03.17
заступник міського голови Сквірська М.В. +380 (626) 48-99-93

Управління освіти
34 Комісія управління освіти щодо списання та оприбуткування матеріальних цінностей начальник управління освіти - +380 (6264)
7-22-20
за необхідністю
35 Комісія по централізованій бухгалтерії щодо списання та оприбуткування матеріальних цінностей начальник управління освіти - +380 (6264)
5-05-96
за необхідністю
37 Комітет з конкурсних торгів Ананських Н.В. Варфоломієва А.В. +380 (6264)
5-01-52
за необхідністю
38 Конкурсна комісія для проведення відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Нікитченко О.А. Рагуліна Л.Б. +380 (6264)
5-02-91
за необхідністю
39 Комісія при управлінні освіти з метою визначення рівня компетентності з української мови для подальшого отримання громадянства начальник управління освіти Лєсняк Н.А. +380 (6264)
5-91-07
за необхідністю
40
Комісія управління освіти з питань економічного використання енергоносіїв начальник управління освіти
+380 (6264)
7-22-20
1 раз на місяць
41
Експертна комісія (МЕК) з атестації шкіл Нікитченко О.А.
+380 (6264)
5-64-87
за необхідністю
42 Атестаційна комісія та атестація педагогічних працівників начальник управління освіти Меленець О.І. +380 (6264)
5-12-37
за необхідністю
43 Психолого-медико-педагогічна комісія Нікитченко О.А. - +380 (6264)
7-08-58
за необхідністю
Відділ по роботі зі зверненнями громадян
44 Про створення постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян та затвердження графіку проведення у 2016 році перевірок додержання законодавства про звернення громадян Панков Андрій Вікторович - міський голова Перевишкова В. Л. +380 (6264)
5-94-91
1 раз на місяць
45 Робоча група з питань проведення «Дня контролю» керуючий справами Перевишкова В. Л. +380 (6264)
5-94-91
1 раз на місяць
46 Робоча група з проведення моніторингу оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян керуючий справами Перевишкова В. Л. +380 (6264)
5-94-91
1 раз на місяць

47 Комісія по контролю за діяльністю у сфері обігу металобрухту заступник міського голови Гончарова В.В. +380 (626)
48-55-17
один раз на квартал
48 Комітет з конкурсних торгів при виконавчому комітеті міської ради заступник міського голови Глазова Н.В. +380 (626)
44-25-35
за необхідністю
49 Консультаційна рада з енергозбереження при виконкомі Краматорської міської ради міський голова Гончарова В.В. +380 (626)
44-55-17
за необхідністю
50
Робоча група по впровадженню грантової програми Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» Панков Андрій Вікторович Гончарова В.В. +380 (626)
44-55-17
за необхідністю
Служба у справах дітей
51
Комісія з питань захисту прав дитини Панков Андрій Вікторович - міський голова Титаренко Ірина Миколаївна +380 (626)
41-99-17
1, 3 четвер місяця
52 Координаційна рада служби у справах дітей Краматорської міської ради заступник міського голови Плахоніна Ю.О. +380 (6264)
5-94-40
один раз на квартал
53 Комісія  з питань придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Фальченко Світлана Романівна - заступник міського голови Ножина Анна Андріївна +380 (6264)
5-94-40
один раз на квартал
Відділ споживчого ринку, підприємництв та регуляторної політики
54 Координаційна рада з питань розвитку підприємництва Панков Андрій Вікторович - міський голова Гончарова Вікторія Вячеславівна +380 (626)
48-55-62
один раз на квартал
55 Робоча група з питань проведення інвентаризації ринків міста з продажу продовольчих та непродовольчих товарів затверджена розпорядженням міського голови від 25.02.2011 № 5р заступник міського голови Буханцова О.С. +380 (626)
48-55-65
один раз на квартал
 житлове та комунальне господарства
56 Міська комісія з питань забезпечення енергоносіями комунальних підприємств, споживачів міста та контролювання розрахунків за них Боєвський Сергій Олександрович - заступник міського голови з питань ЖКХ Супруненко О.В. +380 (6264)
5-34-78
1 раз на місяць
57 Міська міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання Боєвський Сергій Олександрович - заступник міського голови з питань ЖКХ Дем’яненко Тетяна Миколаївна +380 (6264)
5-34-78
за необхідністю
58 Громадська комісія з житлових питань
зі змінами
від 01.03.17
Боєвський Сергій Олександрович -заступник міського голови з питань ЖКХ Овсєєнко Лариса Миколаївна +380 (6264)
5-34-78
1 раз на місяць
59 Комісія з розв’язання проблем мешканців гуртожитків заступник міського голови з питань ЖКХ Шейко І.О. +380 (6264)
5-94-78
за необхідністю
60
Робоча група з проведення постійного аналізу господарської діяльності комунальних підприємств міської ради Панков А.В. Малахова Н.І. +380 (626)
42-19-61
за необхідністю
61
Комісія з обстеження стану жилих будинків і жилих приміщень заступник міського голови з питань ЖКХ Стеценко І.Г. +380 (6264)
42-19-88
за необхідністю
62
Комісія з обстеження безхазяйних нерухомих речей
зі змінами від 08.06.15 № 38p

Літвіненко А.П.

Канцидал С.В. +380 (6264)
42-19-88
за необхідністю
63 Робоча комісія з підготовки ЖКГ та енерговироблюючих підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 року заступник міського голови з питань ЖКХ Дем’яненко Т.М. +380 (6264)
5-93-57
щотижня
64 Комісія з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню Боєвський Сергій Олександрович - заступник міського голови - +380 (626)
за необхідністю
65 Комісія , що встановлює відновну вартість зелених насаджень, які видаляються Боєвський Сергій Олександрович - заступник міського голови - +380 (626)
за необхідністю
66 Комісія з проведення щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» заступник міського голови з питань ЖКХ Стрічек О. В. +380 (6264)
5-55-22
1 раз рік
67 Комісія з транспорту та безпеки дорожнього руху Боєвський Сергій Олександрович - заступник міського голови з питань ЖКХ Сарнацький Владислав Валерійович
+380 (626)
42-19-32
за необхідністю
68 Комісія з контролю за роботою міського пасажирського транспорту зі змінами від 16.09.15 заступник міського голови з питань ЖКХ Рогова Олена Андріївна +380 (6264)
42-19-32
за необхідністю
69 Робоча група з організації та проведення на території міста заходів щодо знищення та подальшого розповсюдження амброзії полинолистої заступник міського голови з питань ЖКХ Костенко О.П. - за необхідністю
70
Комісія з контролю за перевіркою технічного стану димвентканалів житлових будинків та безпечного використання газу в побуті


за необхідністю
71
Робоча група з питань забезпечення надходжень до міського бюджету плати за користування комунальним майном



72
Міський оргкомітет для планування та здійснення заходів щодо проведення робіт з благоустрою міста та Дня довкілля



73 Міська комісія з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста заступник міського голови з питань ЖКХ Пономарьова Євгенія Володимирівна - за необхідністю
74 Робоча група з питань з організації виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №343 заступник міського голови з питань ЖКХ Зюбанова Наталія Борисівна - за необхідністю
75 Комісія з проведення конкурсу для залучення зовнішніх консультантів та експертів
Машненкова Яна Володимирівна - за необхідністю
76 Робоча група з впровадження спільного з ЄС грантового проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська»»
Калугіна Анастасія Павлівна - за необхідністю
77 Робоча група з впровадження проекту технічної допомоги Європейського Союзу "Забезпечення житловими умовами найбільш вразливих внутрішньо переміщених осіб та жителів міста Краматорська, які опинились під впливом конфлікту в Україні"
Калугіна Анастасія Павлівна - за необхідністю
78 Рада з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу заступник міського голови з питань ЖКХ Єрошина Вікторія Валеріївна +380 (6264)
6-30-60
згідно графіка
Загальний відділ
79 Експертна комісія при виконкомі міської ради керуючий справами Ульянова Т.В. +380 (626)
48-55-02
1 раз на рік
80
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих секретар міської ради Трухманова Н.М. +380 (626)
48-53-46
за необхідністю
Відділ комунальних ресурсів та самоврядного контролю
81 Постійно діюча комісія з питань вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів на території міської ради заступник міського голови Гридасова С.В. +380 (626)
48-55-61
за необхідністю
82
Комісія з розгляду земельних спорів у межах міста Краматорська Фальченко Світлана Романівна - заступник міського голови Петренко Ольга Олегівна +380 (626)
48-55-61
за необхідністю
83 Комісія по визначенню розміру збитків власникам землі та землекористувачам на території м.Краматорська
зі змінами
від 20.07.16
зі змінами
від 19.04.17
Фальченко Світлана Романівна - заступник міського голови Біла Галина Іванівна +380 (626)
48-55-14
за необхідністю
84 Склад комісії з виявлення об’єктів благоустрою та соціальної інфраструктури міста Краматорська, які не мають балансоутримувача Гримайло Зінаїда Сергійовна Мнушко Сергій Володимирович +380 (626)
за необхідністю
Управління з питань цивільного захисту
85 Комісія з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник міського голови з питань ЖКХ головний спеціаліст управління з питань цивільного захисту +380 (6264)
7-12-68
1 раз в квартал, за необхідністю
Відділ правового забезпечення та захисту інтересів територіальної громади
86 Опікунська рада з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, затвердження її складу та положення про неї
зі змінами
від 01.03.17
Давискиба Андрій Миколайович - керуючий справами Берегова Ірина Вікторівна +380 (626)
48-53-45
за необхідністю
87 Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги
зі змінами від 08.05.15 № 32p
та від 25.05.15 № 35p
керуючий справами Кобильнікова Вікторія Миколаївна +380 (626)
48-53-45
за графіком
88 Міська міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення міста
зі змінами від 20.12.12 № 22/VI-7
зі змінами від 30.03.16 № 6/VII-151
керуючий справами Любимцева Вікторія Костянтинівна
за графіком
Архівний відділ
89 Експертна комісія архівного відділу Краматорської міської ради Алексєєнко Валерія Анатоліївна Алексєєнко В. А. +380 (626)
48-56-80
не рідше одного разу на квартал
Адміністративна комісія
90
Адміністративна комісія при виконавчому комітеті міської ради заступник міського голови з питань ЖКХ Лавроненко М.П. +380 (626)
48-55-26

СЕС
91
Державна надзвичайна протиепідемічна комісія при виконкомі міської ради



Управління ветеринарної медицини
92 Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Краматорській міської ради Фальченко Світлана Романівна -заступник міського голови Луців Тетяна Анатоліївна

Управління юстиції
93 Міська міжвідомча координаційна методична рада з правової освіти населення міста керуючий справами виконавчого комітету міської ради Кобильнікова Вікторія Миколаївна

Фінансове управління
94 Про затвердження складу комісії з питань розподілу коштів на фінансування програм соціального захисту та положення про неї Ніконенко Світлана Євгеніївна - заступник міського голови Петрова Ольга Олександрівна

5950 переглядів

Print

Пошук на сайтi


Подiї тижня

  • 24.06.2017

    16-00
    Ігрова програма до Дня молоді
    КП «Молодість»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 24.06.2017

    16-00
    Козацькі розваги
    Парк Ювілейний
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 24.06.2017

    18-00
    Проведення випускного вечора «Вам, випускники»
    МПК «Будівельник»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 24.06.2017

    19-00
    Тематичний вечір «Прощавай, рідна школо»
    клуб «Зоря»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 25.06.2017

    17.00
    Святкова програма «Молодь – наше майбутнє» (творчі колективи МПК «Будівельник»)
    ПК і В «Ювілейний»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 25.06.2017

    17.00
    Концертно - розважальна программа до Дня молоді «Фестиваль красок Холлі»
    Площа Миру
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 25.06.2017

    18.00
    Проведення випускного вечора «Вам, випускники»
    МПК «Будівельник»
    начальник управління з гуманітарних питань Гореславець А.М.

  • 26.06.2017

    08-00 10-00
    Проведення інструктажів відповідальних чергових управління щодо організації контролю за станом техногенної і природної небезпеки на території міста, забезпечення постійної готовності до оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на звернення громадян та взаємодії з іншими черговими службами
    учбовий клас управління з питань ЦЗ
    начальник управління з питань цивільного захисту Кукочка С.В.

Всі подiї


Календар новин


Підписатися на новини


  • Графік викошування амброзії на 2017 рік
  • Контакт центр
  • СБУ Інформує
  • Петиції
  • ОСББ
  • бджет-візуалізація
  • Громадський бюджет
  • Комунальна медична установа 'Міська лікарня №1'
  • police
  • Центр допомоги учасникам АТО
  • Пільги учасникам АТО_2
  • Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб
  • Реєстрація документів на субсідію
  • Розрахунок субсідій
  • Пільги учасникам АТО
  • Інформанція для переселенців
  • Сайт «Teplo.gov.ua»: як отримати субсидію?